Osiągnięcia uczniów 2014/2015

A- A A+

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015

Zasięg Szkolny

Nazwa konkursu:Data, organizator:Liczba uczest.LaureaciNauczyciel – opiekun:
Dolnośląski Konkurs „zDolny Ślązak Gimnazjalista”- blok humanistyczny

20.10.2011 r.

Dolnośląski Kurator Oświaty,
DODN Wrocław,
Samorząd Woj. Dolnośląskego

70

2 (zakw. do etapu powiat.)

Kołecki Jakub kl. III D
Tomczyk Ewelina kl. IIIC

J. Glapińska,
R. Kajak,
E. Kocaj
I. Flisiewicz

Dolnośląski Konkurs „zDolny Ślązak Gimnazjalista”- blok matematyczno - fizyczny

19.10.2011 r.

Dolnośląski Kurator Oświaty,
DODN,
Samorząd Woj. Dolnośląskego

68

5 (zakw. do etapu powiat.)

Burda Jan
Jankowiak Tomasz
Komarnicki Dawid
Osiński Kamil
Pytlak Bartosz
Tomczyk Ewelina

K. Korpak
I. Marchlewska

Dolnośląski Konkurs „zDolny Ślązak Gimnazjalista”- blok przyrodniczy

25.10.2011 r.

Dolnośląski Kurator Oświaty,
DODN,
Samorząd Woj. Dolnośląskego

95

4 (zakw. do etapu powiat.)

Tomczyk Ewelina
Komarnicki Dawid
Pytiak Magdalena
Pola Sydorów
Grygiel Martyna

J. Wrzos
J. Robak
A. Grodecka
A. Twardziak-Jazienicka

Dolnośląski Konkurs „zDolny Ślązak Gimnazjalista”- blok języka niemieckiego        
Dolnośląski Konkurs „zDolny Ślązak Gimnazjalista”- blok języka angielskiego

3.11.2014 r.

Kurator Oświaty,
DODN,
Samorząd Woj. Dolnośląskego

40

1 (zakw. do etapu powiat.)

Jankowiak Tomasz

D. Olejniczak

Olimpiada wiedzy o KGHM
i regionie

Towarzystwo przyjaciół im. Jana Wyżykowskiego

12

1 (zakw. do etapu powiat.)

Wieszczek Paulina

J. Wrzos
XI Powiatowy Konkurs Poprawności Językowej „Licz się ze słowami”

05.12.2014 r.

POPPPiDM

36 10 J. Glapińska
I. Flisiewicz
„Młodzież zapobiega pożarom”

10.02.2015 r.

Oddział Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Polkowicach

29

3  (zakw. do etapu gminnego)

Sawińska Marta
Piekarz Dominika
Tomczyk Ewelina

D. Doskocz
IX Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Św. Maksymilianie

10.12.2014 r.

Diecezja Legnicka

5

3 (zakw. do etapu diecezj.)

Sawińska Marta
Piekarz Dominika
Dudziak Natalia

M. Rachwalska
XX Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. Majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedynii do Orszy”. I LO
im. Tadeusza Kościuszki
w Legnicy
18

5 (zakw. do etapu rejon.)

Dudziak Kacper
Bajus Jakub
Kołecki Jakub
Dudziak Natalia
Przygoda Michał

H. Korniłowicz
Konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS

02.12.2014 r.

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

35

3

Pytiak Magdalena
Kaczkowska Patrycja
Kisiel Sonia

E. Róg

J. Robak

A. Twardziak-Jazienicka

XIII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów.

21.11.2014 r.

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego

26

2 (zakw. do etapu region.)

Bułhak Natalia
Kordek Aleksandra

S. Juszczak

A. Wieczorkowska

Współczesne Konflikty Zbrojne

14.11.2014 r.

POPPPDiM

1

1 (zakw. do etapu powiat.)

Sawińska Marta

E. Kocaj
„Drogi Polaków do Niepodległości” 06.11.2014 r.  

Klasa III D (S. Bąk, J.Kołecki, N. Sobczyk

Klasa III F (M. Pociecha, A. Rafałowicz, I. Sznerch)

Klasa III C (M. Goryczko, M. Sawińska, E. Tomczyk)

H. Korniłowicz
X Powiatowy Konkurs „Mistrz klawiatury”

09.02.2015 r.

POPPPDiM

17

3 (zakw. do etapu powiat.)

