Osiągnięcia uczniów 2012/2013

A- A A+

Zasięg wojewódzki

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
II stopień VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów 5.01.2013 r.
Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Matematycznej

1

Więcław Paweł kl.III E

0 K. Korpak
XII Dolnośląski Konkurs Historyczny z elementami WOS "zDolny Ślązak Gimnazjalista" 15.01.2013 r.- część I
15.02.2013 r. - część II
Kuratorium Oświaty, DODN we Wrocławiu
1

1

Tytuł LAUREATA zdobył
Gaj Patryk kl. III C

R. Kajak

XII Dolnośląski Konkurs Biologiczny "zDolny Ślązak Gimnazjalista" 19.01.2013 r.
Kuratorium Oświaty, DODN we Wrocławiu
1

1

Tytuł LAUREATA zdobył
Laszczyński Kacper kl. III A

J. Robak

XI Dolnośląski Konkurs Geograficzny "zDolny Ślązak Gimnazjalista"

15.02.2013 r.
Kuratorium Oświaty, DODN we Wrocławiu

1

1

Tytuł LAUREATA zdobył Laszczyński Kacper kl. III A

L. Kuc

XII Dolnośląski Konkurs Chemiczny "zDolny Ślązak Gimnazjalista"

02.03.2013 r.
Kuratorium Oswiaty, DODN we Wrocławiu

1 tytuł finalisty zdobył Kacper Laszczyński kl. III A

0

A. Wierzycka

XII Dolnośląski Konkurs Polonistyczny z elementami Sztuki "zDolny Ślązak Gimnazjalista"

17.01.2013 r. - część I
1.03.2013 r. - część II
Kuratorium Oświaty, DODN we Wrocławiu

1 tytuł finalisty zdobył Patryk Gaj kl. III C

0

A. Zychman,
I. Flisiewicz

Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego "zDolny Ślązak Gimnazjalista

13.02.2013 r.
Kuratorium Oświaty, Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu

1 tytuł finalisty zdobył Damian Poręba kl. III G

0

J. Grzelczak

XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek w Sułowie 20.01.2013 r.
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sułowie, Salezjańska Organizacja Sportowa Salos "Avanti"
46

46
(chór "Cantabile")

Grand Prix festiwalu zdobył nasz szkolny chór "Cantabile",
wyr. ind. - Pomiechowski Przemysław kl. III F

J. Kąca


J. Kąca

XV Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Tradycją dyktowane" 22.01.2013 r.
Polkowickie Centrum Animacji
30 w tym 19 w kat. komputerowej

3

W kat. "Kartka świąteczna tradycyjna":

Nagroda główna i specjalna: - Łosowska Karolina kl. I C
Nagroda główna: - Michalska Aleksandra kl.III C
wyr. - Kisiel Sonia kl. I C
wyr.- Matusiak Martyna kl. III B
W kat. "Kartka komputerowa:
Nagroda główna:
Olejniczak Marta kl.II D
wyr. - Pytiak Magdalena kl. I wyr. - Bajon Anna kl. II B
wyr. - Bielecki Konrad kl. II D
wyr. - Węgielski Maciej kl. II D

W kat. "Ozdoba świąteczna":
wyr. - Michalska Aleksandra kl. III C

 


 


M. Żmuda

M. Żmuda
M. Żmuda
M. Żmuda


R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski


M. Żmuda

Diecezjalny etap Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o Maksymilianie Marii Kolbe 25.02.2013 r.
Kuria Prowincjonalna OO.Franciszkanów w Warszawie, Uniwersytet Kard. St. Wyszyńskiego w Warszawie
3

2 (zakw. do etapu ogólnopolskiego)

Bochnia Natalia kl. III C
Krawiec Katarzyna kl. III E

 

K. Iwanina
K. Iwanina

Finał "Ligii Naukowej 2013" - część matematyczna 28.02.2013 r.
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

4

Tytuły FINALISTY:
Krawiec Katarzyna kl. III E
Więcław Paweł kl. III E
Żelawski Tomasz kl.III E

0

 

 K. Korpak


K. Korpak


K. Korpak

Finał "Ligii Naukowej 2013" - część humanistyczna 28.02.2013 r.
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

4

Tytuły FINALISTY:
Krawiec Katarzyna kl. IIIE, Żelawski Tomasz kl.III E, Laszczyński Kacper kl.IIIA Dziedziulo Kamila kl. IIIE

0

J. Glapińska


J. Glapińska

D. Skowyra

J. Glapińska

VII Dolnośląski Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Legnicy 16.03.2013 r.
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
11

11
w kategorii: soliści gimnazjum:
wyr. - Pomiechowski Przemysław kl. III F
wyr.- Gwarda Magdalena kl.IIIE
w kategorii: zespoły:
wyr. - zespół wokalno - instumentalny "Cantabile"

 

J. Kąca

J. Kąca

J. Kąca

IV edycja Konkursu dla Młodych Talentów Językowych "Zeige Dein Talent" 16.03.2013 r.
Polskie Stow. Nauczycieli Jęz. Niemieckiego, Zespół Szkół nr 1 we Wrocławiu
1 zespół

8

III m. - zespół wokalno - taneczny z kl. III C
Pawłowski Marek, Sitnicki Maciej
Glapińska, Hanna Michalska Aleksandra, Czuba Aneta
Górska Magda, Litwin Natalia
Bochnia Natalia

 



S. Juszczak

Etap wojewódzki XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 -1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolotej" 20.03.2013 r.
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
1

1

Laszczyński Kacper kl. III A

 

H. Korniłowicz

Moja szkoła w Unii Europejskiej - edycja akademia młodego dyplomaty 8.04.2013 r.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Dolnośląski Urząd Wojewódzki
1

1

II m. - Pomiechowski Przemysław kl. III F

 

E. Kocaj

VI Konkurs Plastyczny "Artystyczna zakładka" - edycja dolnośląska 30.03.2013 r.
Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach
4

2

I m. - Bajon Anna kl. II B
III m. - Damrych Łukasz kl.III B

 

M. Żmuda
M. Żmuda

Etap wojewódzki V Ogólnopolskiego Konkursu Multimedialnego o Janie Pawle II

6.05.2013 r. Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Sportowymi im. Gen. Mariusza Zaruskiego

2

1 (zakw. do finału ogólnopolskiego)

Jankowski Kamil kl. III C

 

ks. A. Konobrodzki

58 Dolnośląski Konkurs Recytatorski Gimnazjalistów 14.05.2013 r.
Urząd Miejski w Oławie
1

1

wyr. oraz tytuł LAUREATA zdobył
Klita Sebastian kl.II E

 

M. Szybalska
J. Glapińska

Przegląd Twórczości i Pasji Gimnazjalistów we Wrocławiu

6.06.2013 r.
Autorskie Licea Artystyczne we Wrocławiu

4

2

wyr. - Ratajczak Agata kl. III B
wyr. - Ochędowska Kamila kl. III G

 

J. Kąca, J. Lamla
J. Kąca, J. Lamla