A- A A+

Osiągnięcia uczniów 2018/2019

 

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

Zasięg Szkolny

Nazwa konkursu

Data, Organizator:

Liczba

uczestników

Laureaci:

Nauczyciel – opiekun:

Konkurs plastyczny „Niepodległa Polska w moich oczach”.

11.09.2018

Klub uczniowski „Sezam”

3

Bogus Dobrochna kl. VI D  -  I m.

Górak Filip kl. VI A -  II m.

Stadnik Emilia kl. VII B  -  III m.

M. Czarnik

Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów zDolny Ślązak Gimnazjalista - blok matematyczno-fizyczny

22.10.2018

21

Gmur Maciej III A

Machowicz Jakub III A

A. Kowalska

Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów zDolny Ślązak Gimnazjalista - blok przyrodniczy 

23.10.2018

38

Pajdowski Krzysztof VIII D

Smereczniak Karolina III Bg

Stefaniak Oliwia III Eg

Sychowicz Mikołaj III Ag

J. Wrzos

J. Robak

E. Róg

E. Mucha

Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów zDolny Ślązak Gimnazjalista – język niemiecki 

18.10.2018

14

Gmur Maciej III Ag

Kapusta Martyna III Eg

Wieczorek Laura III Dg

A. Stefaniak

Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów zDolny Ślązak Gimnazjalista - blok humanistyczny

24.10.2018

25

Smereczniak Karolina III Bg

I. Flisiewicz

Konkurs zDolny Ślązaczek XVI Dolnośląski Konkurs Polonistyczny

15.10.2018

24

Flakowski Jakub VIII D

Jakubowski Kamil VIII E

Jelonek Anna VIII B

Omińska Amelia VI C

Pajdowski Krzysztof VIII D

Stępień Otylia VIII D

Studziński Jakub VE

Zelczak Przemysław VII A

M. Szybalska

M. Szybalska

M. Szybalska

Konkurs zDolny Ślązaczek – XIX Dolnośląski Konkurs Matematyczny

22.10.2018

35

Jakubowski Kamil VIII E

Kopko Jakub VIII E

Koziołek Zuzanna VIII A

Pajdowski Krzysztof VIII D

A. Klasowska

M. Janiszewski

D. Kędzierska - Grudzień

Konkurs zDolny Ślązaczek – XII Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego

17.10.2018

33

Gościniak Mateusz VIII B

Wiktor Ryszko VIII C

 

Konkurs zDolny Ślązaczek – XII Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego

18.10.2018

16

Jelonek Anna VIII B

Nowakowski Piotr VIII D

Pajdowski Krzysztof VIII D

S. Juszczak

V Olimpiada Geograficzna – etap szkolny

17.12.2018

SP nr 113 we Wrocławiu

16

Pajdowski Krzysztof VIIID – I m.

Jakubowski Kamil VIII E – II m.

Flakowski Jakub VIII D – III m.

J. Wrzos

J. Robak

J. Wrzos

„Młodzież zapobiega pożarom”

16.01.2019r., Dorota Doskocz

53

Jędrzejczyk Adrianna III Dg – I m

Zblewska Dominika III Cg – II m.

Wieczorek Laura III Bg – III m.

Skrzypczak Alicja III Ag – III m.

D. Doskocz

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen”

19.10.2018

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli J.Niemieckiego,

S. Juszczak. – etap szkolny.

9

Wieczorek Laura III Dg – I m.

Koszełowicz Bartosz III Cg – II m

Gmur Maciej III Cg – III m.

A.Wieczorkowska

M. Dobosz

M. Dobosz

VII Szkolny Konkurs Wiedzy o Bezpiecznym Internecie

13.02.2019r.

