Osiągnięcia uczniów 2013/2014

A- A A+

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2013/2014


Zasięg szkolny

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
XIII Dolnośląski Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista"
- blok humanistyczny
17.10.2013 r.
DODN we Wrocławiu, Dolnośląski Kurator Oświaty
69

3
(zakwalifikowani do etapu powiat.):

Durkacz Wojciech kl. IIIB
Tomczyk Ewelina kl. IIC
Ziemacki Krystian kl. IIIB

D. Skowyra,
H. Korniłowicz
J. Glapińska,
R. Kajak
D. Skowyra,
H. Korniłowicz
XIII Dolnośląski Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista"
- blok matematyczno - fizyczny
22.10.2013 r.
DODN we Wrocławiu, Dolnośląski Kurator Oświaty
73

5
(zakw. do etapu powiat.):

Doszczeczko Bartosz kl. IIIB
Kapusta Dominika kl. IIIC
Kida Jakub kl. IIID
Ściana Natalia kl. IIIC
Tomczyk Ewelina kl. IIC

A. Kowalska,
I. Marchlewska
A. Klasowska,
I. Marchlewska
A. Klasowska,
I. Marchlewska
A. Klasowska,
I. Marchlewska
A. Klasowska,
I. Marchlewska
XIII Dolnośląski Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista"
- blok przyrodniczy
23.10.2013 r.
DODN we Wrocławiu, Dolnośląski Kurator Oświaty
69

5
(zakw. do etapu powiat.):

Kapusta Dominika kl. IIIC
Komarnicki Dawid kl. IIF
Opiłka Kacper kl. IIIC
Stępień Krzysztof kl. IIIC
Tomczyk Ewelina kl. IIC

J. Wrzos,
A. Wierzycka,
E. Róg, J. Wrzos,
A. Grodecka,
J. Robak, J. Wrzos,
A. Wierzycka,
E. Róg, J. Wrzos,
A. Wierzycka,
E. Róg, J. Wrzos,
A. Grodecka, A. Twardziak- Jazienicka
VII Dolnośląski Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - Język Niemiecki 28 i 29.10.2013 r.
PWSJO, Dolnośląski Kurator Oświaty
24

3
(zakw. do etapu powiat.):

Bułhak Natalia kl IE
Gadomski Piotr kl. IIIC
Pawlak Mateusz kl. IIID

S. Juszczak,
A. Wieczorkowska
S. Juszczak
A. Stefaniak
VII Dolnośląski Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - Język Angielski 4 i 5.11.2013 r.
PWSJO, Dolnośląski Kurator Oświaty
39

3
(zakw. do etapu powiat.):

Walczak Gabriela kl. IIIF
Kida Jakub kl. IIID
Kapusta Dominika kl. IIIC

D. Olejniczak
K. Gołdyn
J. Baran
Szkolny Konkurs Chemiczny 2013 dla uczniów klas II i III "Nieorganiczne rozmaitości" 24.10.2013 r.
Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
27

3

I m. - Kapusta Dominika kl. IIIC
II m. - Kida Jakub kl. IIID
III m. - Ściana Natalia kl. IIIC

A. Wierzycka
A. Grodecka
A. Wierzycka
Szkolny Konkurs Biologiczny "Tajemnice ludzkiego ciała" 28.10.2013 r.
Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
21

4

I m. - Doszczeczko Bartosz kl. IIIB
I m. - Grzywacz Natalia kl. IIIE
II m. - Kapusta Dominika kl. IIIC
III m. - Stępień Krzysztof kl. IIIC

J. Robak
J. Robak
E. Róg
E. Róg
Szkolny Konkurs Recytatorski 11.2013 r.
Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
16

5

I m. - Bajon Anna kl. IIIB
II m. - Klita Sebastian kl. IIIE
III m. - Lasko Weronika kl. IIC
III m. - Sawińska Marta kl. IIC
wyr. - Gołdyn Mateusz kl. IIA

D. Skowyra
J. Glapińska
J. Glapińska
J. Glapińska
M. Studzińska
Szkolny etap Konkursu "Prawa człowieka we współczesnym świecie"

22.11.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

46

3
(zakw. do etapu powiat.):

Sawińska Marta kl. IIC
Tomczyk Ewelina kl. IIC
Sydorów Pola kl. IIB

E. Kocaj
E. Kocaj
E. Kocaj
Szkolny etap XII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

22.11.2013 r.
PSNJN

26

2
(zakw. do etapu wojewódz.):

Kapusta Dominika kl. IIIC
Gadomski Piotr kl. IIIC

M.Dobosz,
S. Juszczak
M.Dobosz,
S. Juszczak
Szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej "Fundusze Europejskie? Spoko, znam i wygrywam!"

22.11.2013 r.
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu pod patronatem Marszałka Woj. Dolnośląskiego

70

1
(zakw. do etapu wojewódz.):

Rykowski Norbert kl. IIIC

E. Kocaj
Szkolny etap LIGI NAUKOWEJ - Liga Humanistyczna

27.11.2013 r.
Dolnośląski Kurator Oświaty, LO nr XIV we Wrocławiu

60

4
(zakw. do etapu rejon.):

Smolczyński Damian kl. IIID
Sądowska Katarzyna kl. IE
Kordek Aleksandra kl. IIB
Tomczyk Ewelina kl. IIC

I. Flisiewicz
I. Flisiewicz
D. Skowyra
J. Glapińska
Szkolny etap LIGI NAUKOWEJ - Liga Matematyczna

28.11.2013 r.
Dolnośląski Kurator Oświaty

41

4
(zakw. do etapu rejon.):

