Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2012/2013


Zasięg szkolny

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
Szkolny etap Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - blok matematyczno - fizyczny 17.10.2012 r.
DODN we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty
58

6 (zakw. do etapu powiatowego)

Bochnia Natalia kl. III C

Czaja Monika kl. III G

Jankowiak Piotr kl. III E
Krawiec Katarzyna kl. III E
Laszczyński Kacper kl. III A
Żelawski Tomasz kl. III E

I. Marchlewska,
A. Kowalska
I. Marchlewska,
A. Kowalska
K. Korpak,
A. Grodecka
K. Korpak,
A. Grodecka
K. Korpak,
A. Grodecka
K. Korpak,
A. Grodecka

Szkolny etap Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - blok humanistyczny

23.10.2012 r.

DODN we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty

58

(zakw. do etapu powiatowego)

Dziedziulo Kamila kl. III E
Gaj Patryk kl. III C
Krawiec Katarzyna kl. III E
Michalska Aleksandra kl. III C
Żelawski Tomasz kl. III E

J. Glapińska
H. Korniłowicz
A. Zychman,
R. Kajak
J. Glapińska
H. Korniłowicz
A. Zychman
R. Kajak
J. Glapińska
H. Korniłowicz

Szkolny etap Dolnośląskego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalist - blok przyrodniczy 24.10.2012 r.
DODN we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty
48

5 (zakw. do etapu powiatowego)

Gaj Patryk kl. III C

Jankowski Kamil kl. III C

Krawiec Katarzyna kl. III E

Laszczyński Kacper kl. III A

Żelawski Tomasz kl. III E

I. Olszak - Biniek,
A. Wierzycka,
J. Wrzos
I. Olszak - Biniek,
A. Wierzycka,
J. Wrzos
J. Robak,
A. Wierzycka,
J. Wrzos
J. Robak,
A. Wierzycka,
L. Kuc
J. Robak,
A. Wierzycka,
J. Wrzos

Szkolny etap Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - język niemiecki 29.10.2012 r.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty
20

1 (zakw. do etapu powiatowego)

Poręba Damian kl. III G

 

J. Grzelczak

Szkolny etap Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista - język angielski 7.11.2012 r.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty
40

5 (zakw. do etapu powiatowego)

Gaj Patryk kl. III C
Żelawski Tomasz kl. III E
Górska Magdalena kl. III C
Michalska Aleksandra kl. III C
Kuźma Piotr kl. III E

 

K. Gołdyn
K. Gołdyn
K. Gołdyn
K. Gołdyn
K. Gołdyn

I stopień VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów 18.10.2012 r.
Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Matematycznej
43

1 (zakw. do etapu II)

Więcław Paweł kl. III E

 

K. Korpak

Szkolny etap Powiatowego Konkursu Poezji Patriotycznej w Gaworzycach 22.10.2012 r.
Dom Kultury "Jowisz" w Gaworzycach
14

8 (zakw. do etapu powiatowego)

Laszczyński Kacper kl. III A
Klita Sebastian kl. II E
Pomiechowski Przemysław
kl.III F
Krawiec Katarzyna kl. III E
Żelawski Tomasz kl. III E
Habraszka Anna kl. II E
Piekarz Dominika kl. I C
Gaj Patryk kl. III C

 

D. Skowyra
J. Glapińska
I. Flisiewicz

J. Glapińska
J. Glapińska
J. Glapińska
J. Glapińska
A. Zychman

Szkolny etap Rejonowego Konkursu Poezji Patriotycznej w Legnicy 22.10.2012 r.
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
14

3 (zakw. do etapu rejonowego)

Laszczyński Kacper kl. III A
Klita Sebastian kl. II E
Pomiechowski Przemysław kl.IIIF

 


D. Skowyra
J. Glapińska
I. Flisiewicz

Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej"

7.11.2012 r.
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

16

3 (zakw. do etapu rejonowego)

Laszczyński Kacper kl. III A
Gaj Patryk kl. III C
Więcław Paweł kl. III E

 

H. Korniłowicz
R. Kajak
H. Korniłowicz

Szkolny turniej klas III "Drogi do niepodległości"

7.11.2012 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

21

9 (3 drużyny)

I m. - kl. III B
I m. - kl. III F
III m. - kl. III A

 

H. Korniłowicz
R. Kajak
H. Korniłowicz

Szkolny Konkurs Biologiczny - "Tajemnice ludzkiego ciała"

21.11.2012 r.

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

16

3

I m. - Dziedziulo Kamila kl. III E
II m.- Krawiec Katarzyna kl. III E
III m. - Zięcina Michał kl. III A

 

J. Robak
j. Robak
J. Robak

Szkolny Konkurs Recytatorski

23.11.2012 r.

