Osiągnięcia uczniów 2015/2016

A- A A+

Zasięg wojewódzki, ogólnopolski, międzynarodowy

Nazwa konkursu:

Data, organizator:

Liczba
uczest.

Laureaci

Nauczyciel
– opiekun
XVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pt. "Europejskim Szlakiem Gotyku Ceglanego" Szczecin, 2015 Fundacja Kultury i Sportu "Prawobrzeże" w Szczecinie

5 naszych prac

z 235 nadesłanych

Wyróżnienie:
Daria Tkaczyk, kl. 2c,
Martyna Grygiel, kl. 3d,
Paulina Szafarz, kl. 3c,
Kamila Kowalik, kl. 3c.
M. Wacińska
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Darujmy Światu Pokój 2015"

21.10.2015 r.

Oświęcimskie Centrum Kultury pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim

6 naszych prac

z 985 nadesłanych

Nagrody:
Martyna Grygiel, kl. 3d,
Agata Zawiłowicz, kl. 3d.

Prace wyróżnione do wystawy:
Paulina Szafarz, kl. 3c,
Katarzyna Chiżyńska, kl. 3f,
Julia Parzuchowska, kl. 3f.

M. Wacińska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Królewska gra - szachy"

10.11.2015 r.

MDK "Przedmieście" we Wrocławiu

naszych 7 prac

z 1245 nadesłanych

Nagroda:
Marta Matuszak, kl. 3d.

Wyróżnienie:
Paulina Szafarz, kl. 3c,

Kwalifikacja do wystawy: 
Aleksandra Strycharek, kl. 1e,
Brygida Łosowska, kl. 1e,
Martyna Grygiel, kl. 3d,
Anna Musiał, kl 3c.

M. Wacińska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "SPOTKANIE Z MARTWĄ NATURĄ" 4.11.2015 r.
MDK w Wieluniu

naszych 9 prac

z 1229 nadesłanych

Prace zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej:
Łosowska Brygida, 1e
Ziomek Martyna, 1e
Mościńska Karina, 1b
Borowiak Maciej, 2c
Wójcik Szymon, 2c
Tkaczyk Daria, 2c
Sinicka Natalia, 2c
Mędrzak Alekdanda, 3e
Parzuchowska Julia, 3f

M. Wacińska
Regionalny Konkurs plastyczny o życiu i twórczości Władysława Reymonta pt. WIEŚ W OCZACH DZIECKA Samorząd Województwa Dolnośląskiego - Wydział Edukacji i Nauki Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego 15 prac uczniów naszej szkoły

II miejsce:
Ryglicka Kinga, 3c

Wyróżnienie:
Łosowska Brygida, 1e

Prace zakwalifikowane do wystawy:
Szafarz Paulina, 3c
Chiżyńska Katarzyna, 3f
Parzuchowska Julia, 3f
Musiał Anna, 3c
Spigiel Kinga, 1e
Strycharek Aleksandra, 1e
Ziomek Martyna, 1e
Mościńska Karina, 1d
Kowalik Kamila, 3c
Tkaczyk Daria, 2c
Wójcik Szymon, 2c
Borowiak Maciej, 2c
Sinicka Natalia, 2c
Nieroda Katarzyna, 2f
Plichta Katarzyna, 3e

M. Wacińska
Ogólnpolski Konkurs Plastyczny PTAKI DRAPIEŻNE I SOWY W ŚRODOWISKU NATURALNYM  17.12.2015 r.
Białostockie Muzeum Wsi

nasze 4 prace

z 2850 nadesłanych

Nagroda główna:
Paulina Szafarz, 3c
M. Wacińska
VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny PRZYRODA POLSKA - NA GÓRSKIM SZLAKU 18.12.2015 r.
Dom Kultury w Gdyni
9 prac uczniów naszej szkoły Nagroda główna:
Mędrzak Aleksanda, 3e
M. Wacińska
XVIII Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego TRADYCJĄ DYKTOWANE
Kategoria: KARTKA KOMPUTEROWA
14.01.2016 r.
PCA w Polkowicach
wysłano 15 prac

Nagroda główna:
Jawor Milena, 2e

Wyróżnienie:
Koncur Zuzanna, 1a
Gawin Zuzanna, 1a
Kermes Jakub, 1a
Kozomaricz Julia, 2a
Szafrańska Weronika, 2b
Poniewierka Sandra, 2a

R. Królikowski
XVIII Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego TRADYCJĄ DYKTOWANE
Kategoria: ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY
wysłano 4 prace

Nagroda główna:
Wróblewska Julia, 1e
Szafarz Paulina, 3c

Wyróżnienia:
Uchryńczuk Ada, 1d
Musiał Anna, 3c
Biadała Natalia, 1b


M. Żmuda
M. Wacińska

XVIII Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego TRADYCJĄ DYKTOWANE
Kategoria: KARTKA ŚWIĄTECZNA
wysłano 30 prac Nagroda główna:
Konecka Magdalena, 2f

