Konsultacje indywidualne

A- A A+

Konsultacje indywidualne nauczycieli z uczniami w I semestrze 2016/2017

NauczycielPoniedziałek
(godz. od-do, nr Sali)
Środa
(godz. od-do, nr Sali)
Czwartek
(godz. od-do, nr Sali)
Piątek
(godz. od-do, nr Sali)
Adamczyk Marzena     14:30-15:15
sala gim.
 
Auguścik Beata

15:20-16:05
s. 117 

     
Baran Jolanta

15:20-16:05
s. 118 

     
Czarnik Marek  

14:20-15:15 

siłownia

   
Dobosz Magdalena        
Doskocz Dorota  

15:15-16:00
s. 11

   
Dydak Joanna    15:15-16:05
s.20
   
Flisiewicz Izabela   15:20-16:05
s. 208 
   
Glapińska Joanna

 16:00-16:45
s. 207

     
Gil Emilia   14:30-15:15
KG 

 

 14:30-15:15
s. 103
Gołdyn Karolina        14:30-15:15
s. 10
Grodecka Amelia        
Janiszewski Marcin      

 

Juszczak Maciej wtorek, 14:30-15:15 s. 113    
Juszczak Sylwia        
Kajak Rafał 15:15 - 16:05
s.106
     
Kąca Joanna        
Kędzierska-Grudzień Dorota     14:30-15:15
s. 13 
 
Klasowska Agnieszka     15:15 -16:05
s. 12 
 
Kocaj Edyta     15:20-16:05
s. 216/biblioteka 
 
Korpak Karol       14:30-15:15
s.111 
Korniłowicz Henryk        
Kowalska Aleksandra 14:30 - 15:15
s. 110
     
Kowalska Teresa   15:20-16:05 
sala fitness
   
Królikowski Robert      15:20-16:05
s. 104
 
Makówka Jacek Sobota godz. 11:00-11:45
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Polkowicach sala nr 5
Olejniczak Dariusz  
Olszak-Biniek Iwona      

 14:30 - 15:15
s. 203

Pierzchała Władysław wtorek, 14:00-15:00 lub 17:00-18:00
sala gimnastyczna   
Rachwalska Marzena   15:20-16:05
s. 16 
   
Robak Janina    

 

15:20-16:05
s. 202
Rodzik Filip 14:30-16:00
strzelnica
     
Róg Ewelina

15:15 - 16:05
s. 6 

     
Rudnicki Sebastian  15:20-16:05
sala gim.
     
Skalik Przemysław 17:30-18:15
sala gim. 
     
Skowyra Dorota    

13:30 - 16:00
Klub Gim.

 
Stefaniak Aneta

 

     
Studzińska Monika  14:40-16:05
Klub Gim.
     
Szadyko Paweł   15:20-16:05
Basen SP 3 
   
Szybalska Monika        
Twardziak-Jazienicka Agata       14:30 - 15:15
s. 6
Wacińska Małgorzata  14:30 - 15:15
s. 012
     
Wojciech-Pierzchała Dorota  15:20-16:05
sala gim. 
     
Wieczorkowka Anna 14:30-15:15
s. 120
     
Wrzos Jolanta

15:15-15:45

s.116 

     
Wypasek Alicja