Osiągnięcia uczniów 2015/2016

A- A A+

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016

Zasięg Szkolny

Nazwa konkursu:Data, organizator:Liczba
uczest.
LaureaciNauczyciel
– opiekun:
XVI Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów – zDolny Ślązak Gimnazjalista w roku szkolnym 2015/2016 – blok humanistyczny - etap szkolny 16.10.2015 r. 84

Bartków Magdalena
Dudziak Natalia
Dudziak Kacper
Konecka Magdalena
Grygiel Martyna
Ryglicka Kinga

I. Flisiewicz
M. Szybalska
J. Glapińska
J. Glapińska
D. Skowyra
XVI Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów – zDolny Ślązak Gimnazjalista w roku szkolnym 2015/2016 – blok matematyczno-przyrodniczy - etap szkolny 19.10.2015 r. 65 Bajus Jakub
Burda Jan
Dziedziulo Aleksandra
Lasak Magdalena
Prusisz Paweł
Pytlak Bartosz
Zarecki Bartosz

K. Korpak,
A. Grodecka,
A. Kowalska,
I. Marchlewska,

XVI Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów – zDolny Ślązak Gimnazjalista w roku szkolnym 2015/2016 – blok przyrodniczy - etap szkolny 20.10.2015 r. 65 Chiżyńska Katarzyna
Jaskot Michał
Lasak Magdalena
Grygiel Martyna
Pytlak Bartosz
Romańska Urszula
Żelichowska Anna
A. Grodecka,
E. Róg,
J. Wrzos,
P. Kohlman,
I. Marchlewska,
J. Ulatowska,
J. Robak
IX Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów – zDolny Ślązak Gimnazjalista w roku szkolnym 2015/2016 – język angielski - etap szkolny 2-3.11.2015 r. 44 Małgowski Jakub
Ostowska Julia

K. Gołdyn
A. Knihnicka

XXI OGOLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje orężą polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów" 5.11.2015 r. 13

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

Dudziak Kacper, 3b
Bajus Jakub, 3b
Dudziak Natalia, 3f
Bajaś Aleksandra, 2b

H. Korniłowicz
R. Kajak

Turniej klas III "Drogi Polaków do Niepodległości" 2-9.11.2015 r. drużyna z klasy 3c W turnieju wzięła udział jedna drużyna z klasy 3c H. Korniłowicz
IX Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów – zDolny Ślązak Gimnazjalista w roku szkolnym 2015/2016 – język niemiecki - etap szkolny 27.10.2015 r. 28 Bułhak Natalia
Byzdra Nela
Chiżyńska Katarzyna
Koreń Karolina
Mędrzak Aleksandra

J. Grzelczak,
M. Dobosz

 Konkurs Literowania "Pszczółka" 10.12.2015 r. Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II 18 

Bocian Ewa, kl. 3 e
Cyran Gracjan, kl. 2a
Pach Michał, kl. 3c

 I. Flisieiwicz 
IX Powiatowy Konkurs Poprawności Językowej "Licz się ze słowami" etap szkolny

15.12.2015 r.
POPPPiDM

55

Konecka Magdalena, kl. 2f
Sądowska Katarzyna, kl. 3e
Matejewska Zuzanna, kl. 2f

J. Glapińska
I. Flisieiwicz
J. Glapińska

"Szkolny Konkurs o HIV i AIDS - 2015"

2.12.2015 r.

Gimnazjum nr1
im. Jana Pawła II 

14

I miejsce:
Lasak Magdalena, kl. 2b

II miejsce: 
Dudziak Kacper, kl. 3b

III miejsce:
Dziedziulo Aleksandra, kl. 3b
Więcław Alicja, kl. 2b

E. Róg
I. Olszak-Biniek
III Dolnośląska Olimpiada Biologiczna dla uczniów gimnazjów województwa dolnośląskiego- etap szkolny

 11.12.2015 r.

27  Zakwalifikowani do etapu powiatowego:
Konecka Magdalena,
Grygiel Martyna,
Bartków Magdalena
 
 "Młodzież zapobiega pożarom" - etap szkolny  27.01.2016 r. 

