Osiągnięcia uczniów 2014/2015

A- A A+

Zasięg gminny, powiatowy, rejonowy, międzyszkolny

Nazwa konkursu:Data, organizator:Liczba uczest.LaureaciNauczyciel
– opiekun
Dolnośląski Konkurs „zDolny Ślązak Gimnazjalista” - blok przyrodniczy

25.10.2011 r.

Dolnośląski Kurator Oświaty, DODN,
Samorząd Woj. Dolnośląskego

5

2 (zakw. do etapu wojewódz.)

Tomczyk Ewelina
Komarnicki Dawid

J. Wrzos

Powiatowy Konkurs „Mistrz Klawiatury”

17.03.2015 r.

POPPPDiM w Polkowicach

3

3

Sydorów Pola (II miejsce)
Łukowiak Martyna (III miejsce)
Bojczyk Jakub (wyróżnienie)

J. Gryś

XI Powiatowy Konkurs Poprawności Językowej „Licz się ze słowami”

03.2015 r.

POPPPiDM

10

2

Tomczyk Ewelina (III miejsce)
Ryglicka Kinga (wyróżnienie)

J. Glapińska
I. Flisiewicz

„Wiersze i Pieśni o tematyce patriotyczno - religijnej”

14.11.2014 r.

Dom Parafialny przy kościele
pw. św. Michała Archanioła w Polkowicach

 

2

Sawińska Marta (II miejsce)
Piekarz Dominika (II miejsce)

M. Rachwalska

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. Majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedynii do Orszy”.

10.12.2014 r.

Mazowiecki Kurator Oświaty

5

4 (zakw. do etapu wojewódz.)

Dudziak Natalia
Dudziak Kacper
Bajus Jakub
Kołecki Jakub

H. Korniłowicz

IV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Kocham Cię, Ojczyzno”

19.11.2014 r.

Dom Kultury w Gaworzycach

6

4

Wilczyk Emanuel (II miejsce)
Piekarz Dominika (III miejsce)
Ryglicka Kinga (wyróżnienie)
Laszczyńska Weronika (wyróżnienie)

M. Szybalska
J. Glapińska
I. Flisiewicz
J. Glapińska

XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski ”Srebrna Muza”

03.12.2014 r.

PCA Polkowice

8

2

Sawińska Marta (II miejsce)
Laszczyńska Weronika (III miejsce)

J. Glapińska

XI Powiatowy Konkurs Literacko - Plastyczny, Polsko - Niemiecki „Kombinacje 2014”

12.2014 r.

POPPPDiM w Polkowicach

4

3

Ślufarska Dominika (III miejsce)
Pociech Milena (III miejsce)
Matejewska Zuzanna (wyróżnienie)

M. Szybalska

J. Glapińska

Powiatowy konkurs o życiu i twórczości Tadeusza Różewicza

12.06.2014 r.

POPPPDiM w Polkowicach

9

4

Dudziak Natalia (I miejsce)
Dudziak Kacper (II miejsce)
Pytlak Bartosz (wyróżnienie)
Sznerch Izabela (wyróżnienie)

M. Szybalska

J. Glapińska

Rejonowy Konkurs Poezji Patriotycznej MCK w Legnicy 3

3

Piekarz Dominika (II miejsce)
Laszczyńska Weronika (III miejsce)
Wilczyk Emanuel (III miejsce)

J. Glapińska

M. Szybalska

Współczesne Konflikty Zbrojne

27.11.2014 r.

POPPPDiM

1

1

Sawińska Marta (II miejsce)

E. Kocaj

XIII Powiatowy „Bieg na orientację”

30.09.2014 r.

Zespół Szkół im. Ireny Sendler – Publiczne Gimnazjum w Przemkowie

3

3 - I m. zajęła drużyna w składzie:

Piekarz Dominika
Goryczko Maciej
Rystwiej Dariusz

J. Robak

Międzyszkolny Konkurs Krajoznawczo - Turystyczny „Znam Dolny Śląsk”

26.03.2015 r.

Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach

3

3 - I m. zajęła drużyna w składzie:

Rafałowicz Angelika
Przygoda Michał
Komarnicki Dawid

J. Wrzos

M. Adamczyk

XI Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej

19.02.2015 r.

