Zajęcia dodatkowe

A- A A+

Oferta dodatkowych zajęć dla uczniów
II okres roku szkolnego 2015/2016

Lp.Nazwa zajęćProwadzącyTermin, sala
1.

Chór „Cantabile”
(zajęcia międzyszkolne)

Joanna Kąca

Wtorek, środa, czwartek,
15.30 – 17.00, s. 07

2.

Mistrzowie kodowania
kl. I a

Aleksandra Kowalska,
Robert Królikowski

Wtorek, 9.50 – 10.35,
s. 113/104

3.

Mistrzowie kodowania
kl. I f

Aleksandra Kowalska,
Robert Królikowski

Wtorek, 10.45 – 11.30,
s. 113/104

4.

Zajęcia laboratoryjne
z biologii kl. I b

Ewelina Róg

Wtorek, 8.00 – 9.40, s. 203

5.

Zajęcia laboratoryjne
z biologii kl. I c

Amelia Grodecka

Czwartek, 8.00 – 9.40, s. 103

6. Koło ekologiczne

Iwona Olszak-Biniek

Środa, 15.15 – 16.45, s. 203

7.

Koło polonistyczne

Izabela Flisiewicz

Środa, 15.20 – 16.50, s. 208

8.

Koło matematyczne

Karol Korpak

Środa, 15.20 – 16.50, s. 111

9.

Koło teatralne

Joanna  Glapińska

Środa, 15.20 – 16.50, s. 207
lub scena szkolna

10.

Koło teatralne

Monika Studzińska

Czwartek, 15.20 – 16.50, s. 212
lub scena szkolna

11. Koło ceramiczne Małgorzata Wacińska

Piątek, 14.30 – 16.00, s. 012

12. Koło historyczne

Henryk Korniłowicz

Środa, czwartek, 14.30 – 15.15, s. 115

13. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla kl. I i II Dorota Kędzierska-Grudzień Wtorek, 14.30 – 15.15, s. 13 ,(kl. I e) czwartek, 14.30 – 15.15, s. 13 ,(kl. I c)
14. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla kl. I i II Agnieszka Klasowska

Środa, 14.30 – 15.15, s. 12 (kl. I),
Piątek, 13.40 – 14.25, s. 12

15. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego dla kl. I Monika Studzińska Czwartek, 14.30 – 15.15, s. 212
16. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego dla kl. I Monika Szybalska Czwartek, 15.15 – 16.00, s. 209
17. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego dla kl. II Joanna  Glapińska Piątek, 10.45 – 11.30, s. 207
18.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z
języka angielskiego

Jolanta Baran

Środa, 14.30 – 15.15, s. 118
(kl. I i II)

19. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z historii Rafał Kajak Piątek, 10.45 – 11.30, s. 104 (kl. II)
20.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z obliczeń geograficznych

Janina Robak

Wtorek, 14.30 – 15.15, s. 202 (kl. I b),
Piątek, 8.00 – 9.40, s. 202 (kl. II c)

21.

Zajęcia dla uczniów klas III –   przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Nauczyciele historii,
j. polskiego, WOS.

Nauczyciele fizyki, matematyki, chemii, biologii, geografii.

Nauczyciele języków obcych.

Wtorek 11.40 – 12.25


Środa 11.40 – 12.25


Czwartek 11.40 – 12.25

22. Zajęcia dla uczniów klas II – rozwijające zainteresowania  i doskonalące

Nauczyciele przedmiotów

Piątek 10.45 – 11.30

23. Zespół redakcyjny gazetki szkolnej „Bulwers”

Izabela Cieślicka
Edyta Kocaj
Grażyna Kurdziel

Czwartek, 14.30 – 16.00,
biblioteka szkolna

24.

Szkolny wolontariat

Dorota Doskocz Czwartek, 15.15 – 16.00, s. 11
25. Zespół strony internetowej Jacek Gryś

Czwartek, 15.15 – 16.45, s. 112

26. Zajęcia rekreacyjno-sportowe - lekkoatletyka

Dorota Wojciech-Pierzchała

Czwartek, 14.30 – 16.00
boiska, siłownia

27. Zajęcia rekreacyjno-sportowe - lekkoatletyka Władysław Pierzchała

Poniedziałek, wtorek, środa,
17.00 – 17.45, boiska, siłownia

28. Zajęcia rekreacyjno-sportowe – strzelectwo Filip Rodzik

Poniedziałek, piątek,
14.30 – 16.00, strzelnica (piwnica)

29. Zajęcia rekreacyjno-sportowe – szachy Przemysław Skalik

Środa, 16.00 – 18.15, Szkolny Klub Szachowy
(I. p.)