A- A A+

"Lekcja z Mistrzem 9" - (KGHM Zagłębie Lubin)

Trzej przyjaciele z boiska

Łukasz Janoszka, Aleksandar Todorovski oraz Jan Vlasko z KGHM Zagłębie Lubin 25 listopada przyjechali do naszej szkoły, aby wziąć udział w projekcie Lekcja z Mistrzem.

W sali gimnastycznej czekało na nich trudne zadanie. Musieli wcielić się w nauczycieli i przeprowadzić lekcję z 40 uczniami z klasy IIIB i IIIE. Tak jak na boisku, tak i na lekcji poradzili sobie po Mistrzowsku.

Rozgrzewka piłkarska, ćwiczenia z piłką oraz mecz ze sportowcami był dużym przeżyciem dla naszych uczniów. Bardzo aktywne podczas lekcji okazały się dziewczęta, które z wielkim zaangażowaniem wykonywały wszystkie ćwiczenia, a w meczu zdobyły najwięcej bramek. Na najbardziej aktywnych uczniów czekały nagrody, wejściówki na mecz KGHM Zagłębie Lubin.

Po zajęciach sportowych piłkarze rozmawiali z uczniami klasy II F oraz II A podczas konferencji prasowej. Wśród zaproszonych sportowców byli obcokrajowcy i dlatego nadarzyła się okazja do zadawanie pytań w języku angielskim.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Natalii Duda z KGHM Zagłębie Lubin za pomoc w zorganizowaniu Lekcji z Mistrzem.