 11 Zakwalifikowani do etapu gminnego:
Bocian Ewa, 3e
Lasak Magdalena, 2b
Chmielowska Emilia, 3f
 D. Doskocz
 "Szkolny Konkurs Ortograficzny" 31.03.2016 r.  43 

 I miejsce:
Dudziak Natalia, 3f

II miejsce:
Ryglicka Kinga, 3c

III miejsce:
Lasak Magdalena, 2b

Wyróżnienie:
Sądowska Katarzyna, 3e


M. Szybalska


I. Flisiewicz 


M. Szybalska


I. Flisiewicz

Szkolny Przegląd Form Teatralnych w ramch projektu "Języki Obce - nie takie obce"    

I miejce "Thanksgiving" (Święto Dziękczynienia":
klasa II c

B. Auguścik 
"Szkolny Konkurs Pięknego Czytania"

28.04.2016 r.

biblioteka szkolna

 

I miejce:
Konecka Magdalena, 2f

II miejsce:
Dudziak Natalia, 3f
Laszczyńska Weronika, 2f

III miejsce: 
Dzumyk Marta, 1f

 
II Olimpiada Geograficzna dla Uczniów Dolnośląskich Gimnazjów - etap szkolny 11.12.2015 r. 58 Zakwalifikowani do etapu powiatowego:
Lasak Magdalena
Pytlak Bartosz
Romański Piotr
Bajus Jakub
Grygiel Martyna
Chiżyńska Katarzyna
Matejewska Zuzanna
Ryglicka Kinga
Małgowski Jakub
Osiński Kamil
Więcław Alicja
J. Wrzos
J. Robak
Szkolny konkurs "Wędrówki z mapą" 29.03.2016 r. 26 I m. Pytlak Bartosz
II m. Lasak Magdalena
III m. Więcław Alicja
J. Wrzos
VIII Konkurs Historyczny Wiedzy o Rosji "Białe Noce" - etap szkolny 24.02.2016 r.
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu
2

Zakwalifikowani do etapu międzyszkolnego:
Bajus Jakub, 3b
Dudziak Kacper, 3b

H. Korniłowicz
III Dolnośląska Olimpiada Biologiczna dla uczniów gimnazjów województwa dolnośląskiego- etap szkolny 11.12.2015 r. 27 Zakwalifikowani do etapu powiatowego:
Konecka Magdalena,
Grygiel Martyna,
Bartków Magdalena
I.Olszak-Biniek
E.Róg
"Naukowy Maraton z Języka Angielskiego kl. 1 i 2" luty 2015 r. - etap klasowy
07.04.2016 r. - etap drużynowy i indywidualny
25.05.2016 r. - Finał
klasy 1 i 2

Klasy I:

I miejsce: Walczak Zuzanna, 1f
II miejsce: Rydzanicz Adam, 1a
III miejsce: Romański Piotr, 1a

Klasy II:

I miejsce: Konecka Magdalena, 2f
II miejsce: Pytlak Bartosz, 2b
III miejce: Ostrowska Julia, 2d

J. Baran
B. Auguścik
D. Olejniczak
J. Dydak
K. Gołdyn
Familiada Polonistyczna 11.05.2016 r. 
Koło literackie w Gim 1 P-ce
30

Klasa III e (I miejsce): Katarzyna Sądowska, Kamila Kurczewska, Anna Żelichowska, Anna Sipurzyńska, Ewa Bocian

Klasa III b (I miejsce): Kacper Dudziak, Krzysztof Siwek, Aleksandra Dziedziulo, Maciej Czapczyński, Paweł Smereczniak)

Klasa III d (III miejsce): Gwidon Bednarek, Grygiel Martyna, Matuszak Marta, Karol Hildebrant, Norbert Koniuszy

I. Flisiewicz

 

 

J. Glapińska

 

 

D. Skowyra

Szkolny Konkurs Gramatyczno-Leksykany dla klas 1-3 Gimnazjum "Mistrz Języka Angielskiego 2015/2016"

24.05.2016 r. 