Sydorów Pola
Bojczuk Jakub
Łukowiak Martyna

R. Królikowski

J. Gryś

V Powiatowy Konkurs Językowy „Polkowicki Poliglota”

13.04.2015 r.

POPPPDiM

18

6 (zakw. do etapu powiat.)

Kordek Aleksandra
Koreń Karolina
Chiżyńska Katarzyna
Kuriata Kamila
Grygiel Martyna
Mędrzak Aleksandra

A. Wieczorkowska
S. Juszczak
S. Juszczak
A. Wieczorkowska
A. Stefaniak
S. Juszczak

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

30.03.2015 r.

Gimnazjum nr 1 Polkowice

21

Burda Jan
Pytlak Bartosz
Osiński Kamil
Komarnicki Dawid

A. Twardziak-Jazienicka

I. Marchlewska

Szkolny konkurs geograficzny „Wędrówki z mapą – śladami rekordów geograficznych”

19.03.2015 r.

Gimnazjum nr 1 Polkowice

66

Komarnicki Dawid
Sydorów Pola
Tomczyk Ewelina

J. Wrzos

J. Robak
J. Wrzos

„Naukowy Maraton z Języka Angielskiego”

I etap luty 2015 r.

II etap 13.04.2015 r.

III etap 08.05.2015 r.

Gimnazjum nr 1 w Polkowicach

I etap
3 uczniów
z każdej
kl. I i II

II etap

III etap
10 osób

Klasy I

Łachowska Natalia (I)
Łaśkiewicz Karolina (II)
Konecka Magddalena (III)

Klasy II
Grygiel Martyna (I)
Zawiłowicz Agata (II)
Zarecki Bartosz (III)

B. Auguścik

D. Olejniczak

J. Baran

K. Gołdyn

K. Gołdyn

J. Dydak

Turniej Gier Planszowych

Finał 18.03.2015 r.

Klub Gimnazjalisty

Gimnazjum nr 1 Polkowice

Elimin. 48 os.

Półfinał
24 os.

Finał
12 os.

Staniecki Dawid (I)
Pawełko Adam (II)
Kuczyński Bartosz (III)
Załęcki Paweł (III)
Mielczarek Michał (IV)

Klub Gimnazjalisty
Konkurs Pięknego Czytania

28.04.2015 r.

Biblioteka szkolna
Gimnazjum nr 1 w Polkowicach

19

Kurowska Julia (I)
Dziedziulo Aleksandra (II)
Kikut Wiktoria (II)

Biblioteka szkolna
„Znam Brytyjskie i Amerykańskie Zwyczaje i Tradycje”

11.05.2015 r.

p. Beata Auguścik

Gimnazjum nr 1 Polkowice

15

Grygiel Martyna (I)
Bajaś Aleksandra (II)
Dudziak Kacepr (II)
Chiżyńska Katarzyna (III)
Kordek Aleksandra (III)

B. Auguścik
„Mistrz Języka Angielskiego”

25.05.2015 r.

p. Beata Auguścik

Gimnazjum nr 1 Polkowice

 

Hłuszij Julia (I)
Łachowska Natalia (II)
Korsak Marianna (III)
Mroczko Michał (III)
Małgowski Jakub (III)
Kuziemka Dawid (III)

B. Auguścik
„Mistrz Języka Niemieckiego”

11.06.2015 r.

Gimnazjum nr 1

33

Bułhak Natalia (I)
Kuriata Kamila (II)
Sądowska Katarzyna (III)

J. Grzelczak
Szklony konkurs „Twoja Twarz Wygląda Znajomo”

11.05.2015 r.

Gimnazjum nr 1

p. Beata Auguścik

17

Tomczyk Ewelina (I)
Szafrańska Weronika (II)
Bajaś Aleksandra (III)

D. Olejniczak

B. Auguścik

B. Auguścik

Maraton Języka Niemieckiego klas II III etapy  

Sądowska Katarzyna (I)
Bułhak Natalia (II)
Chiżyńska Katarzyna (III)

S. Juszczak

J. Grzelczak


Zasięg gminny, powiatowy, rejonowy, międzyszkolny

Nazwa konkursu:Data, organizator:Liczba uczest.LaureaciNauczyciel
– opiekun
Dolnośląski Konkurs „zDolny Ślązak Gimnazjalista” - blok przyrodniczy

25.10.2011 r.

Dolnośląski Kurator Oświaty, DODN,
Samorząd Woj. Dolnośląskego

5

2 (zakw. do etapu wojewódz.)

