Dyskoteka!!! PDF Drukuj

dyskoteka

Zbliżają się wybory do Rady SU PDF Drukuj
poniedziałek, 22 września 2014 18:00

wybory201429 września będziemy mogli głosować na swoich kandydatów w wyborach do Radu SU. Jeśli chcecie zostać częścią Rady, zgłaszajcie swoje kandydatury do Komisji Wyborczej: Magdy Bartków i Anny Musiał z II c, do p. Edyty Kocaj (biblioteka) lub któregokolwiek z członków Rady SU: Aleksandry Marynowskiej(III E), Julii Mikołajun(III D), Katarzyny Plichty(II E), Huberta Kijowskiego(II F), Marcina Tatarynowicza (II D). Zachęcamy do kandydowania w wyborach, bo dzięki temu możecie:

• wzbogacić, urozmaicić życie w szkole, w końcu większość swojego czasu w niej     spędzacie;
• świetnie się bawić, kampania wyborcza to super sprawa;
• podwyższyć ocenę z zachowania  na półroczena i na  koniec roku szkolnego;

• reprezentować swoich kolegów i swoje koleżanki z klasy;

• wiele zmienić w szkole;

Jeśli masz dobre pomysły i nie wiesz jak je wcielić w życie, właśnie teraz masz okazję!
.

Co zrobić, żeby wygrać:

• Poznaj swoich wyborców, rozmawiaj z nimi, pisz do nich na portalach społecznościowych.
• Przygotuj swój program wyborczy, przedstaw go innym, robiąc plakaty.
• Wybierz hasło przewodnie.
• Powołaj sztab wyborczy, który pomoże Ci wygrać wybory.
• Przeprowadź atrakcyjną kampanię, bądź kreatywny.

18-25 IX tworzenie listy kandydatów i kampania wyborcza

29 IX WYBORY

KANDYDACI DO RADY SU

1. Radosław Kozłowski, I a
2. Emanuel Wilczyk, I b
3. Magdalena Lasak, I b
4. Jakub Figura, I b
5. Jakub Cywiński, I c
6. Kamil Koska, I c
7. Julia Ostrowska, I d
8. Tomasz Rosik, I e
9. Zuzanna Matejewska, I f
10. Grzegorz Grzegorek, II a

Dzień uśmiechu PDF Drukuj
Wpisany przez vas
poniedziałek, 22 września 2014 16:18

019 września 2014r. ogłoszono w naszym gimnazjum Dniem Uśmiechu, dlatego dzień wcześnej na godzinach wychowawczych przygotowaliśmy emotikony z uśmiechem.

Natomiast Klub Gimnazjalisty przygotował swoje emotikony, które zostały wręczone rodzicom, którzy przyszli na zebrania.

Szkolny pokaz mody PDF Drukuj
Wpisany przez Piguła
poniedziałek, 15 września 2014 20:15

W poniedziałek 15 września na godzinach wychowawczych klas I-III, na łączniku szkolnym odbył się pokaz mody. Miał on na celu przedstawienie uczniom w kreatywnej formie prawidłowego ubioru galowego, codziennego oraz sportowego. Stroje pożądane i takie, w których uczniowie nie powinni przychodzić do szkoły zaprezentowali uczniowie z różnych klas. Wszystkim ta forma prezentacji się podobała, co wyrazili gromkimi brawami.

Szachiści naszego gimnazjum najlepsi w województwie!!! PDF Drukuj
Ocena użytkowników: / 10
Wpisany przez masełko
poniedziałek, 15 września 2014 16:02

W dniach 6 - 7 września 2014 r. odbyły się w Żarowie Mistrzostwa Województwa w szachach. W swojej kategorii wiekowej chłopców do 15 lat pierwsze dwa miejsca zdobyli uczniowie naszego gimnazjum. Mistrzem został Wojciech Jakubowski z klasy II b, a na drugim miejscu uplasował się Tomasz Jankowiak z klasy III b.

Gratulacje !!!!

«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

• Nasza szkoła
odkrywcy dsswumen sbiporadnia kuratlogo