POPPPDiM w Polkowicach

10

5

Kurowska Julia (I miejsce)
Puniach Adrian (I miejsce)
Marszał Maksymilian (II miejsce)
Kuriata Kamila (I miejsce)
Czajkowska Katarzyna (wyróżnienie)

R. Królikowski

XI powiatowy konkurs literacko - plastyczny polsko - niemiecki "Jesienne Kombinacje 2014" 28.11.2014 r.
Gimnazjum nr 2 w Polkowicach
5

4

III miejsce:
Lasak Magdalena

Wyróżnienie:
Matejewska Zuzanna

M. Żmuda

VI Edycja konkursu plastycznego „Sposób na energię odnawialną”


30.09.2014 r.
Urząd Gminy
w Polkowicach

5

1

Sowińska Weronika (II miejsce)

M. Żmuda

Konkurs plastyczny „Władza jako służba ojczyźnie” 06.11.2014 r.
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii
pw. Matki Boskiej Łaskawej w Polkowicach
35

5

Lasak Magdalena (I miejsce)
Kisiel Sonia (I miejsce)
Bajaś Aleksandra (II miejsce)
Hłuszij Julia (wyróżnienie)
Mroczko Tomasz (wyróżnienie)

M. Żmuda

Konkurs plastyczny „Anioł i tradycje Świąt Bożego Narodzenia” 05.12.2014 r.
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
15

2

Ryglicka Kinga (I miejsce)
Chiżyńska Katarzyna (wyróżnienie)

M. Wacińska

Rejonowy przegląd kolęd i pastorałek „Wśród nocnej ciszy” 18.12.2014 r.
MCK w Legnicy
Zespół wokalny II miejsce

J. Kąca

XVII Dolnośląski Konkurs „Tradycją dyktowane” 19.01.2015 r.
PCA w Polkowicach
18

Wyróżnienia:

Poniewierka Sandra
Nowaczyk Emilia
Diduszko Urszula
Sądowska Katarzyna
Lasak Magdalena

R. Królikowski

XVII Dolnośląski Konkurs „Tradycją dyktowane” 19.01.2015 r.
PCA w Polkowicach
32
29
1

kartka świąteczna:

Jokiel Kamila
Nojek Joanna
Mikołajun Julia

ozdoba świąteczna:

Pałasz Aleksandra (główna nagroda)
Piekarz Dominika (wyróżnienie)

M. Żmuda

XVII Dolnośląski Konkurs „Tradycją dyktowane” 19.01.2015 r.
PCA w Polkowicach
1 Rystwiej Dariusz (wyróżnienie) J. Gryś
XVII Dolnośląski Konkurs „Tradycją dyktowane” 19.01.2015 r.
PCA w Polkowicach
7
8

Anioł:

Tkaczyk Daria (nagroda główna)

Wyróżnienia:

Sinicka Natalia
Ryglicka Kinga
Nieroda Katarzyna

Ozdoba:

Matuszak Marta (nagroda główna)
Ryglicka Kinga (wyróżnienie)

M. Wacińska

Konkurs Powiatowy
„Historia Polski – Polska Jagiellonów od 1370 do 1569 r.”

25.03.2015 r.

POPPPDiM w Polkowicach

 

Koniuszy Norbert
Małgowski Jakub
Zarecki Bartosz

R. Kajak

XVII Konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga” – etap gminny

25.03.2015 r.

Urząd Gminy Polkowice

 

Lasko Weronika
Kuświk Anna
Kozomaricz Julia

 
IV Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

10.04.2015 r.

ZS w Polkowicach,

POPPPDiM w Polkowicach

8

Łachowska Natalia (III miejsce)

Dziedziulo Aleksandra (wyróżnienie)

B. Auguścik

J. Dydak

X Powiatowy Konkurs „Mistrz klawiatury”

17.03.2015 r.

POPPPDiM

17

Sydorów Pola (II miejsce)
Łukowiak Martyna (III miejsce)
Bojczuk Jakub (wyróżnienie)

R. Królikowski

J. Gryś

XIX Przegląd Teatralny „Kurtyna”

26.03.2015 r.

Polkowickie Centrum Animacji

  Grupa Teatralna „Metafora” (wyróżnienie)

J. Glapińska

M. Studzińska

XIII Miedzygimnazjalny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Niesamowite rzeczy dzieją się na świecie”

10.03.2015 r.