Tomczyk Ewelina
Komarnicki Dawid

J. Wrzos

Powiatowy Konkurs „Mistrz Klawiatury”

17.03.2015 r.

POPPPDiM w Polkowicach

3

3

Sydorów Pola (II miejsce)
Łukowiak Martyna (III miejsce)
Bojczyk Jakub (wyróżnienie)

J. Gryś

XI Powiatowy Konkurs Poprawności Językowej „Licz się ze słowami”

03.2015 r.

POPPPiDM

10

2

Tomczyk Ewelina (III miejsce)
Ryglicka Kinga (wyróżnienie)

J. Glapińska
I. Flisiewicz

„Wiersze i Pieśni o tematyce patriotyczno - religijnej”

14.11.2014 r.

Dom Parafialny przy kościele
pw. św. Michała Archanioła w Polkowicach

 

2

Sawińska Marta (II miejsce)
Piekarz Dominika (II miejsce)

M. Rachwalska

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. Majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedynii do Orszy”.

10.12.2014 r.

Mazowiecki Kurator Oświaty

5

4 (zakw. do etapu wojewódz.)

Dudziak Natalia
Dudziak Kacper
Bajus Jakub
Kołecki Jakub

H. Korniłowicz

IV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Kocham Cię, Ojczyzno”

19.11.2014 r.

Dom Kultury w Gaworzycach

6

4

Wilczyk Emanuel (II miejsce)
Piekarz Dominika (III miejsce)
Ryglicka Kinga (wyróżnienie)
Laszczyńska Weronika (wyróżnienie)

M. Szybalska
J. Glapińska
I. Flisiewicz
J. Glapińska

XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski ”Srebrna Muza”

03.12.2014 r.

PCA Polkowice

8

2

Sawińska Marta (II miejsce)
Laszczyńska Weronika (III miejsce)

J. Glapińska

XI Powiatowy Konkurs Literacko - Plastyczny, Polsko - Niemiecki „Kombinacje 2014”

12.2014 r.

POPPPDiM w Polkowicach

4

3

Ślufarska Dominika (III miejsce)
Pociech Milena (III miejsce)
Matejewska Zuzanna (wyróżnienie)

M. Szybalska

J. Glapińska

Powiatowy konkurs o życiu i twórczości Tadeusza Różewicza

12.06.2014 r.

POPPPDiM w Polkowicach

9

4

Dudziak Natalia (I miejsce)
Dudziak Kacper (II miejsce)
Pytlak Bartosz (wyróżnienie)
Sznerch Izabela (wyróżnienie)

M. Szybalska

J. Glapińska

Rejonowy Konkurs Poezji Patriotycznej MCK w Legnicy 3

3

Piekarz Dominika (II miejsce)
Laszczyńska Weronika (III miejsce)
Wilczyk Emanuel (III miejsce)

J. Glapińska

M. Szybalska

Współczesne Konflikty Zbrojne

27.11.2014 r.

POPPPDiM

1

1

Sawińska Marta (II miejsce)

E. Kocaj

XIII Powiatowy „Bieg na orientację”

30.09.2014 r.

Zespół Szkół im. Ireny Sendler – Publiczne Gimnazjum w Przemkowie

3

3 - I m. zajęła drużyna w składzie:

Piekarz Dominika
Goryczko Maciej
Rystwiej Dariusz

J. Robak

Międzyszkolny Konkurs Krajoznawczo - Turystyczny „Znam Dolny Śląsk”

26.03.2015 r.

Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach

3

3 - I m. zajęła drużyna w składzie:

Rafałowicz Angelika
Przygoda Michał
Komarnicki Dawid

J. Wrzos

M. Adamczyk

XI Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej

19.02.2015 r.

POPPPDiM w Polkowicach

10

5

Kurowska Julia (I miejsce)
Puniach Adrian (I miejsce)
Marszał Maksymilian (II miejsce)
Kuriata Kamila (I miejsce)
Czajkowska Katarzyna (wyróżnienie)

R. Królikowski

XI powiatowy konkurs literacko - plastyczny polsko - niemiecki "Jesienne Kombinacje 2014" 28.11.2014 r.
Gimnazjum nr 2 w Polkowicach
5

4

III miejsce:
Lasak Magdalena

Wyróżnienie:
Matejewska Zuzanna

M. Żmuda

VI Edycja konkursu plastycznego „Sposób na energię odnawialną”


30.09.2014 r.
Urząd Gminy
w Polkowicach

5

1

Sowińska Weronika (II miejsce)