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

16

4

I m. - Krawiec Katarzyna kl.III E
I m. - Bajon Anna kl. II B
II m. - Szymańska Aleksandra kl. III G
III m.- Laszczyński Kacper kl.IIIA
III m.- Matusiak Martyna kl.III B

 

J. Glapińska
D. Skowyra
I. Flisiewicz

D. Skowyra
E. Niemiec

Eliminacje do Powiatowego Konkusu Recytatorskiego "Srebrna Muza"

23.11.2012 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

16

8 (zakw. do powiatu)
Krawiec Katarzyna kl. III E
Bajon Anna kl. II B
Szymańska Aleksandra kl. III G
Laszczyński Kacper kl. III a
Matusiak Martyna kl. III B
Piekarz Dominika Kl. II C
Klita Sebastian kl. II E
Wojda Patryk kl. III F


J. Glapińska
D. Skowyra
I. Flisiewicz
D. Skowyra
E. Niemiec
J. Glapińska
J. Glapińska
I. Flisiewicz

Szkolny etap Powiatowego Konkursu "Prawa człowieka we współczesnym świecie - emigracja i emigranci"

23.11.2012 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

12

4 (zakw. do etapu powiatowego)

Więch Marcin kl. III E
Sienkiewicz Agata kl. III B
Antos Paulina kl. III A

 

E. Kocaj
E. Kocaj
E. Kocaj

Szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

28.11.2012 r.
Wyższa Szkoła Języków Obcych im. S. B. Lindego w Poznaniu

17

1(zakw. do II etapu)

Kuźma Piotr kl. III E

 

K. Gołdyn
B. Auguścik

Szkolny etap XI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum

29.11.2012 r.
PSNJN we Wrocławiu

29

1

Poręba Damian kl. III G

 

J. Grzelczak

Szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej

29.11.2012 r.
Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. kardynała St. Wyszyńskiego (UKSW) w Warszawie, Legnicka Kuria Biskupia

1

1

Pomiechowski Przemysław kl.IIIF

 

K. Iwanina

Szkolny Konkurs Plastyczny o HIV i AIDS 2012"

1.12.2012 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

23

3

I m. - Damrych Łukasz kl. III B
II m. - Siewruk Katarzyna kl.III G
III m. - Sikora Adrian kl. I F

 

I. Olszak - Biniek
J. Robak
I. Olszak - Biniek

Szkolny etap Ogólnopoplskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe

5.12.2012 r.
Kuria Prowincjonalna OO. Franciszkanów w Warszawie, Uniwersytet Kardynała St. Wyszyńskiego w Warszawie

9

3 (zakw. do etapu wojewódzkiego

Bochnia Natalia kl. III C
Krawiec Katarzyna kl. III E
Piekarz Dominika kl. I C

 

K. Iwanina
K. Iwanina
K. Iwanina

Etap szkolny IX Powiatowego Konkursu Poprawności Językowej "Licz się ze słowami"

12.12.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

50

3

I m. - Czaja Monika kl. III G
II m. - Krawiec Katarzyna kl.III E
III m. - Michalska Aleksandra kl. IIIC

 

I. Flisiewicz
J. Glapińska
A. Zychman

Szkolny etap Konkursu "Liga Naukowa 2013 - Matematyka"

13.12.2012 r.
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

42

4 (zakw. do etapu regionalnego)

Żelawski Tomasz kl. III E
Więcław Paweł kl. III E
Laszczyński Kacper kl. III A
Krawiec Katarzyna kl. III E

 

K. Korpak
K. Korpak
K. Korpak
K. Korpak

Szkolny etap międzyszkolnego konkursu języka angielskiego "English Master"

11.01.2013 r.
I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie

16

1 (zakw. do II etapu)

Kuźma Piotr kl. III E

 

K. Gołdyn

Szkolny Konkurs Wiedzy o Bezpiecznym Internecie

21.01.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

18

3

I m. - Błaut Krystian kl. I A
II m. - Komarnicki Dawid kl. I F
III m. - Sikora Adrian kl. I F

 

J. Gryś
J. Gryś
J. Gryś

Szkolny Konkurs Ortograficzny z Języka Niemieckiego

23.01.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

31

4

I m. – Kuliszko Emilia kl. III C
II m. – Świątek Agnieszka kl.IID
III m.– Jankowiak Tomasz kl.I B
III m. - Kuriata Kamila kl. I B

 

S. Juszczak
A. Stefaniak
A. Wieczorkowska
A. Wieczorkowska

Szkolny etap VIII Powiatowego Konkursu Informatycznego "Mistrz klawiatury"

13.02.2013 r. Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

24

3
I m. - Przemysław Pomiechowski kl. III F
II m. - Katarzyna Krawiec kl. IIIE
III m. - Marcin Serafin kl. III E

 

R. Królikowski
J. Gryś
J. Gryś

Szkolny Konkurs na logo promujące bezpieczeństwo w Sieci

11.02.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

14

3

I m. - Rystwej Dariusz kl. I C
wyr. - Dziedziulo Kamila kl. III E
wyr. - Ryłko Dawid kl. II D

 

J. Gryś
J. Gryś
R. Królikowski

Szkolny etap VIII Powiatowego Konkursu "Mistrz Klawiatury"

13.02.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

21

3 (zakw. do etapu powiatowego)

Pomiechowski Przemysław kl.IIIF
Krawiec Katarzyna kl. III E
Serafin Marcin kl. III E

 