Gim 1

15

I miejsce: 

Łaśkiewicz Karolina, 2e

II miejsce:
Szafrańska Weronika, 2b
Rydzanicz Adam, 1a
Konecka Magdalena, 2f

III miejsce:
Wojtacha Kamil, 2b
Chiżyńska Katarzyna, 3f

D. Olejniczak
B. Auguścik
J. Baran

Maraton naukowy z języka niemieckiego klas drugich - I etap  Gim 1  67   Do II etapu zakwalifikowali się:
Weronika Kwiatek, 2a
Modliborek Sebastian, 2c
Cyran Gracjan, 2a
Więcław Alicja, 2b
Lasak Magdalena, 2b
Kuczyński Bartosz, 2b
 
 Maraton naukowy z języka niemieckiego klas drugich - II etap Gim 1   6  I miejsce:
Więcław Alicja, 2b
II miejsce:
Lasak Magdalena, 2b
III miejsce:
Kwiatek Weronika, 2a
 J. Grzelczak
S. Juszczak
Szkolny Konkurs Recytatorski 

Gim 1
J. Glapińska, M. Studzińska, biblioteka szkolna

 

I miejsce: 
Laszczyńska Weronika, 2f

II miejsce: 
Matejewska Zuzanna, 2f

III miejsce: 
Uchryńczuk Zuzanna, 1f

J. Glapińska
M. Studzińska


Zasięg gminny, powiatowy, rejonowy, międzyszkolny

Nazwa konkursu:Data, organizator:Liczba
uczest.
LaureaciNauczyciel
– opiekun
Rejonowy Konkurs Plastyczny "Psiaki Kociaki i Inne Zwierzaki"

06.10.2015 r.

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

11 naszych prac

z 1126 nadesłanych 

Nagroda Główna Dyrektora MCK w Legnicy:
Paulina Szafarz, kl. 3c

Wyróżnienie: 
Katarzyna Chiżyńska, kl. 3f

Prace wyróżnione do wystawy:
Kinga Spigiel, kl. 1e,
Oliwier Sikora, kl. 2f,
Urszula Diduszko, kl. 2a,
Joanna Florian, kl. 3c,
Szymon Wójcik, kl. 2c,
Julia Parzuchowska, kl. 3f,
Karina Mościńska, kl. 1d.

M. Wacińska

Rejonowy Konkurs Plastyczny "Sprzątanie to fajne zadanie"

30.11.2015 r.

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

2 nasze prace 

z 304 nadesłanych 

Wyróżnienie:
Marta Matuszak, kl. 3d,
Kinga Spigiel, kl. 1e.

M. Wacińska
XIV Powiatowy "Bieg na orientację - Wyprawy Odkrywców" 22.09.2015 r.
Zespół Szkół im. Ireny Sendler - Publiczne Gimnazjum w Przemkowie
1
drużyna

I miejsce z zakresu wiedzy teoretycznej i praktycznej
Drużynowo:
Osiński Kamil, kl. 3b
Dziedziulo Aleksandra, kl. 3b
Grygiel Martyna, kl. 3d

J. Robak
Rejonowy Konkurs Poezji Patriotycznej w Legnicy

06.11.2015 r.
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

3 II miejsce:
Laszczyńska Weronika, kl. 2f

Wyróżnienie:
Tatarynowicz Marcin, kl. 3d
Kłos Damian, kl. 1a


J. Glapińska

 

D. Skowyra

Powiatowy Dolnośląski Konkurs
"zDolny Ślązak Gimnazjalista"
-blok humanistyczny (język polski, historia)
  6 Dudziak Natalia, kl. 3f

M. Szybalska
R. Kajak

XII Powiatowy Przegląd Kolęd 8.12.2015 r.
Zespół Edukacyjny w Gaworzycach pod patronatem Starosty Polkowickiego
7 zespołów i 11 solistów
z Gim 1 
1 zespół,
1 solista

II miejsce w kategorii soliści:
Koncur Zuzanna

J. Kąca
XII Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny KOMBINACJE 

14.01.2015 r.

POPPPiDM w Polkowicach i Gim 2 w Polkowicach

12 prac naszych uczniów

I miejsce:
Ostrowska Julia, kl. 2d
Pałasz Aleksandra, kl. 2d

II miejsce:
Ryglicka Kinga, kl. 3c

Wyróżnienie: 
Romańska Urszula, 3e
Ilkiewicz Marta, kl. 1f
Dzumyk Marta, kl 1f


M.Szybalska


I. Flisiewicz



I. Flisiewicz
M. Studzińska

XII Festiwal Kolęd i Pastoralek 16.01.2016 r.
Salezjańskie Gimnazjum im. Św. Dominika Savio w Lubinie

chór "Cantabile" 

zesół "Da capo all fine"

I miejsce:
Chór "Cantabile" i zespół instrumentalny "Da capo all fine"