M. Żmuda

Konkurs plastyczny „Władza jako służba ojczyźnie” 06.11.2014 r.
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii
pw. Matki Boskiej Łaskawej w Polkowicach
35

5

Lasak Magdalena (I miejsce)
Kisiel Sonia (I miejsce)
Bajaś Aleksandra (II miejsce)
Hłuszij Julia (wyróżnienie)
Mroczko Tomasz (wyróżnienie)

M. Żmuda

Konkurs plastyczny „Anioł i tradycje Świąt Bożego Narodzenia” 05.12.2014 r.
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
15

2

Ryglicka Kinga (I miejsce)
Chiżyńska Katarzyna (wyróżnienie)

M. Wacińska

Rejonowy przegląd kolęd i pastorałek „Wśród nocnej ciszy” 18.12.2014 r.
MCK w Legnicy
Zespół wokalny II miejsce

J. Kąca

XVII Dolnośląski Konkurs „Tradycją dyktowane” 19.01.2015 r.
PCA w Polkowicach
18

Wyróżnienia:

Poniewierka Sandra
Nowaczyk Emilia
Diduszko Urszula
Sądowska Katarzyna
Lasak Magdalena

R. Królikowski

XVII Dolnośląski Konkurs „Tradycją dyktowane” 19.01.2015 r.
PCA w Polkowicach
32
29
1

kartka świąteczna:

Jokiel Kamila
Nojek Joanna
Mikołajun Julia

ozdoba świąteczna:

Pałasz Aleksandra (główna nagroda)
Piekarz Dominika (wyróżnienie)

M. Żmuda

XVII Dolnośląski Konkurs „Tradycją dyktowane” 19.01.2015 r.
PCA w Polkowicach
1 Rystwiej Dariusz (wyróżnienie) J. Gryś
XVII Dolnośląski Konkurs „Tradycją dyktowane” 19.01.2015 r.
PCA w Polkowicach
7
8

Anioł:

Tkaczyk Daria (nagroda główna)

Wyróżnienia:

Sinicka Natalia
Ryglicka Kinga
Nieroda Katarzyna

Ozdoba:

Matuszak Marta (nagroda główna)
Ryglicka Kinga (wyróżnienie)

M. Wacińska

Konkurs Powiatowy
„Historia Polski – Polska Jagiellonów od 1370 do 1569 r.”

25.03.2015 r.

POPPPDiM w Polkowicach

 

Koniuszy Norbert
Małgowski Jakub
Zarecki Bartosz

R. Kajak

XVII Konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga” – etap gminny

25.03.2015 r.

Urząd Gminy Polkowice

 

Lasko Weronika
Kuświk Anna
Kozomaricz Julia

 
IV Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

10.04.2015 r.

ZS w Polkowicach,

POPPPDiM w Polkowicach

8

Łachowska Natalia (III miejsce)

Dziedziulo Aleksandra (wyróżnienie)

B. Auguścik

J. Dydak

X Powiatowy Konkurs „Mistrz klawiatury”

17.03.2015 r.

POPPPDiM

17

Sydorów Pola (II miejsce)
Łukowiak Martyna (III miejsce)
Bojczuk Jakub (wyróżnienie)

R. Królikowski

J. Gryś

XIX Przegląd Teatralny „Kurtyna”

26.03.2015 r.

Polkowickie Centrum Animacji

  Grupa Teatralna „Metafora” (wyróżnienie)

J. Glapińska

M. Studzińska

XIII Miedzygimnazjalny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Niesamowite rzeczy dzieją się na świecie”

10.03.2015 r.

Gimnazjum nr 5 w Legnicy

2

Weronika Laszczyńska (II miejsce)
Tatarynowicz Marcin (III miejsce)

J. Glapińska

D. Skowyra

IX Powiatowy Konkurs Fizyczny dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych

16.04.2015 r.

I LO im. M. Kopernika w Lubinie

6

Dawid Komarnicki (I miejsce)
Kamil Osiński (III miejsce)

I. Marchlewska

A. Twardziak-Jazienicka

VIII edycja powiatowego konkursu literacko - plastycznego „Tacy sami w różnorodności – różni w jednorodności” Gimnazjum nr 2  

część literacka:

Milena Pociecha (I miejsce)
Aleksandra Bajaś (wyróżnienie)

część plastyczna:

Łączka Patrycja (I miejsce)

M. Szybalska
X Powiatowe Dyktando Ortograficzne „Gżegżółka w trzcinie”

30.03.2015 r.