R. Królikowski
J. Gryś
J. Gryś

Szkolny etap Konkursu "Młodzież zapobiega pożarom"

19.02.2013 r.
Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Polkowicach

44

3(zakw. do etapu gminnego)

Pomiechowski Przemysław kl.IIIF
Krzysiek Patryk kl. III D
Marszał Paulina kl. III F

 

D. Doskocz
D. Doskocz
D. Doskocz

Szkolny etap Dolnośląskiego Konkursu "Jestem bezpieczny w Domu, w Szkole i na Drodze"

19.02.2013 r.
Dolnośląska Rada ds. Bezpiecz. Dzieci i Młodzieży, Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

44

1(zakw. do etapu rejonowego)

Pomiechowski Przemysław
kl. III F

 

D. Doskocz

Szkolny Konkurs Ortograficzny

20.02.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

60

8

I m. - Krawiec Katarzyna kl. III E
II m.- Michalska Aleksandra kl.III C
II m. - Watral Andrzej kl. III F
III m. - Jochańska Marika kl.IIIG
III m. - Żelawski Tomasz kl. III E
wyr. - Czajkowska Aleksandra kl.II A
wyr. - Sydorów Pola kl. I B
wyr. - Pachura Magdalena kl.IIIG

 

J. Glapińska
A. Zychman
I. Flisiewicz
I. Flisiewicz
J. Glapińska
I. Flisiewicz
D. Skowyra
I. Flisiewicz

Szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady "Myśli Jana Pawła II"

25.02.2013 r.
Podlaskie Kuratorium Oświaty, Kuria Metropolitalna w Białymstoku

62

3 (zakw. do etapu wojewódzkiego)

Sawińska Marta kl. I C
Habraszka Anna kl. II E
Stępień Krzysztof kl. II C

 

K. Iwanina
M. Lamla
M. Lamla

Szkolny Konkurs Geograficzny "Wędrówki z mapą"

8.03 i 13.03.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

31

3 (zakw. do etapu powiatowego)

I m. - Dziedziulo Kamila kl. III E
II m. - Watral Andrzej kl. III F
III m. - Jankowski Kamil kl. III C

 

J. Robak
J. Robak
L. Kuc

Szkolny Konkurs Chemiczny 2013
"Tajemnice pierwiastków"

15.03.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicah

31

4

I m.-Michalska Aleksandra kl.IIIC
II m. - Pawlak Mateusz kl. II D
III m. - Jankowski Kamil kl. III C
III m. - Kida Jakub kl. II D

 

A. Wierzycka
R. Rekieć
A. Wierzycka
R. Rekieć

Szkolny etap Konkursu "Uczę się bezpiecznie żyć"

......2013 r.
Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Nysa

 

1 (zakw. do etapu rejonowego)

Litwin Natalia kl. III C

 

D. Doskocz

Mistrzostwa Gimnazjum nr 1 w szachach

21.03.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

11

3

I m. - Jankowiak Tomasz kl. I B
II m. - Więcław Paweł kl. III E
III m. - Jankowiak Piotr kl. III E

 

P. Skalik
P. Skalik
P. Skalik

Szkolny etap VI Powiatowego Konkursu "Zabytki Dolnego Śląska - pałace i zamki"

8.04.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

10

3 (zakw. do etapu powiatowego)

Dziedziulo Kamila kl. III E
Więch Marcin kl. III E
Pawlak Mateusz kl. II D

 

E. Kocaj
E. Kocaj
E. Kocaj

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

18.04.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

18

5

I m. - Walczak Gabriela kl. II F
II m. - Poręba Daria kl. I C
III m. - Habraszka Anna kl. II E
III m. - Piekarz Dominika kl. I C
wyr. - Krotosz Ilona kl. II E

 

M. Szybalska
J. Glapińska
J. Glapińska
J. Glapińska
J. Glapińska

Matematyczny Maraton Naukowy dla klas I

7.05.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

 

4

I m. – Wierdak Karolina kl. I B
II m. - Sydorów Pola kl. I B
III m. – Tomczyk Ewelina kl. I C III m. – Komarnicki Dawid kl.I F
Najlepsza grupa:
Sydorów Pola, Wierdak Karolina, Piekarz Dominika, Komarnicki Dawid

 

A. Kowalska
A. Kowalska
A. Klasowska
D. Kędzierska - Grudzień

Przyrodniczy Maraton Naukowy dla klas I

8.05.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

43 w półfinale 13 w finale

3

I m. – Komarnicki Dawid kl. I F
II m. - Sydorów Pola kl. I B
III m. – Sawińska Marta kl. I C

Najlepsza grupa:

Sydorów Pola, Sawińska Marta, Rusinko Michał

 J. Robak, A. Twardziak, R. Rekieć,

L. Kuc, A. Grodecka, A.Twardziak, A.Wierzycka
J. Robak,
A. Twardziak,
A. Grodecka,

Maraton Humanistyczny Klas Pierwszych

10.04.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

20

5

I m. – Kordek Aleksandra kl. I B
II m. – Pociecha Milena kl. I F
III m. – Sznerch Izabela kl. I F
wyr. – Lasko Weronika kl. I C
wyr. - Komarnicki Dawid kl. I F