III miejsce w kategorii soliści:
Dziedziulo Aleksandra, 3b  
 J. Kąca
IX Powiatowy Konkurs Poprawności Językowej "Licz się ze słowami" - etap powiatowy

8.01.2016 r.
Zespół Szkół w Polkowicach

25 naszej szkoły

II miejsce: 
Sądowska Katarzyna, 3e

III miejsce:
Gawron Alicja, 3e

I. Flisiewicz
V Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej    

II miejsce:
Łachowska Natalia, 2c

III miejsce: 
Osiński Kamil, 3b


B. Auguścik


D. Olejniczak

VI Powiatowy Konkurs Językowy     III miejce:
Koreń Karolina, 3c
B. Auguścik
J. Grzelczak
II Olimpiada Geograficzna dla Uczniów Dolnośląskich Gimnazjów - etap powiatowy

5.03.2016 r.

Gimnazjum nr 34 

Wrocław

9 Grygiel Martyna
Lasak Magdalena
Pytlak Bartosz
Więcław Alicja

J. Wrzos
J. Robak

Międzyszkolny Konkurs Krajoznawczo – Turystyczny „Znam Dolny Śląsk” 5.04.2016
Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach
3 Drużyna w składzie:
Alicja Więcław
Bartosz Pytlak
Gracjan Cyran
J. Robak
J. Wrzos
VIII Konkurs Historyczny Wiedzy o Rosji "Białe Noce" - etap międzyszkolny 06.04.2016 r.
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu
2

Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:
Bajus Jakub, 3b
Dudziak Kacper, 3b

H. Korniłowicz
Konkurs Historyczny Szkół Gimnazjalnych Zagłębia Miedziowego 6.04.2016 r.
II LO w Lubinie
2 drużyny reprezentowały naszą szkołę

VI miejsce:
Osos Natalia,
Kuświk Anna, 
Tkaczyk Daria

VIII miejce: 
Lasak Magdalena, 
Pytlak Bartosz, 
Więcław Alicja

H. Korniłowicz
Powiatowy Konkurs Geograficzno–Biologiczny „Europejskie ABC...” 10.05.2016r. 1 drużyna (3 osoby) II miejsce:
Dziedziulo Aleksandra, kl. 3b
Osiński Kamil, kl. 3b
Cyran Gracjan, kl. 2 a
I.Olszak-Biniek
J.Robak
III Dolnośląska Olimpiada Biologiczna dla uczniów gimnazjów województwa dolnośląskiego - etap powiatowy 12.03.2016r. 3 Zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego:
Martyna Grygiel kl.3d
 I. Olszak-Biniek
Konkurs Powiatowy Prawa Człowieka "Konflikty a Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie" 19.11.2015 r.  

II miejsce: 
Dudziak Kacper, 3b

III miejsce:
Dudziak Natalia, 3f

E. Kocaj
VI Międzypowiatowy/VIII Powiatowego Konkursu o Prawach Człowieka 22.03.2016 r.  

I miejsce:
Drużyna:
Dudziak Natalia, 3f
Ryglicka Kinga, 3c
Dudziak Kacper, 3b

E. Kocaj
V Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej "ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE..."

15.04.2016 r. 

ZS w Polkowicach i POPP w Polkowicach

 

II miejsce: 
Łachowska Natalia, 2c

III miejsce: 
Osiński Kamil, 3b

B. Auguścik

 

D. Olejniczak

VI Powiatowy Konkurs Językowy "Polkowicki Poliglota" 25.04.2016 r.  

III miejsce:
Koreń Karolina, 3c

B. Auguścik

J. Baran

IV Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy 23.02.2016 r.  

II miejsce:
Konecka Magdalena, 2f

J. Baran
 "Tacy sami w różnorodności - różni w jednorodności" - etap powiatowy  kwiecień 2016 r.  

Część literacka:

I miejsce: 
Madej Zuzanna, 1e
Dzumyk Marta, 1f

Część plastyczna:

I miejsce:
Spigiel Kinga, 1e 

 D. Doskocz

 

"Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny 

01.03.2016 r.

Zarząd Gminnych Związków Ochotniczych Straży Pożarnej w Polkowicach

 

III miejsce: 

Lasak Magdalena, 2b

D. Doskocz
XX Przegląd Teatralny "Kurtyna"

27.04.2016 r. 

PCA Polkowice

Grupa teatralna "Metafora" Grand Prix dla naszej grupy teatralnej. 

