Osiągnięcia uczniów 2012/2013

A- A A+

Zasięg powiatowy

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Ekologiczne oblicza Powiatu Polkowickiego" 17.09.2012 r.
Powiat Polkowicki - Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa
8

3

I m. - Płaskonka Monika kl. III D
wyr. - Marszał Paulina kl. III F
wyr. - Urbańczyk Maciej kl. II C

 

R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski

Etap powiatowy Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - blok przyrodniczy

20.11.2012r.

DODN we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty

5

(zakw. do finału wojewódzkiego)

Laszczyński Kacper kl. III A


J. Robak, L. Kuc, 
A. Wierzycka

Etap powiatowy Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - blok humanistyczny

19.11.2012 r.
DODN we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty

5

1 (zakw. do finału wojewódzkiego)

Gaj Patryk kl. III C


A. Zychman,
R. Kajak

Etap powiatowy Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista - język niemiecki

23.11.2012 r.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty

1

1 (zakw. do finału wojewódzkiego)

Poręba Damian kl. III G

 

J. Grzelczak

Etap powiatowy Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - język angielski

27.11.2012 r.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu, Kuratorium Oświaty

5

0

 
Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej w Gaworzycach

22.11.2012 r.
Dom Kultury "Jowisz"
w Gaworzycach

8

6

I m. - Krawiec Katarzyna kl. III E
II m. - Gaj Patryk kl. III C
III m.- Laszczyński Kacper kl.IIIA
wyr. - Pomiechowski Przemysław kl. III F
wyr. - Piekarz Dominika kl. I C
wyr. - Klita Sebastian kl. II E

 

J. Glapińska
A. Zychman
D. Skowyra
I. Flisiewicz

J. Glapińska
J. Glapińska

III Powiatowy Konkurs Chemiczny "Woda - źródłem życia"

6.12.2012 r.
Gimnazjum nr 2 im. M. Skłodowskiej - Curie w Polkowicach

3

3 (1 drużyna)

III m. - Bochen Natalia kl. IIIC,
Krawiec Katarzyna kl. III E,
Laszczyński Kacper kl. III A

 

A. Wierzycka
A. Wierzycka
A. Wierzycka

XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski "Srebrna Muza"

12.12.2012 r.
Polkowickie Centrum Animacji

8

2

II m. - Klita Sebastian kl. II E
III m. - Bajon Anna kl. II B

 

J. Glapińska
D. Skowyra

Powiatowy Konkurs "Prawa człowieka we współczesnym świecie - emigracja i emigranci"

9.01.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

3

1

I m. - Więch Marcin kl. III E

 

E. Kocaj

IX Powiatowy Konkurs Literacko - Plastyczny, Polsko- Niemiecki "Kombinacje 2012"

14.02.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

21

3

II m. - Lasko Weronika kl. I C
III m. - Jastrzębska Katarzyna kl. IIIG
wyr. - Pytiak Magdalena kl. I F

 

J. Glapińska
I Flisiewicz

M. Szybalska

IX Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej - "Moje miasto za 100 lat - fotomontaż"

15.02.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

9

4

I m. - Kuriata Kamila kl. I B
II m. - Włódarczyk Julia kl. I F
III m. - Kida Jakub kl. II D
wyr. - Węgielski Maciej kl. II D

 

R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski

58 Dolnośląski Konkurs Recytatorski Gimnazjalistów w Legnicy

9.03.2013 r.
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

2

2

III m. - Klita Sebastian kl. II E
Wyr. - Krawiec Katarzyna kl.III E

 

J. Glapińska
J. Glapińska

Etap powiatowy Konkursu "Młodzież zapobiega Pożarom"

26.03.2013 r.
Gimnazjum Zespołu Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie

1

0

D. Doskocz

Finał Powiatowej Gimnazjalnej Olimpiady Matematycznej

27.03.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

4

4

I m. - Krawiec Katarzyna kl. III E
II m. - Więcław Paweł kl. III E
III m. - Żelawski Tomasz kl. III E
wyr. - Ściana Natalia kl. II C

 

K. Korpak
K. Korpak
K. Korpak
A. Klasowska

Powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu"

28.03.2013 r.
Starostwo Powiatowe w Polkowicach

4

2

I m. - Kisiel Sonia kl. I C
II m. - Bajon Anna kl. II B

 

A. Gadomska
M. Żmuda

VIII Powiatowy Konkurs "Mistrz klawiatury"

4.04.2013 r.

