"Lekcja z Mistrzem 7" - (MKS Polkowice)

WE LOVE PIEROGI!!!

Takiej odpowiedzi udzieliły zawodniczki z MKS Polkowice: Roksana Schmidt, Nikki Greene oraz Nadirah McKenith, na pytanie naszych uczniów podczas konferencji prasowej, która odbyła się 04.11.2015 w szkolnej czytelni. Koszykarki skorzystały z naszego zaproszenia i wzięły udział w projekcie „Lekcja z Mistrzem”.

Uczniowie klas I C, I F oraz redaktorki ze szkolnej gazetki „Bulwers” rozmawiały z Mistrzyniami o treningach, diecie, ulubionych potrawach oraz o zainteresowaniach i pasjach. Cała konferencja prowadzona była w języku angielskim, a nasi uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności lingwistyczne.

Wcześniej zawodniczki przeprowadziły z uczniami lekcję wychowania fizycznego ucząc ich podstawowych technik koszykarskich.
Udział sportsmenek w projekcie „Lekcja z Mistrzem” możliwy był dzięki pomocy pana Jakuba Patykowskiego oraz Michała Grzesika, asystenta trenera MKS Polkowice za co serdecznie dziękujemy.