J. Glapińska
M. Studzińska

Wiosenne Spotkanie z Teatrem Jednego Aktora

31.03.2016 r.

MCK w Legnicy 

32

Wyróżnienie:

Laszczyńska Weronika, 2f

J. Glapińska
XX Przegląd Teatru Jednego Aktora "Humor i satyra w poezji i prozie"

22.04.2016 r.

PCA Polkowice

15

II miejsce: 

Tatarynowicz Marcin, 3d

D. Skowyra
XIX Powiatowy Konkurs Recytatorski "Srebrna Muza"

03.12.2015 r.

PCA Polkowice

8 uczniów naszej szkoły

III miejsce: 

Laszczyńska Weronika, 2f

J. Glapińska
Powiatowy Konkurs Recytatorski "Kocham Cię Ojczyzno" w Gaworzycach

23.11.2015 r.

Dom Kultury "Jowisz" w Gaworzycach

6 uczniów naszej szkoły

W kategorii klas I: 

I miejsce: Kłos Damian, 1a

W kategorii klas II - III:

III miejsce: Tatrynowicz Marcin, 3d
Wyróżnienie: Laszczyńska Weronika, 2f

D. Skowyra

J. Glapińska

II Powiatowy Konkurs Literacko-Fotograficzny "NASZE LEGENDY"

 wysyłanie prac do 30.05.2016 r.

POPPPiDM

 2 uczniów naszej szkoły

W kategorii klas I - III:

II miejsce: Łachowska Natalia, 2c

III miejsce: Konecka Magdalena, 2f

 J. Glapińska
IX Międzygminny Przegląd Teatrów Profilaktycznych

08.06.2016 r.

Gimnazjum nr 2 w Polkowicach

 

Wyróżnienie:

dla Grupy Teatralnej "Metafora", 
dla grupy "Kent" z kl. 3b 

J. Glapińska
M. Studzińska

Rejonowy Konkurs Fotograficzny "Świat wokół mnie"

10.06.2016 r.

ZS nr 2 w Lubinie

Nagroda:

Poniewierka Sandra, 2a
Rosik Tomsz, 2e

Wyróżnienia:

Wernik Małgorzata, 2a
Rosik Tomasz, 2e

R. Królikowski
Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Piękno w mury zaklęte - Zabytki Powiatu Polkowickiego"

Chocianowski Zespół Szkół

2

I miejsce: 

Nieroda Katarzyna

III miejsce: 

Sipurzyńska Anna

R. Królikowski
XII Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej 

25.02.2016 r.

POPPPiDM

10

I miejsce: 

Pawełko Adam, 2b
Jawor Milena, 2e

II miejsce: 

Ferenc Filip, 1b

R. Królikowski

Zasięg wojewódzki, ogólnopolski, międzynarodowy

Nazwa konkursu:

Data, organizator:

Liczba
uczest.

Laureaci

Nauczyciel
– opiekun
XVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pt. "Europejskim Szlakiem Gotyku Ceglanego" Szczecin, 2015 Fundacja Kultury i Sportu "Prawobrzeże" w Szczecinie

5 naszych prac

z 235 nadesłanych

Wyróżnienie:
Daria Tkaczyk, kl. 2c,
Martyna Grygiel, kl. 3d,
Paulina Szafarz, kl. 3c,
Kamila Kowalik, kl. 3c.
M. Wacińska
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Darujmy Światu Pokój 2015"

21.10.2015 r.

Oświęcimskie Centrum Kultury pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim

6 naszych prac

z 985 nadesłanych

Nagrody:
Martyna Grygiel, kl. 3d,
Agata Zawiłowicz, kl. 3d.

Prace wyróżnione do wystawy:
Paulina Szafarz, kl. 3c,
Katarzyna Chiżyńska, kl. 3f,
Julia Parzuchowska, kl. 3f.

M. Wacińska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Królewska gra - szachy"

10.11.2015 r.

MDK "Przedmieście" we Wrocławiu

naszych 7 prac

z 1245 nadesłanych

Nagroda:
Marta Matuszak, kl. 3d.

Wyróżnienie:
Paulina Szafarz, kl. 3c,

Kwalifikacja do wystawy: 
Aleksandra Strycharek, kl. 1e,
Brygida Łosowska, kl. 1e,
Martyna Grygiel, kl. 3d,
Anna Musiał, kl 3c.