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

3

3

I m. - Krawiec Katarzyna kl. III E
II m. - Serafin Marcin kl. III E
III m. - Pomiechowski Przemysław kl. III F

 

J. Gryś
J. Gryś
R. Królikowski

III Powiatowy Konkurs Językowy "Polkowicki Poliglota"

4.04.2013 r.

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

5

1

II m. - Poręba Damian kl. III G

 

II Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej "Śpiewać każdy może..."

12.04.2013 r.
Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach

9

3

I m. - Ratajczak Agata kl. III B
II m. - Komorowska Adrianna kl. II C
wyr. - grupa wokalno - taneczna z kl. III C

 

M. Lamla, K. Gołdyn
J. Baran
S. Juszczak

XVII Przegląd Teatralny "Kurtyna"

12.04.2013 r.
Polkowickie Centrum Animacji

25

(grupy)
Nagroda Główna:

"Teatr Przebudzenia"
wyr. - grupa z klasy III F

 

 

J. Glapińska

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Juliana Tuwima

15.04.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego Miejska Biblioteka Publiczna

6

4

II m. - Krawiec Katarzyna kl.III E
wyr. - Sawińska Marta kl. I C
wyr. - Bajon Anna kl. II B
wyr. - Pomiechowski Przemysław kl. III F

 

J. Glapińska
J. Glapińska
D. Skowyra
I. Flisiewicz

Powiatowy Konkurs Geograficzno - Biologiczny "Przez bezdroża Afryki"

16.04.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego. Gimnazjum nr 2 w Polkowicach

3

3 (1 drużyna)

I m. - Jankowski Kamil kl. III C, Watral Andrzej kl. III F, Dziedziulo Kamila kl. III E

 

L. Kuc
J. Robak
J. Robak

XVII Przegląd Teatru Jednego Aktora "Humor i satyra w poezji i prozie"

16.04.2013 r.
Polkowickie Centrum Animacji

8

3

I m. - Krawiec Katarzyna kl. III E
II m.- Laszczyński Kacper kl.III A
III m. - Bajon Anna kl. II B

 

J. Glapińska
D. Skowyra
D. Skowyra

VIII Powiatowe Dyktando Ortograficzne "Gżegżółka w trzcinie"

7.05.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

 

3

III m. - Watral Andrzej kl. III F
III m. - Michalska Aleksandra kl. IIIC
wyr. - Żelawski Tomasz kl. III E

 

I. Flisiewicz
A. Zychman
J. Glapińska

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka

13.05.2013 r.
Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

3

3 (1 drużyna)

I m. - Dziedziulo Kamila kl. III E
Więch Marcin kl. III E
Pomiechowski Przemysław kl. III F

 

E. Kocaj
E. Kocaj
E. Kocaj

Powiatowy Konkurs „Logo turnieju U-13”

17.05.2013 r.
Klub Sportowy Polkowice sp.z o.o.

 10

2

I m. – Biadała Patrycja kl. II B
wyr. – Zaraś Piotr kl. III E

 

R. Królikowski
J. Gryś

Konkurs fotograficzny pn. "Wieczorne wędrówki po powiecie"

24.05.2013 r.

Powiat Polkowicki

7

1

III m. - Czaja Monika kl. III G

 

R. Królikowski

Powiatowy Konkurs o Julianie Tuwimie

12.06.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach

23

11

W kategorii literackiej - prezentacja multimedialna:
II m. - Komorowska Magdalena kl. I F
II m. - Wierdak Karolina kl. I B
III m. - Pociecha Milena kl. I F
wyr. - Sikora Adrian kl. I F
wyr. - Sydorów Pola kl. I B
W kategorii literackiej - praca pisemna:
wyr. - Świątek Agnieszka kl. II D

W kategorii plastycznej:
wyr. - Pleszka Paulina kl. II G
w konkursie recytatorskim:
II m. - Krawiec Katarzyna kl.III E
wyr. - Sowińska Maria kl. I C
wyr. - Pomiechowski Przemek kl. III F
wyr. - Bajon Anna kl. II B

 



M. Szybalska

D. Skowyra
M. Szybalska
M. Szybalska
D. Skowyra


I. Flisiewicz


M. Szybalska

J. Glapińska
J. Glapińska
I. Flisiewicz

D. Skowyra