Robert Królikowski

15

Kowalczyk  Kacper  VIIc – Im

Mikołajewski Kacper VIIc – IIm

Maciąg Weronika VIIb1 - IIIm

M. Juszczak

M. Juszczak

M. Juszczak

II Powiatowa Olimpiada Kopernika – język angielski

I LO w Lubinie

5.12.2018

24

Awans do etapu powiatowego:

Patrycja Wrzos kl. 3a

Michał Gliszczyński kl. 3 AG

Jakub Machowicz kl. 3 AG

Miłosz Brzeziński kl. 3 AG

Martyna Kalińska kl. 3 EG

Weronika Król kl. 3 EG

Mateusz Gościniak kl. 8 B

Dalia Maciejewicz kl. 8 A

Agata Szczepańska kl. 3 EG

Oliwia Bartkowiak kl. 3

Hanna Doskocz kl. 8 A

J. Baran

K. Gołdyn

J. Baran

K. Gołdyn

K. Gołdyn

K. Gołdyn

K. Gołdyn

J. Dydak

K. Gołdyn

B. Auguścik

J. Dydak

Komunikatywny Europejczyk

04.03.2019

 

Awans do etapu rejonowego:

Maciej Gmur IIICg
Bartosz Koszełowicz  IIICg
Magdalena Kokoszka IIICg
Piotr Nowakowski VIIID

M. Dobosz
A. Wieczorkowska
S. Juszczak
K. Gołdyn
B. Auguścik

         

Zasięg gminny, powiatowy, rejonowy, regionalny, międzyszkolny

Nazwa konkursu

Data, Organizator:              

Liczba uczestników:

Laureaci:

Nauczyciel – opiekun:

Gminny konkurs plastyczny „tajemnice drzew” pod patronatem Burmistrza Polkowic

12.10.2018r.

Iwona OlszakBiniek(SP3) 

Danuta Jach (SP2)

349 z gminy

96 z SP3

Klasy 1 - 3

Tymoteusz Tobera  1a  I m.

Maciej Klimkiewicz  2b -  III m.

Klasy 4 – 6

Amelia Dera  kl. 5a III m.

Klasy 7-8 i gimnazjum

Inga Stępień – kl. 8a II m.

Anna Podgórska

Monika Mitka

I. Olszak – Biniek

I. Olszak – Biniek

Konkurs zDolny Ślązaczek – XIX Dolnośląski Konkurs Matematyczny

15.11.2018

 

Pajdowski Krzysztof
VIII D

 D. Kędzierska - Grudzień

Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów zDolny Ślązak Gimnazjalista - blok przyrodniczy

16.11.2018

 

Oliwia Stefaniak IIIE:

- geografia

- chemia

- biologia

J. Wrzos

E. Róg

E. Róg

zDolny Ślązaczek XVI Dolnośląski Konk. Polonistyczny

14.11.2018

 

Stępień Otylia VIII D

M. Szybalska

V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego ‘’Champions ‘’ - finał

16.01.2019r. POPPPiDM w Polkowicach

 

Zuzanna Rogacka VIc - IIIm

J. Kochman

I Powiatowy Konkurs „Olimpiada Kopernika” z Wiedzy Ekologicznej

I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

13.02.2019

59

Oliwia Stefaniak IIIEg 1 m.

Krzysztof Pajdowski VIIID

Jakub Flakowski VIIID

Martyna Kalińska IIIEg

E. Róg

I. Olszak-Biniek

E. Róg

I. Olszak-Biniek

II Powiatowa Olimpiada Kopernika – język angielski

I LO w Lubinie

12.12.2018

 

Patrycja Wrzos 3Ag

J. Baran

II Powiatowa Olimpiada Kopernika – język aniemiecki

   

Bartosz Koszełowicz 1 m. IIICg
Magdalena Kokoszka IIICg
Maciej Gmur IIICg

M. Dobosz

A. Wieczorkowska
M. Dobosz

II Powiatowa Olimpiada Kopernika – język polski

   

Martyna Kapusta IIIEg
Weronika Król IIIEg

J. Glapińska

II Powiatowa Olimpiada Kopernika – fizyka

   

Maciej Gmur IIICg
Krzysztof Pajdowski VIIID

A. Grodecka
M. Lamla