A- A A+

"Lekcja z Mistrzem 6" - (KS Cuprum Lubin)

Dali nam lekcję!

Szymon Romać, Adam Michalski i Dawid Gunia, siatkarze KS Cuprum Lubin przyjechali do naszej szkoły aby spotkać się z uczniami. 7 października 2015 przeprowadzili Mistrzowską Lekcję dla naszych uczniów, która składała się z rozgrzewki, nauki podstawowych technik siatkarskich oraz wspólnego meczu młodzieży i Mistrzów. W zajęciach sportowych wzięło udział około 60 uczniów z trzech klas: III B, III E oraz I D.

Kolejnym punktem wizyty Mistrzów była konferencja prasowa dla szkolnej gazetki Bulwers. Rozmowa odbyła się w czytelni, a pytania zadawali redaktorzy: Zuzia Matejewska z klasy II F, Julia Ostrowska z klasy II D oraz uczniowie z klasy I F.

Po konferencji sportowcy ofiarowali naszej szkole na pamiątkę koszulkę z podpisami zawodników KS Cuprum Lubin oraz ZAKSY Kędzierzyn Koźle, wśród których znalazł się autograf Pawła Zagumnego.

Lekcję z Mistrzem pomogła zorganizować Pani Anna Gumowska z klubu KS Cuprum Lubin za co bardzo serdecznie dziękujemy.
Całe spotkanie z Mistrzami było dokumentowane przez TV Polkowice.