Rozpoczęcie Roku Szkolnego PDF Drukuj
piątek, 29 sierpnia 2014 08:32

Informacja na temat organizacji uroczystości rozpoczęcia
roku szkolnego 2014/2015 w dniu 1.09.2014

Godz. 800 - msza święta w Kościele Matki Bożej Królowej Polski w Polkowicach dla wszystkich chętnych uczniów, rodziców i nauczycieli.
Godz. 915 - spotkanie z wychowawcami w klasach.
Godz. 930 – uroczysty apel i ślubowanie klas pierwszych na placu rekreacyjnym szkoły.
Po apelu - spotkania z wychowawcami w klasach.

Serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli i uczniów na uroczystość.

Klasa 1

Klasa 2

Klasa 3

Ogłoszenia PDF Drukuj
wtorek, 08 lipca 2014 21:11

Spotkanie Rady Pedagogicznej w poniedziałek 25.08.2014 r. o godzinie 8.30.

Informacje o e-podręczniku dla e-klasy (z tabletami) będą podane po zakończeniu rekrutacji.
Zapraszamy Rodziców tej klasy na zebranie 10.07.2014 r. o godz. 15.30 w s. 204.

Zamiana uczniów w klasach będzie mogła nastąpić na pisemny wniosek rodziców z uzasadnieniem w sierpniu. Wnioski należy składać od 18 – 20 sierpnia 2014 r. Ostateczne rozpatrzenie w dniu 22 sierpnia 2014 r.

Zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj
sobota, 28 czerwca 2014 08:11
zakonczenie

Za nami rok szkolny 2013/2014, który obfitował w wiele wydarzeń szkolnych. W piątek 27 czerwca br. zakończyliśmy go uroczystym apelem na placu szkolnym oraz spotkaniami z wychowawcami. Wcześniej uczniowie, rodzice i nauczyciele mogli uczestniczyć w mszy św. w kościele MBKP.

W mijającym roku szkolnym wielu uczniów wyróżniło się bardzo dobrymi wynikami w nauce, postawą oraz szczególnymi osiągnięcia w wielu konkursach. Otrzymali oni Odznakę „Srebrne Piórko Orła.

W klasach pierwszych: Kamil Osiński I b, Kinga Ryglicka I c, Natalia Dudziak I f.
W klasach drugich: Damian Sztejkowski II a, Pola Sydorów II b, Marta Sawińska II c, Ewelina Tomczyk II c, Julia Mikołajun II d, Dawid Komarnicki II f.

Rada Rodziców ufundowała specjalne nagrody dla drużyny szachistów: Natalii Dudziak, Tomasza Jankowiaka, Wojciecha Jakubowskiego, Pawła Prusisza, która zajęła III miejsce na Dolnym Śląsku.

eagle

Pożegnanie uczniów klas trzecich PDF Drukuj
czwartek, 26 czerwca 2014 19:42
pozegnanie

"Trudno się żegnać, to ... zawsze przychodzi trudno" mówili prowadzący uroczystość pożegnania klas trzecich Marta Olejniczak i Brian Wojcieszak. 26 czerwca br. absolwenci, ich rodzice, wychowawcy, zaproszeni goście, grono pedagogiczne z dyrekcją na czele spotkali się w Auli Forum. Dziękowano wszystkim, nagradzano najlepszych. Z rąk pani Doroty Trzmielewskiej, Dyrektora Wydziału Oświaty - Dominika Kapusta i Krzysztof Stępień otrzymali Nagrody Burmistrza.

Medale "Optimus Optimorum" zdobyli: Anna Bajon kl. III b, Dominika Kapusta III c, Wojciech Wieszczek III d, Sebastian Klita kl. III e.

Odznaki „Srebrne Piórko Orła" otrzymali: Bartosz Doszczeczko III b, Krzysztof Stępień III c, Natalia Ściana III c, Mariusz Plichta III d, Michał Lasak III d, Marta Olejniczak III d.

Najlepsi sportowcy w tym roku to: Paulina Pleszka oraz Kacper Abramczyk .
Nie zabrakło piosenek wykonywanych przez chór „Cantabile", wierszy i monodramy najlepszych recytatorów - Sebastiana KlityAnny Bajon oraz filmów i prezentacji, w których trzecioklasiści byli najważniejsi.

eagle

Zakończenie Roku Szkolnego PDF Drukuj
wtorek, 24 czerwca 2014 15:13

Informacja na temat organizacji uroczystości zakończenia
roku szkolnego 2013/2014

zakonczenieZakończenie roku szkolnego klas I i II:

27 czerwca 2014 r., godz. 900 na placu rekreacyjnym szkoły.
O godzinie 800 msza święta w Kościele Matki Bożej Królowej Polski w Polkowicach dla wszystkich chętnych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Pożegnanie uczniów klas trzecich 26 czerwca o godzinie 15.30 w Auli Forum Zespołu Szkół w Polkowicach. Spotkania z wychowawcami i rozdanie świadectw, w szkole 27 czerwca o godz. 900.

Serdecznie zapraszamy Rodziców, Nauczycieli i Uczniów na uroczystości.

«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

• Nasza szkoła
odkrywcy dsswumen sbiporadnia kuratlogo
polkowice bip logo logo-pca mgbp