Wyróżnienia:
Rybitwa Martyna, 1b
Parzuchowska Julia, 3f
M. Żmuda
Konkurs poetycki W KILKU STROFACH O... ZDROWYM ŻYCIU - edycja dolnośląska 30.09.2015 r.
Miesjko Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach
3 uczniów naszej szkoły II miejsce:
Ostrowska Julia, 2d
M. Szybalska
Ogólnopolski konkurs plastyczny "MUZYKA ZAKLĘTA W INSTRUMENTACH" Miejski Zespół Szkół w Dusznikach Zdrój wysłano 2 prace

I miejsce:
Ryglicka Kinga, 3c

Wystawa pokonkursowa:
Sinicka Natalia, 2c

M. Wacińska
VIII Ogólnopolski Konkurs Rzeźbiarski dla Dzieci i Młodzieży  Centrum Kultury "Browar B." i Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Wrocławiu wysłano 1 pracę

Wystawa pokonkursowa:
Grygiel Martyna, 3d

M. Wacińska
Konkurs Plastyczny ZIEMIA JEST JEDNA - ZWIERZĘTA UDOMOWIEONE 

23.03.2016 r.
Młodzieżowy Dom Kultury "Przedmieście" we Wrocławiu

 nasze 2 prace

z 555 nadesłanych

Nagrody:
Chiżyńska Katarzyna, 3f 
Żelichowska Anna, 3 e

M. Wacińska
XXIX Ogolnopolski Konkurs Etnograficzny PISANKA-KRASZANKA
Pisanka Tradycyjna
Polkowickie Centrum Animacji   

Nagroda główna:
Spigiel Kinga, 1e

Wyróżnienie:
Poniewierka Sandra, 2a

M. Wacińśka

 

M. Żmuda

XXIX Ogolnopolski Konkurs Etnograficzny PISANKA-KRASZANKA
Pisanka Awangardowa

Nagroda główna:
Grygiel Martyna, 3d
Spigiel Kinga, 1e

Wyróżnienie:
Biadała Natalia, 1 
Sądowska Katarzyna, 3e


M. Wacińśka
M. Żmuda


M. Żmuda
M. Wacińska
VI Ogólnopolski Konkurs ŚWIAT DINOZAURÓW Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu

nasze 5 prac 

z 4981 nadesłanych

Wystawa pokonkursowa:
Borowiak Maciej, 2c
Pieńkowska Anna, 2a
Sikora Oliwier, 2f 
Łączka Patrycja, 3f
Diduszko Urszula, 2a

M. Wacińska
IV Ogolnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży SZLAKIEM ORLICH GNIAZD

04.03.2016 r.
Miejski Dom Kultury w Częstochowie

 3 nasze prace

z 295 nadeslanych

Wyróżnienie:
Zawiłowicz Agata, 3d
Kowalik Kamila, 3c

M. Wacińska
II Olimpiada Geograficzna dla Uczniów Dolnośląskich Gimnazjów – finał wojewódzki

28.04.2016 r. 

Gimnazjum nr 34

Wrocław

4 Lasak Magdalena, 2b
Pytlak Bartosz, 2b
J. Wrzos
Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko" - zasięg ogólnopolski Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach 16

Tytuł taon:
Kermes Jakub, 1a
Pytlak bartosz, 2b


P. Kohlman
I. Marchlewska
VIII Konkurs Historyczny Wiedzy o Rosji "Białe Noce" etap wojewódzki 27.04.2016 r.
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu
2

I miejsce:
Dudziak Kacper, 3b

VI miejsce: 
Bajus Jakub, 3b

H. Korniłowicz
Konkurs poetycko-plastyczny "W kilku strofach o... bibliotekarkach" - edycja dolnośląska 12.05.2016 r. 4

Laureaci konkursu poetyckiego w kategorii wiekowej 12-15 lat:
I miejsce: 
Dudziak Natalia, 3f

II miejsce: 
Dąbrowska Wiktoria, 1b

Konkurs plastyczny:
Wyróżnienie: 
Wiśniewska Patrycja, 3f

M. Szybalska
Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - finał Konkursu Polonistycznego - etap wojewódzki 15.01.2016 r. / 25.02.2016 r.
DODN we Wrocławiu
  Laureatką Konkursu Polonistycznego została:
Dudziak Natalia, 3f
M. Szybalska
III Dolnośląska Olimpiada Biologiczna dla uczniów gimnazjów województwa dolnośląskiego- etap wojewódzki 14.05.2016r.
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Gimnazjum nr 21 Wrocław
1 Finalistka:
Martyna Grygiel kl. 3d
I. Olszak-Biniek
XVIII Dolnośląski Przegląd Form Teatralnych F-ART - finał wojewódzki

17.05.2016 r.

KCKSiR w Kłodzku

 

II miejsce i NAGRODA MŁODYCH dla 
Teatru "Metafora"

 

J. Glapińska
M. Studzińska

XVII Festiwal Pieśni Sakralnej w Grójcu 20.05.2016 r.  

III miejsce:

Chór "Cantabile" 

J. Kąca 
X Dolnośląski Przegląd Pieśni i Piosenki Patrotycznej 9.03.2016 r.

7

Nominacja do Koncertu Galowego przez Chór "Cantabile". J. Kąca
VI Dolnośląska Gala Talentów 24.05.2016 r. 52  Nominacja do Koncertu Galowego przez Chór "Cantabile". J. Kąca