 

D. Skowyra
M. Szybalska
M. Szybalska
J. Glapińska
M. Szybalska

VII Szkolny Konkurs Plastyczny pn. "Jan Paweł II - papież rodzinny"

18.05.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

30

5

I m. - Damrych Łukasz kl. III B
I m. - Kisiel Sonia kl. I C
II m. - Łosowska Karolina kl.I C
III m.- Jaworska Paulina kl.III A
wyr. - Gołdyn Mateusz kl. I A

 

M. Żmuda
M. Żmuda
M. Żmuda
M. Żmuda 
M. Żmuda

Naukowy Maraton z Języka Angielskiego

20.05.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

24
w półfinale, 8 w finale

3

I m. - Kordek Aleksandra kl. I B
II m. - Rusinko Michał kl. I B
III m. - Goryczko Maciej kl. I C

 

D. Olejniczak
D. Olejniczak
D. Olejniczak

Szkolny Konkurs "Mistrz Języka Angielskiego 2012/13"

29.05.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

11

3

I m. - Żelawski Tomasz kl. III E
II m. Kuźma Piotr kl. III E
III m. - Kosobucka Laura kl. IIIA
III m. - Lasota Katarzyna kl. IIIA

 

K. Gołdyn

J. Dydak
J. Dydak

Szkolny Konkurs Fizyczny „Życiowe problemy fizyczne – woda, spadochroniarz i trochę sił”

27.05.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

36

3

w kl. I:
Komarnicki Dawid kl. I F

w kl. II i III:
Więch Marcin kl. III E
Żelawski Tomasz kl. III E

 


A. Grodecka


A. Grodecka
A. Grodecka

Szkolny Konkurs "Mistrz Języka Niemieckiego"

6.06.2013 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

28

4

I m. - Poręba Damian kl. III G
II m. - Kuliszko Emilia kl. III C
III m. - Stępień Krzysztof kl.II C
III m. - Grajek Dominika kl.II F

 

J. Grzelczak
S. Juszczak
M. Dobosz
M. Dobosz


Zasięg gminny

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
Gminny Konkurs Plastyczny „Fantastyczne drzewo" 03.10.2012 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach
27

3

I m. – Biadała Patrycja kl. II B
II m. – Kisiel Sonia kl. I C
wyr. – Siwek Kinga kl. II E

 

I. Olszak-Biniek
I. Olszak-Biniek
J. Robak

Gminny Konkurs Plastyczny "Janusz Korczak - patron dziecięcych marzeń" 12.12.2012 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach
8

5

I m. - Kisiel Sonia kl. I C
II m. - Damrych Łukasz kl. III B
III m. - Węgielski Maciej kl. II D
Nagroda specj.:
Sekunda Barbara kl. I E oraz Itkowiak Anna kl. I E

 

M. Żmuda
M. Żmuda
-

E. Niemiec

Gminny etap Konkursu "Młodzież zapobiega pożarom" 1.03.2013 r.
Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnyh w Polkowicach
3

(zakw. do etapu powiatowego)

Pomiechowski Przemysław kl. III F

 

D. Doskocz

Konkurs na najlepsze zdjęcie stadionu KS Polkowice 15.03.2013 r.
Klub Sportowy Polkowice
27

5

I m. - Nowickyj Oleksandr kl. I C
II m. - Komarnicki Dawid kl. I F
III m. - Matusiak Oliwia kl. I E
wyr. - Więch Aleksandra kl. I F
wyr. - Sznerch Izabela kl. I F

 

R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski

Międzyszkolny Konkurs "Tacy sami w różnorodności - różni w jednorodności"

04.2013 r.
Gimnazjum nr 2 im.
M. Skłodowskiej - Curie
w Polkowicach

12

2

II m. - Kisiek Sonia kl. I C
wyr. - Ślufarska Dominika kl. I F

 

D. Doskocz
M. Szybalska


Zasięg powiatowy

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Ekologiczne oblicza Powiatu Polkowickiego" 17.09.2012 r.
Powiat Polkowicki - Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa
8

3

I m. - Płaskonka Monika kl. III D
wyr. - Marszał Paulina kl. III F
wyr. - Urbańczyk Maciej kl. II C

 

R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski

Etap powiatowy Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - blok przyrodniczy

20.11.2012r.

DODN we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty

5

(zakw. do finału wojewódzkiego)

Laszczyński Kacper kl. III A


J. Robak, L. Kuc, 
A. Wierzycka

Etap powiatowy Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - blok humanistyczny

19.11.2012 r.
DODN we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty

5

1 (zakw. do finału wojewódzkiego)

Gaj Patryk kl. III C


A. Zychman,
R. Kajak

Etap powiatowy Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista - język niemiecki

23.11.2012 r.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty

1

1 (zakw. do finału wojewódzkiego)

Poręba Damian kl. III G

 

J. Grzelczak

Etap powiatowy Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - język angielski

