"Lekcja z Mistrzem 5" - (KS SPR Chrobry Głogów, CCC Polkowice)

W środę 29.04.2015 r odwiedzili naszą szkołę piłkarze ręczni KS SPR Chrobry Głogów, a 30.04.2015 r koszykarki CCC Polkowice: Agnieszka Majewska oraz Justyna Jeziorna.

Zaproszeni sportowcy przeprowadzili lekcje wychowania fizycznego, w których z wielkim zapałem uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Po zajęciach w sali gimnastycznej „mistrzowie" odpowiadali na wnikliwe pytania zadawane przez redaktorów szkolnej gazetki „Bulwers": Zuzię Matejweską i Julię Ostrowską oraz uczniów z zaproszonych klas.

Na koniec spotkania szczypiorniści oraz ich trenerzy wpisali się do pamiątkowej kroniki, a koszykarki rozdawały autografy.
Podczas zajęć najbardziej aktywni uczniowie otrzymali od zawodników nagrody.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaproszonym Mistrzom za przyjęcie zaproszenia do udziału w projekcie i liczymy na współpracę w przyszłości.