M. Wacińska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "SPOTKANIE Z MARTWĄ NATURĄ" 4.11.2015 r.
MDK w Wieluniu

naszych 9 prac

z 1229 nadesłanych

Prace zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej:
Łosowska Brygida, 1e
Ziomek Martyna, 1e
Mościńska Karina, 1b
Borowiak Maciej, 2c
Wójcik Szymon, 2c
Tkaczyk Daria, 2c
Sinicka Natalia, 2c
Mędrzak Alekdanda, 3e
Parzuchowska Julia, 3f

M. Wacińska
Regionalny Konkurs plastyczny o życiu i twórczości Władysława Reymonta pt. WIEŚ W OCZACH DZIECKA Samorząd Województwa Dolnośląskiego - Wydział Edukacji i Nauki Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego 15 prac uczniów naszej szkoły

II miejsce:
Ryglicka Kinga, 3c

Wyróżnienie:
Łosowska Brygida, 1e

Prace zakwalifikowane do wystawy:
Szafarz Paulina, 3c
Chiżyńska Katarzyna, 3f
Parzuchowska Julia, 3f
Musiał Anna, 3c
Spigiel Kinga, 1e
Strycharek Aleksandra, 1e
Ziomek Martyna, 1e
Mościńska Karina, 1d
Kowalik Kamila, 3c
Tkaczyk Daria, 2c
Wójcik Szymon, 2c
Borowiak Maciej, 2c
Sinicka Natalia, 2c
Nieroda Katarzyna, 2f
Plichta Katarzyna, 3e

M. Wacińska
Ogólnpolski Konkurs Plastyczny PTAKI DRAPIEŻNE I SOWY W ŚRODOWISKU NATURALNYM  17.12.2015 r.
Białostockie Muzeum Wsi

nasze 4 prace

z 2850 nadesłanych

Nagroda główna:
Paulina Szafarz, 3c
M. Wacińska
VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny PRZYRODA POLSKA - NA GÓRSKIM SZLAKU 18.12.2015 r.
Dom Kultury w Gdyni
9 prac uczniów naszej szkoły Nagroda główna:
Mędrzak Aleksanda, 3e
M. Wacińska
XVIII Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego TRADYCJĄ DYKTOWANE
Kategoria: KARTKA KOMPUTEROWA
14.01.2016 r.
PCA w Polkowicach
wysłano 15 prac

Nagroda główna:
Jawor Milena, 2e

Wyróżnienie:
Koncur Zuzanna, 1a
Gawin Zuzanna, 1a
Kermes Jakub, 1a
Kozomaricz Julia, 2a
Szafrańska Weronika, 2b
Poniewierka Sandra, 2a

R. Królikowski
XVIII Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego TRADYCJĄ DYKTOWANE
Kategoria: ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY
wysłano 4 prace

Nagroda główna:
Wróblewska Julia, 1e
Szafarz Paulina, 3c

Wyróżnienia:
Uchryńczuk Ada, 1d
Musiał Anna, 3c
Biadała Natalia, 1b


M. Żmuda
M. Wacińska

XVIII Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego TRADYCJĄ DYKTOWANE
Kategoria: KARTKA ŚWIĄTECZNA
wysłano 30 prac Nagroda główna:
Konecka Magdalena, 2f

Wyróżnienia:
Rybitwa Martyna, 1b
Parzuchowska Julia, 3f
M. Żmuda
Konkurs poetycki W KILKU STROFACH O... ZDROWYM ŻYCIU - edycja dolnośląska 30.09.2015 r.
Miesjko Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach
3 uczniów naszej szkoły II miejsce:
Ostrowska Julia, 2d
M. Szybalska
Ogólnopolski konkurs plastyczny "MUZYKA ZAKLĘTA W INSTRUMENTACH" Miejski Zespół Szkół w Dusznikach Zdrój wysłano 2 prace

I miejsce:
Ryglicka Kinga, 3c

Wystawa pokonkursowa:
Sinicka Natalia, 2c

M. Wacińska
VIII Ogólnopolski Konkurs Rzeźbiarski dla Dzieci i Młodzieży  Centrum Kultury "Browar B." i Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Wrocławiu wysłano 1 pracę