27.11.2012 r.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty

5

0

 
Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej w Gaworzycach

22.11.2012 r.
Dom Kultury "Jowisz"
w Gaworzycach

8

6

I m. - Krawiec Katarzyna kl. III E
II m. - Gaj Patryk kl. III C
III m.- Laszczyński Kacper kl.IIIA
wyr. - Pomiechowski Przemysław kl. III F
wyr. - Piekarz Dominika kl. I C
wyr. - Klita Sebastian kl. II E

 

J. Glapińska
A. Zychman
D. Skowyra
I. Flisiewicz

J. Glapińska
J. Glapińska

III Powiatowy Konkurs Chemiczny "Woda - źródłem życia"

6.12.2012 r.
Gimnazjum nr 2 im. M. Skłodowskiej - Curie w Polkowicach

3

3 (1 drużyna)

III m. - Bochen Natalia kl. IIIC,
Krawiec Katarzyna kl. III E,
Laszczyński Kacper kl. III A

 

A. Wierzycka
A. Wierzycka
A. Wierzycka

XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski "Srebrna Muza"

12.12.2012 r.
Polkowickie Centrum Animacji

8

2

II m. - Klita Sebastian kl. II E
III m. - Bajon Anna kl. II B

 

J. Glapińska
D. Skowyra

Powiatowy Konkurs "Prawa człowieka we współczesnym świecie - emigracja i emigranci"

9.01.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

3

1

I m. - Więch Marcin kl. III E

 

E. Kocaj

IX Powiatowy Konkurs Literacko - Plastyczny, Polsko- Niemiecki "Kombinacje 2012"

14.02.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

21

3

II m. - Lasko Weronika kl. I C
III m. - Jastrzębska Katarzyna kl. IIIG
wyr. - Pytiak Magdalena kl. I F

 

J. Glapińska
I Flisiewicz

M. Szybalska

IX Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej - "Moje miasto za 100 lat - fotomontaż"

15.02.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

9

4

I m. - Kuriata Kamila kl. I B
II m. - Włódarczyk Julia kl. I F
III m. - Kida Jakub kl. II D
wyr. - Węgielski Maciej kl. II D

 

R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski

58 Dolnośląski Konkurs Recytatorski Gimnazjalistów w Legnicy

9.03.2013 r.
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

2

2

III m. - Klita Sebastian kl. II E
Wyr. - Krawiec Katarzyna kl.III E

 

J. Glapińska
J. Glapińska

Etap powiatowy Konkursu "Młodzież zapobiega Pożarom"

26.03.2013 r.
Gimnazjum Zespołu Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie

1

0

D. Doskocz

Finał Powiatowej Gimnazjalnej Olimpiady Matematycznej

27.03.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

4

4

I m. - Krawiec Katarzyna kl. III E
II m. - Więcław Paweł kl. III E
III m. - Żelawski Tomasz kl. III E
wyr. - Ściana Natalia kl. II C

 

K. Korpak
K. Korpak
K. Korpak
A. Klasowska

Powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu"

28.03.2013 r.
Starostwo Powiatowe w Polkowicach

4

2

I m. - Kisiel Sonia kl. I C
II m. - Bajon Anna kl. II B

 

A. Gadomska
M. Żmuda

VIII Powiatowy Konkurs "Mistrz klawiatury"

4.04.2013 r.

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

3

3

I m. - Krawiec Katarzyna kl. III E
II m. - Serafin Marcin kl. III E
III m. - Pomiechowski Przemysław kl. III F

 

J. Gryś
J. Gryś
R. Królikowski

III Powiatowy Konkurs Językowy "Polkowicki Poliglota"

4.04.2013 r.

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

5

1

II m. - Poręba Damian kl. III G

 

II Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej "Śpiewać każdy może..."

12.04.2013 r.
Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach

9

3

I m. - Ratajczak Agata kl. III B
II m. - Komorowska Adrianna kl. II C
wyr. - grupa wokalno - taneczna z kl. III C

 

M. Lamla, K. Gołdyn
J. Baran
S. Juszczak

XVII Przegląd Teatralny "Kurtyna"

12.04.2013 r.
Polkowickie Centrum Animacji

25

(grupy)
Nagroda Główna:

"Teatr Przebudzenia"
wyr. - grupa z klasy III F

 

 

J. Glapińska

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Juliana Tuwima

15.04.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego Miejska Biblioteka Publiczna

6

4

II m. - Krawiec Katarzyna kl.III E
wyr. - Sawińska Marta kl. I C
wyr. - Bajon Anna kl. II B
wyr. - Pomiechowski Przemysław kl. III F

 

J. Glapińska
J. Glapińska
D. Skowyra
I. Flisiewicz

Powiatowy Konkurs Geograficzno - Biologiczny "Przez bezdroża Afryki"

16.04.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego. Gimnazjum nr 2 w Polkowicach

3

3 (1 drużyna)

I m. - Jankowski Kamil kl. III C, Watral Andrzej kl. III F, Dziedziulo Kamila kl. III E

 

L. Kuc
J. Robak
J. Robak

XVII Przegląd Teatru Jednego Aktora "Humor i satyra w poezji i prozie"

16.04.2013 r.
Polkowickie Centrum Animacji

8

3

I m. - Krawiec Katarzyna kl. III E
II m.- Laszczyński Kacper kl.III A
III m. - Bajon Anna kl. II B

