Lekcja z Mistrzem

Lekcja z Mistrzem - kolarze CCC Sprandi Polkowice

Dnia 23 października, w ramach projektu Lekcja z Mistrzem, odwiedzili naszą szkołę kolarze z profesjonalnej grupy CCC Sprandi Polkowice. Sportowcy w składzie: Patryk Stosz, Mateusz Taciak oraz Adrian Kurek (aktualny Mistrz Polski ze startu wspólnego) przeprowadzili lekcje wychowania fizycznego dla uczniów klas IV i V w budynku przy ul. Kominka oraz dla klas II gimnazjum w budynku przy ul. Ociosowej. Po zajęciach w sali gimnastycznej zawodnicy brali udział w konferencji prasowej i odpowiadali na pytania redaktorów szkolnej gazetki oraz uczniów z klasy II A gimnazjum. Po kilku formalnych pytaniach atmosfera szybko się rozluźniła i sportowcy opowiadali zabawne historie związane z kolarstwem. Na koniec spotkania nasi goście obdarowali nas drobnymi podarunkami i podziękowali za wspaniale spędzony czas.