Wystawa pokonkursowa:
Grygiel Martyna, 3d

M. Wacińska
Konkurs Plastyczny ZIEMIA JEST JEDNA - ZWIERZĘTA UDOMOWIEONE 

23.03.2016 r.
Młodzieżowy Dom Kultury "Przedmieście" we Wrocławiu

 nasze 2 prace

z 555 nadesłanych

Nagrody:
Chiżyńska Katarzyna, 3f 
Żelichowska Anna, 3 e

M. Wacińska
XXIX Ogolnopolski Konkurs Etnograficzny PISANKA-KRASZANKA
Pisanka Tradycyjna
Polkowickie Centrum Animacji   

Nagroda główna:
Spigiel Kinga, 1e

Wyróżnienie:
Poniewierka Sandra, 2a

M. Wacińśka

 

M. Żmuda

XXIX Ogolnopolski Konkurs Etnograficzny PISANKA-KRASZANKA
Pisanka Awangardowa

Nagroda główna:
Grygiel Martyna, 3d
Spigiel Kinga, 1e

Wyróżnienie:
Biadała Natalia, 1 
Sądowska Katarzyna, 3e


M. Wacińśka
M. Żmuda


M. Żmuda
M. Wacińska
VI Ogólnopolski Konkurs ŚWIAT DINOZAURÓW Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu

nasze 5 prac 

z 4981 nadesłanych

Wystawa pokonkursowa:
Borowiak Maciej, 2c
Pieńkowska Anna, 2a
Sikora Oliwier, 2f 
Łączka Patrycja, 3f
Diduszko Urszula, 2a

M. Wacińska
IV Ogolnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży SZLAKIEM ORLICH GNIAZD

04.03.2016 r.
Miejski Dom Kultury w Częstochowie

 3 nasze prace

z 295 nadeslanych

Wyróżnienie:
Zawiłowicz Agata, 3d
Kowalik Kamila, 3c

M. Wacińska
II Olimpiada Geograficzna dla Uczniów Dolnośląskich Gimnazjów – finał wojewódzki

28.04.2016 r. 

Gimnazjum nr 34

Wrocław

4 Lasak Magdalena, 2b
Pytlak Bartosz, 2b
J. Wrzos
Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko" - zasięg ogólnopolski Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach 16

Tytuł taon:
Kermes Jakub, 1a
Pytlak bartosz, 2b


P. Kohlman
I. Marchlewska
VIII Konkurs Historyczny Wiedzy o Rosji "Białe Noce" etap wojewódzki 27.04.2016 r.
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu
2

I miejsce:
Dudziak Kacper, 3b

VI miejsce: 
Bajus Jakub, 3b

H. Korniłowicz
Konkurs poetycko-plastyczny "W kilku strofach o... bibliotekarkach" - edycja dolnośląska 12.05.2016 r. 4

Laureaci konkursu poetyckiego w kategorii wiekowej 12-15 lat:
I miejsce: 
Dudziak Natalia, 3f

II miejsce: 
Dąbrowska Wiktoria, 1b

Konkurs plastyczny:
Wyróżnienie: 
Wiśniewska Patrycja, 3f

M. Szybalska
Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - finał Konkursu Polonistycznego - etap wojewódzki 15.01.2016 r. / 25.02.2016 r.
DODN we Wrocławiu
  Laureatką Konkursu Polonistycznego została:
Dudziak Natalia, 3f
M. Szybalska
III Dolnośląska Olimpiada Biologiczna dla uczniów gimnazjów województwa dolnośląskiego- etap wojewódzki 14.05.2016r.
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Gimnazjum nr 21 Wrocław
1 Finalistka:
Martyna Grygiel kl. 3d
I. Olszak-Biniek
XVIII Dolnośląski Przegląd Form Teatralnych F-ART - finał wojewódzki

17.05.2016 r.

KCKSiR w Kłodzku

 

II miejsce i NAGRODA MŁODYCH dla 
Teatru "Metafora"

 

J. Glapińska
M. Studzińska

XVII Festiwal Pieśni Sakralnej w Grójcu 20.05.2016 r.  

III miejsce:

Chór "Cantabile" 

J. Kąca 
X Dolnośląski Przegląd Pieśni i Piosenki Patrotycznej 9.03.2016 r.

7

Nominacja do Koncertu Galowego przez Chór "Cantabile". J. Kąca
VI Dolnośląska Gala Talentów 24.05.2016 r. 52  Nominacja do Koncertu Galowego przez Chór "Cantabile". J. Kąca