 

J. Glapińska
D. Skowyra
D. Skowyra

VIII Powiatowe Dyktando Ortograficzne "Gżegżółka w trzcinie"

7.05.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

 

3

III m. - Watral Andrzej kl. III F
III m. - Michalska Aleksandra kl. IIIC
wyr. - Żelawski Tomasz kl. III E

 

I. Flisiewicz
A. Zychman
J. Glapińska

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka

13.05.2013 r.
Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

3

3 (1 drużyna)

I m. - Dziedziulo Kamila kl. III E
Więch Marcin kl. III E
Pomiechowski Przemysław kl. III F

 

E. Kocaj
E. Kocaj
E. Kocaj

Powiatowy Konkurs „Logo turnieju U-13”

17.05.2013 r.
Klub Sportowy Polkowice sp.z o.o.

 10

2

I m. – Biadała Patrycja kl. II B
wyr. – Zaraś Piotr kl. III E

 

R. Królikowski
J. Gryś

Konkurs fotograficzny pn. "Wieczorne wędrówki po powiecie"

24.05.2013 r.

Powiat Polkowicki

7

1

III m. - Czaja Monika kl. III G

 

R. Królikowski

Powiatowy Konkurs o Julianie Tuwimie

12.06.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

23

11

W kategorii literackiej - prezentacja multimedialna:
II m. - Komorowska Magdalena kl. I F
II m. - Wierdak Karolina kl. I B
III m. - Pociecha Milena kl. I F
wyr. - Sikora Adrian kl. I F
wyr. - Sydorów Pola kl. I B
W kategorii literackiej - praca pisemna:
wyr. - Świątek Agnieszka kl. II D

W kategorii plastycznej:
wyr. - Pleszka Paulina kl. II G
w konkursie recytatorskim:
II m. - Krawiec Katarzyna kl.III E
wyr. - Sowińska Maria kl. I C
wyr. - Pomiechowski Przemek kl. III F
wyr. - Bajon Anna kl. II B

 



M. Szybalska

D. Skowyra
M. Szybalska
M. Szybalska
D. Skowyra


I. Flisiewicz


M. Szybalska

J. Glapińska
J. Glapińska
I. Flisiewicz

D. Skowyra


Zasięg rejonowy

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
Rejonowy Konkurs Poezji Patriotycznej
w Legnicy
16.11.2012 r.
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
3

2

II m. - Laszczyński Kacper kl. III A
wyr. - Pomiechowski Przemysław kl. III F

 

D. Skowyra
I. Flisiewicz

Diecezjalny Konkurs plastyczny na plakat pt.: "Moja niedziela z rodziną" 28.12.2012 r.
Referat Katechetyczny Diecezji Legnickiej
2

2

II m. - Habraszka Anna kl. II E
wyr. - Krotosz Ilona kl. II E

 

M. Lamla
M. Lamla

IX Rejonowy Festiwal Kolęd i Pastorałek 12.01.2013 r.
Parafia św. Jana Bosko w Lubinie, Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Lubinie
54

54 ( chór i zespół gitarowy)

I m. - chór "Cantabile"

 

J. Kąca, M. Lamla

Etap regionalny Ligii Naukowej Matematycznej 24.01.2013 r.
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
4

4 (drużyna zakw. się do etapu wojewódzkiego):

Krawiec Katarzyna kl. III E
Więcław Paweł kl. III E
Żelawski Tomasz kl. III E
Laszczyński Kacper kl. III A

 


K. Korpak
K. Korpak
K. Korpak
K. Korpak

Diecezjalny Konkurs Literacki "Wiara jest światłem" 25.01.2013 r.
Wydział Katechetyczny Legnickiej Kurii Biskupiej
2

1

wyr. - Krawiec Katarzyna kl. III E

 

K. Iwanina

Diecezjalny Konkurs Plastyczny "Wiara w życiu człowieka" 25.01.2013 r.
Katolickie Liceum i Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy, Wydział Katechetyczny Legnickiej Kurii Biskupiej
13

2

III m. - Michalska Aleksandra kl.
wyr. - Bajon Ana kl. III

 

K. Iwanina
M. Lamla

XI Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski "Śmiech jest dobry na wszystko" 5.03.2013 r.
Gimnazjum nr 5 w Legnicy
2

1

I m. - Krawiec Katarzyna kl. III E

 

J. Glapińska

V Międzyszkolny Konkurs Językowy "Komunikatywny Europejczyk" 25.03.2013 r.
II Liceum Ogólnokształcące w Lubinie
3

0

S. Juszczak,
K. Gołdyn
J. Grzelczak,
J. Baran
J. Grzelczak,
J. Dydak

Etap rejonowy Konkursu "Uczę się bezpiecznie żyć" w Legnicy 26.03.2013 r.
Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Nysa
1

0

D. Doskocz

Wiosenne Spotkania z Teatrem Jednego Aktora w Legnicy 27.03.2014 r.
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
7

5

wyr. - Itkowiak Anna kl. I E
wyr. - Matusiak Martyna kl. III B
wyr. - Bajon Anna kl. II B
wyr. - Klita Sebastian kl. II E
wyr. - Laszczyński Kacper kl.III A