POPPiDM

 

Kinga Ryglicka (III miejsce)
Dudziak Natalia (wyróżnienie)

I. Flisiewicz

M. Szybalska

II etap IV Powiatowego Konkursu Językowego POLKOWICKI POLIGLOTA

06.05.2015 r.

Gimnazjum nr 2

4 Aleksandra Kordek (wyróżnienie) A. Wieczorkowska
Powiatowy Konkurs „Zabytki Dolnego Śląska”

29.04.2015 r.

  Marta Sawińska (I miejsce) R. Kajak
„Tacy sami w różnorodności – różni w jednorodności”

kwiecień 2015 r.

Gimnazjum nr 2 Polkowice

22

Część literacka

Milena Pociecha (I miejsce)
Aleksandra Bajaś (wyróżnienie)

Część plastyczna

Patrycja Łączka (I miejsce)

M. Szybalska

M. Szybalska

M. Szybalska

Konkurs fotograficzny pt. Wiosna w Powiecie

25.05.2015 r.

Starostwo Powiatowe w Polkowicach

8

Bajaś Aleksandra (I miejsce)
Sowińska Weronika (III miejsce)

R. Królikowski
Konkurs fotograficzny „Miejsca bliskie sercu”

28.05.2015 r.

Biblioteka Pedagogiczna w Lubinie

4

Sydorów Pola (II miejsce)
Matusik Oliwia (III miejsce)

R. Królikowski
II edycja konkursu interdyscyplinarnego dla gimnazjalistów „Przez epoki”

27.05.2015 r.

Gimnazjum nr 5 w Legnicy

drużyna
5 os.

Drużyna: (II miejsce)

Lasko Weronika
Sawińska Marta
Tomczyk Ewelina
Piekarz Dominika
Rystwiej Dariusz

J. Glapińska

M. Szybalska

Dolnośląski Turniej Młodych Recenzentów

Przygoda, dolnośląska tajemnica, sensacja w książce – kat. plastyczna

25.04.2015 r.   Magda Konecka (wyróżnienie)  
Powiatowy konkurs fotograficzny WIOSNA W POWIECIE

25.05.2015 r.

Starostwo Powiatowe w Polkowicach

8

Bajaś Aleksandra (I)

Sowińska Weonika (III)

R. Królikowski
III Powiatowy Konkurs Recytatorki Poezji i Prozy Obcojęzycznej

20.04.2015 r.

Zespół Szkół w Polkowicach

 

Ostrowska Julia (III)

Bułhak Natalia (wyróżnienie)

A. Knihnicka

S. Juszczak

Zeige Dein Talent

17.03.2015 r.

Zespół Szkół nr 1 we Wrocławiu

2 Szmigielska Aleksandra (III) A. Wieczorkowska
S. Juszczak
Rejonowy konkurs fotograficzny „Wiosna w makro”

09.06.2015 r.

Zespół Szkół nr 2 w Lubinie

25

Partyka Gracjan (nagroda główna)
Koziołek Klaudiusz (nagroda główna)
Sowińska Weronika (nagroda główna)

Wyróżnienia:

Patera Adrian, Puniach Adrian
Jakubowska Aleksandra
Doulakis Daniel, Smyrak Dawid
Cyran Gracjan

R. Królikowski
III Powiatowe Potyczki Informatyczne 2015

14.05.2015 r.

POPPPDiM w Polkowicach

5

Bojczuk Jakub
Dudziak Kacper
Osiński Kamil

J. Gryś

Zasięg wojewódzki i ogólnopolski

Nazwa konkursu:

Data, organizator:

Liczba uczest.

Laureaci

Nauczyciel – opiekun
XIII Dolnośląski Konkurs
Geograficzny „zDolny Ślązak Gimnazjalista”

25.10.2011 r.

Dolnośląski Kurator Oświaty, DODN,
Samorząd Woj. Dolnośląskego

2 Komarnicki Dawid

J. Wrzos

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Księdza Kazimierza Szwarlika

13.12.2014 r.

Fundacja OFKiP, Urząd Miejski
i Starostwo w Będzinie

Zespół wokalny Finaliści I etapu J. Kąca
Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Na fotomontaż”

06.05.2015 r.

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

4 Aleksandra Szumańska
(wyróżnienie)
R. Królikowski
Wojewódzka Olimpiada Geograficzna

30.05.2015 r.