Gimnazjum nr 5 w Legnicy

2

Weronika Laszczyńska (II miejsce)
Tatarynowicz Marcin (III miejsce)

J. Glapińska

D. Skowyra

IX Powiatowy Konkurs Fizyczny dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych

16.04.2015 r.

I LO im. M. Kopernika w Lubinie

6

Dawid Komarnicki (I miejsce)
Kamil Osiński (III miejsce)

I. Marchlewska

A. Twardziak-Jazienicka

VIII edycja powiatowego konkursu literacko - plastycznego „Tacy sami w różnorodności – różni w jednorodności” Gimnazjum nr 2  

część literacka:

Milena Pociecha (I miejsce)
Aleksandra Bajaś (wyróżnienie)

część plastyczna:

Łączka Patrycja (I miejsce)

M. Szybalska
X Powiatowe Dyktando Ortograficzne „Gżegżółka w trzcinie”

30.03.2015 r.

POPPiDM

 

Kinga Ryglicka (III miejsce)
Dudziak Natalia (wyróżnienie)

I. Flisiewicz

M. Szybalska

II etap IV Powiatowego Konkursu Językowego POLKOWICKI POLIGLOTA

06.05.2015 r.

Gimnazjum nr 2

4 Aleksandra Kordek (wyróżnienie) A. Wieczorkowska
Powiatowy Konkurs „Zabytki Dolnego Śląska”

29.04.2015 r.

  Marta Sawińska (I miejsce) R. Kajak
„Tacy sami w różnorodności – różni w jednorodności”

kwiecień 2015 r.

Gimnazjum nr 2 Polkowice

22

Część literacka

Milena Pociecha (I miejsce)
Aleksandra Bajaś (wyróżnienie)

Część plastyczna

Patrycja Łączka (I miejsce)

M. Szybalska

M. Szybalska

M. Szybalska

Konkurs fotograficzny pt. Wiosna w Powiecie

25.05.2015 r.

Starostwo Powiatowe w Polkowicach

8

Bajaś Aleksandra (I miejsce)
Sowińska Weronika (III miejsce)

R. Królikowski
Konkurs fotograficzny „Miejsca bliskie sercu”

28.05.2015 r.

Biblioteka Pedagogiczna w Lubinie

4

Sydorów Pola (II miejsce)
Matusik Oliwia (III miejsce)

R. Królikowski
II edycja konkursu interdyscyplinarnego dla gimnazjalistów „Przez epoki”

27.05.2015 r.

Gimnazjum nr 5 w Legnicy

drużyna
5 os.

Drużyna: (II miejsce)

Lasko Weronika
Sawińska Marta
Tomczyk Ewelina
Piekarz Dominika
Rystwiej Dariusz

J. Glapińska

M. Szybalska

Dolnośląski Turniej Młodych Recenzentów

Przygoda, dolnośląska tajemnica, sensacja w książce – kat. plastyczna

25.04.2015 r.   Magda Konecka (wyróżnienie)  
Powiatowy konkurs fotograficzny WIOSNA W POWIECIE

25.05.2015 r.

Starostwo Powiatowe w Polkowicach

8

Bajaś Aleksandra (I)

Sowińska Weonika (III)

R. Królikowski
III Powiatowy Konkurs Recytatorki Poezji i Prozy Obcojęzycznej

20.04.2015 r.

Zespół Szkół w Polkowicach

 

Ostrowska Julia (III)

Bułhak Natalia (wyróżnienie)

A. Knihnicka

S. Juszczak

Zeige Dein Talent

17.03.2015 r.

Zespół Szkół nr 1 we Wrocławiu

2 Szmigielska Aleksandra (III) A. Wieczorkowska
S. Juszczak
Rejonowy konkurs fotograficzny „Wiosna w makro”

09.06.2015 r.

Zespół Szkół nr 2 w Lubinie

25

Partyka Gracjan (nagroda główna)
Koziołek Klaudiusz (nagroda główna)
Sowińska Weronika (nagroda główna)

Wyróżnienia:

Patera Adrian, Puniach Adrian
Jakubowska Aleksandra
Doulakis Daniel, Smyrak Dawid
Cyran Gracjan

R. Królikowski
III Powiatowe Potyczki Informatyczne 2015

14.05.2015 r.

POPPPDiM w Polkowicach

5

Bojczuk Jakub
Dudziak Kacper
Osiński Kamil

J. Gryś