 

E. Niemiec
E. Niemiec
D. Skowyra
J. Glapińska
D. Skowyra

58 Dolnośląski Konkurs Recytatorski Gimnazjalistów w Legnicy 5.04.2013 r.
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
2

1
(zakwalifikowany do finału wojewódzkiego)

Klita Sebastian kl. II E

 


J. Glapińska

Etap rejonowy Konkursu "Jestem bezpieczny w Domu, w Szkole i na Drodze" 16.04.2013 r.
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
3

0

D. Doskocz

VII Powiatowy Konkurs Fizyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu lubińskiego i polkowickiego 19.04.2013 r.
I LO im. M. Kopernika w Lubinie
6

1

III m. - Żelawski Tomasz kl. III E

 

K. Korpak

VI Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski w Radwanicach "Katalog wartości, czyli ... drogowskazy w poezji i prozie" 6.06.2013 r.
Samorządowe Centrum Edukacji w Radwanicach
4

2

I m. - Pomiechowski Przemysław kl. III F
III m. - Krotosz Ilona kl. II E

 

I. Flisiewicz

J. Glapińska


Zasięg wojewódzki

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
II stopień VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów 5.01.2013 r.
Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Matematycznej

1

Więcław Paweł kl.III E

0 K. Korpak
XII Dolnośląski Konkurs Historyczny z elementami WOS "zDolny Ślązak Gimnazjalista" 15.01.2013 r.- część I
15.02.2013 r. - część II
Kuratorium Oświaty, DODN we Wrocławiu
1

1

Tytuł LAUREATA zdobył
Gaj Patryk kl. III C

R. Kajak

XII Dolnośląski Konkurs Biologiczny "zDolny Ślązak Gimnazjalista" 19.01.2013 r.
Kuratorium Oświaty, DODN we Wrocławiu
1

1

Tytuł LAUREATA zdobył
Laszczyński Kacper kl. III A

J. Robak

XI Dolnośląski Konkurs Geograficzny "zDolny Ślązak Gimnazjalista"

15.02.2013 r.
Kuratorium Oświaty, DODN we Wrocławiu

1

1

Tytuł LAUREATA zdobył Laszczyński Kacper kl. III A

L. Kuc

XII Dolnośląski Konkurs Chemiczny "zDolny Ślązak Gimnazjalista"

02.03.2013 r.
Kuratorium Oswiaty, DODN we Wrocławiu

1 tytuł finalisty zdobył Kacper Laszczyński kl. III A

0

A. Wierzycka

XII Dolnośląski Konkurs Polonistyczny z elementami Sztuki "zDolny Ślązak Gimnazjalista"

17.01.2013 r. - część I
1.03.2013 r. - część II
Kuratorium Oświaty, DODN we Wrocławiu

1 tytuł finalisty zdobył Patryk Gaj kl. III C

0

A. Zychman,
I. Flisiewicz

Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego "zDolny Ślązak Gimnazjalista

13.02.2013 r.
Kuratorium Oświaty, Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu

1 tytuł finalisty zdobył Damian Poręba kl. III G

0

J. Grzelczak

XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek w Sułowie 20.01.2013 r.
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sułowie, Salezjańska Organizacja Sportowa Salos "Avanti"
46

46
(chór "Cantabile")

Grand Prix festiwalu zdobył nasz szkolny chór "Cantabile",
wyr. ind. - Pomiechowski Przemysław kl. III F

J. Kąca


J. Kąca

XV Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Tradycją dyktowane" 22.01.2013 r.
Polkowickie Centrum Animacji
30 w tym 19 w kat. komputerowej

3

W kat. "Kartka świąteczna tradycyjna":

Nagroda główna i specjalna: - Łosowska Karolina kl. I C
Nagroda główna: - Michalska Aleksandra kl.III C
wyr. - Kisiel Sonia kl. I C
wyr.- Matusiak Martyna kl. III B
W kat. "Kartka komputerowa:
Nagroda główna:
Olejniczak Marta kl.II D
wyr. - Pytiak Magdalena kl. I wyr. - Bajon Anna kl. II B
wyr. - Bielecki Konrad kl. II D
wyr. - Węgielski Maciej kl. II D

W kat. "Ozdoba świąteczna":
wyr. - Michalska Aleksandra kl. III C

 


 


M. Żmuda

M. Żmuda
M. Żmuda
M. Żmuda


R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski


M. Żmuda

Diecezjalny etap Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o Maksymilianie Marii Kolbe 25.02.2013 r.
Kuria Prowincjonalna OO.Franciszkanów w Warszawie, Uniwersytet Kard. St. Wyszyńskiego w Warszawie
3

2 (zakw. do etapu ogólnopolskiego)

Bochnia Natalia kl. III C
Krawiec Katarzyna kl. III E

 

K. Iwanina
K. Iwanina

Finał "Ligii Naukowej 2013" - część matematyczna 28.02.2013 r.
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

4

Tytuły FINALISTY:
Krawiec Katarzyna kl. III E
Więcław Paweł kl. III E
Żelawski Tomasz kl.III E