Gimnazjum nr 34 Wrocław

5

Komarnicki Dawid

Sydorów Pola

J. Wrzos

J. Robak

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. Majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedynii do Orszy”.

16.04.2015 r.

Mazowiecki Kurator Oświaty

Finał – 4 os.

TYTUŁ FINALISTY

Dudziak Kacper
Bajus Jakub
Kołecki Jakub
Dudziak Natalia

H. Korniłowicz

XVII Dolnośląski Przegląd Forum Teatralnych „F-ART.” 12.05.2015 r. Grupa teatralna „Metafora” laureat konkursu i nagroda
młodych

J. Glapińska

M. Studzińska

XXVII Ogólnopolski konkurs
etnograficzny „Pisanka - kraszanka 2015”

17.04.2015 r.

Polkowickie Centrum Animacji

awangarda jajek
10 os.

pisanka tradycyjna
54 os.

Ryglicka Kinga
(wyróżnienie)
Podstawek Dawid
(wyróżnienie)
Nojek Joanna (nagroda)
Pieńkowska Anna
(wyróżnienie)
Wallis Emilia (wyróżnienie)
Łozińska Oliwia (wyróżnienie)

M. Wacińska

M. Żmuda

Ogólnopolski konkurs dziecięcego rękodzieła artystycznego i kartki
wielkanocnej ”WIOSNA” Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

Ogólnopolski

17.03.2015r.

3

Kwalifikacja na wystawę

Kasia ChiżyńskaIIF,
Kamila Kowalik IIC,

M. Wacińska

III Ogólnopolski konkurs twórczości plastycznej dzieci i młodzieży
„SZLAKIEM ORLICH GNIAZD" Miejski Dom Kultury w Częstochowie

Ogólnopolski

28.02.2015

2

Wyróżnienia

Kamila Kowalik IIC
Joanna Florian IIC

M. Wacińska

V ogólnopolski konkurs plastyczny „GARNKÓW W GOSPODARSTWIE
NIGDY NIE ZA DUŻO”.

Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu

Ogólnopolski

8.05.2015

15

- Nagroda główna;
Kasia Chiżyńska z kl. IIF.

III miejsce;
Kuba Pauś z kl. IF,

- wyróżnienie
Szymon Wójcik z kl. IC.

- Kwalifikację na wystawę
Joanna Florian IIC,
Anna Musiał IIC,
Agata Zawiłowicz IID,
Martyna Grygiel IID,
Kuba Pauś IF,
Szymon Wójcik IC,
Marta Matuszak IID,
Paula Bąk IF,
Maciej Borowiak IC,
Darek Rystwej IIIC,
Zuzanna Matejewska IF, Daria Tkaczyk IC,.

M. Wacińska

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo i rozwaga - tego
od ciebie każdy wymaga”

*Etap gminny

14.04.2015

*Etap powiatowo

29.05.2015

25

II miejsce
Joanna Nojek IIIF

Wyróżnienie
J.Nojek IIIF, W. Lasko IIIC,
M. Konecka IF,
A. Kuświk IC,
J. Kozomaricz IA

M. Żmuda
Ogólnopolski konkurs fotograficzny NA FOTOMONTAŻ

26.05.2015 r.

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

4 Szumańska Aleksandra
(wyróżnienie)
R. Królikowski
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Opowieści z morskich fal.. wakacje
na tropikalnej wyspie”

29.05.2015 r.

Młodzieżowy Dom Kultury Gdynia

5

Łączka Patrycja (nagroda)

Szafarz Paulina (wyróżnienie)

M. Wacińska
Ponadpowiatowy Konkurs Fotograficzny MIEJSCA BLISKIE SERCU 28.05.2015 r. 4

Sydorów Pola (II)
Matusiak Oliwia (III)
Rystwiej Dariusz (wyróżnienie)

R. Królikowski
III Ogólnopolski Festiwal Chórów „SKORA SONG”

12.06.2015 r.

Polski Związek Chórów i Orkiestr

Chojnów

Chór

(50 os.)

II miejsce J. Kąca
50 Międzynarodowy Festiwal Chóralny im. prof. Jana Szynockiego
w Międzyzdrojach

20.06.2015 r.

Polski Związek Chórów i Orkiestr

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Chór Brązowy Dyplom – III miejsce J. Kąca
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla młodzieży szkół podstawowych
i gimnazjów „Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej”

22.06.2015 r.

Muzeum Marii Konopnickiej

Żarnowiec

6 Zawiłowicz Agata (wyróżnienie) M. Wacińska