0

 

 K. Korpak


K. Korpak


K. Korpak

Finał "Ligii Naukowej 2013" - część humanistyczna 28.02.2013 r.
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

4

Tytuły FINALISTY:
Krawiec Katarzyna kl. IIIE, Żelawski Tomasz kl.III E, Laszczyński Kacper kl.IIIA Dziedziulo Kamila kl. IIIE

0

J. Glapińska


J. Glapińska

D. Skowyra

J. Glapińska

VII Dolnośląski Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Legnicy 16.03.2013 r.
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
11

11
w kategorii: soliści gimnazjum:
wyr. - Pomiechowski Przemysław kl. III F
wyr.- Gwarda Magdalena kl.IIIE
w kategorii: zespoły:
wyr. - zespół wokalno - instumentalny "Cantabile"

 

J. Kąca

J. Kąca

J. Kąca

IV edycja Konkursu dla Młodych Talentów Językowych "Zeige Dein Talent" 16.03.2013 r.
Polskie Stow. Nauczycieli Jęz. Niemieckiego, Zespół Szkół nr 1 we Wrocławiu
1 zespół

8

III m. - zespół wokalno - taneczny z kl. III C
Pawłowski Marek, Sitnicki Maciej
Glapińska, Hanna Michalska Aleksandra, Czuba Aneta
Górska Magda, Litwin Natalia
Bochnia Natalia

 



S. Juszczak

Etap wojewódzki XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 -1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolotej" 20.03.2013 r.
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
1

1

Laszczyński Kacper kl. III A

 

H. Korniłowicz

Moja szkoła w Unii Europejskiej - edycja akademia młodego dyplomaty 8.04.2013 r.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Dolnośląski Urząd Wojewódzki
1

1

II m. - Pomiechowski Przemysław kl. III F

 

E. Kocaj

VI Konkurs Plastyczny "Artystyczna zakładka" - edycja dolnośląska 30.03.2013 r.
Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach
4

2

I m. - Bajon Anna kl. II B
III m. - Damrych Łukasz kl.III B

 

M. Żmuda
M. Żmuda

Etap wojewódzki V Ogólnopolskiego Konkursu Multimedialnego o Janie Pawle II

6.05.2013 r. Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Sportowymi im. Gen. Mariusza Zaruskiego

2

1 (zakw. do finału ogólnopolskiego)

Jankowski Kamil kl. III C

 

ks. A. Konobrodzki

58 Dolnośląski Konkurs Recytatorski Gimnazjalistów 14.05.2013 r.
Urząd Miejski w Oławie
1

1

wyr. oraz tytuł LAUREATA zdobył
Klita Sebastian kl.II E

 

M. Szybalska
J. Glapińska

Przegląd Twórczości i Pasji Gimnazjalistów we Wrocławiu

6.06.2013 r.
Autorskie Licea Artystyczne we Wrocławiu

4

2

wyr. - Ratajczak Agata kl. III B
wyr. - Ochędowska Kamila kl. III G

 

J. Kąca, J. Lamla
J. Kąca, J. Lamla


Zasięg ogólnopolski

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
XIX Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika - Będzin 2013 14.12.2012 r.
"Fundacja - Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek" - Będzin
54 (chór) 0 J. Kąca,
M. Lamla
XII Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski o Laur Słupskich Kotwic pn. "Morze to woda, ludzie i wiatr" 11.03.2013 r.
Szkoła Podstawowa nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku
1

1

III m. i Brązową Kotwicę zdobył Stępień Krzysztof kl. II C

 


G. Kurdziel

Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe 19.03.2013 r.
Kuria Prowincjonalna oo. Franciszkanów w Warszawie, Uniwersytet Kardynała St. Wyszyńskiego w Warszawie
2

1

Tytuł LAUREATA zdobyła Bochnia Natalia kl. III C

 

K. Iwanina

Polsko - ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"

25.03.2013 r.
Stowarzyszenie Absolw. i Przyjaciół V LO im. A. Witkowskiego w Krakowie

47

Tytuł TAONA otrzymali:
Komarnicki Dawid kl. I F
Krawiec Katarzyna kl. III E

 
A. Twardziak,
A. Grodecka
A. Grodecka

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Geometria w Szarości"

10.04.2013 r.
Gimnazjum w Sierakowie im. A.O.Przyjmy - Przyjemskiego, Muzeum Ziemi Rawickiej

1

1

wyr. w kat.: grafika kompurerowa - Zaraś Piotr kl. III E

 

J. Gryś

XIV Festiwal ewentualnych Talentów Aktorskich

12.04.2013 r.
Wrocławskie Centrum Kultury Agora

4

(zakw. do II etapu)
Klita Sebastian kl. II E
Laszczyński Kacper kl. III A

 
J. Glapińska
D. Skowyra

V Ogólnopolski Konkurs Multimedialny o Janie Pawle II

17.05.2013 r.
Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Sportowymi im. Gen. Mariusza Zaruskiego w

1

1

Tytuł finalisty zdobył Jankowski Kamil kl. III C

 


ks. A. Konobrodzki