Bajon Anna kl. IIIB
Jankowiak Tomasz kl. IIB
Kapusta Dominika kl. IIIC
Ściana Natalia kl. IIIC

A. Kowalska
A. Kowalska
A. Klasowska
A. Klasowska
Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS 2.12.2013 r.
Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
23

3

I m. - Grzywacz Natalia kl. IIIE
II m. - Kisiel Sonia kl. IIC

III m. - Kaftanowicz Hanna kl. IIIE

J. Robak
A. Twardziak - Jazienicka
J. Robak
Szkolny etap Olimpiady Franciszkańskiej Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe 4.12.2013 r.
Klasztor Ojców Franciszkanów w Siedlcach
19

3
(zakw. do etapu wojewódz.):

Jankowiak Tomasz kl. IIB
Stępień Krzysztof kl. IIIC
Piekarz Dominika kl. IIC

M. Lamla
K. Iwanina
K. Iwanina
Szkolny etap IX Powiatowego Konkursu Poprawności Językowej "Licz się ze słowami" 5.12.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach
55

10
(zakw. do etapu powiat.)

I m. - Tomczyk Ewelina kl. IIC
II m. - Stępień Krzysztof kl. IIIC
II m. - Pawlak Mateusz kl. IIID
II m. - Ryglicka Kinga kl. IC
II m. - Sądowska Katarzyna kl. IE
II m. - Czajkowska Aleksandra kl. IIIA
III m. - Kapusta Dominika kl. IIIC
III m. - Kida Kakub kl. IIID
III m. - Walczak Gabriela kl. IIIF
III m. - Czapczyński Maciej kl. IB

J. Glapińska
J. Glapińska

I. Flisiewicz
I. Flisiewicz
I. Flisiewicz
I. Flisiewicz
J. Glapińska
I. Flisiewicz
M. Szybalska
J. Glapińska

Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 - 1945. Polski czyn zbrojny w okresie II Wojny światowej"

6.12.2013 r.
Dolnośląski Kurator Oświaty

8

3
(zakw. do etapu rejon.)

Opiłka Kacper kl. IIIC
Dudziak Kacper kl. IB
Osiński Kamil kl. IB

H. Korniłowicz
H. Korniłowicz
H. Korniłowicz
Mikołajkowy Turniej Szachowy

6.12.2013 r.
Gimnazjum nr 1 w Polkowicach

33

3

I m. - Jankowiak Tomasz kl. IIB
II m. - Jakubowski Wojciech kl. IB
III m. - Isztwan Maciej kl. IC

P. Skalik
P. Skalik
I etap międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego o tytuł "ENGLISH MASTER"

16.01.2014 r.
I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

10

1
(zakw. do etapu międzyszkol.):

Baszak Oskar kl. IIIG

B. Auguścik
Szkolny etap Konkursu "Młodzież zapobiega Pożarom"

31.01.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

22

4
(3 zakw. do etapu gminnego)

I m. - Świątak Agnieszka kl. IIID
II m. - Olejniczak Marta kl. IIID
III m. - Modliborek Julia kl. IIIA
III m. - Pląska Seweryn kl. IIIF

D. Doskocz
D. Doskocz
D. Doskocz
D. Doskocz
Szkolny etap IV Powiatowego Konkursu Językowego "Polkowicki Poliglota"

4.02.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

32

6
(zakw. do etapu powiat.):

Kapusta Dominika kl. IIIC
Pawlak Mateusz kl. IIID
Kordek Aleksandra kl. IIB
Wieszczek Wojciech kl. IIID
Kida Jakub kl. IIID
Olejniczak Marta kl. IIID

J. Baran,
S. Juszczak
K. Gołdyn,
A. Stefaniak
D. Olejniczak,
A. Wieczorkowska
K. Gołdyn,
A. Stefaniak
K. Gołdyn,
A. Stefaniak
K. Gołdyn,
A. Stefaniak
Szkolny etap IX Powiatowego Konkursu "Mistrz klawiatury"

06.02.2014.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

16

3
(zakw. do etapu powiat.):

Sydorów Pola kl. 2b
Jelonek Piotr kl. 2c
Dudka Mateusz kl. 3b

R. Królikowski
J. Gryś
R. Królikowski
Szkolny Konkurs Wiedzy o Bezpiecznym Internecie dla kl. I

10.02.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

18

3

I m. - Dudziak Kacper kl. IB
II m. - Kajak Ursyn kl. IA
III m. - Osiński Kamil kl. IB

J. Gryś
J. Gryś
J. Gryś
Szkolny etap VI Konkursu Historycznego Wiedzy o Rosji "Białe noce"

12.02.2014 r.
DODN we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

2

2
(zakw. do etapu rejon.):

Pratkowiecka Weronika kl. IIIE
Doszczeczko Bartosz kl. IIIB

H. Korniłowicz
H. Korniłowicz
Szkolny etap Międzynarod. Konkursu Historycznego
"Polska - Saksonia. Dzieje sąsiedztwa".

4.03.2014 r.
Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

12

3
(zakw. do etapu rejon.):

Sawińska Marta kl. IIC 
Sydorów Pola kl. IIB
Dudziak Natalia

R. Kajak
R. Kajak
R. Kajak
Szkolny Konkurs "Wędrówki z mapą - śladami rekordów geograficznych"

14.03.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

55

3

I m. - Tomczyk Ewelina kl. IIC
II m. - Sawińska Marta kl. IIC
III m. - Kołecki Jakub kl. IID

J. Wrzos
J. Wrzos
J. Wrzos
Szkolny Konkurs Wiedzy na temat raka i profilaktyki nowotworowej

17.03.2014 r.
Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach

79

4

I m. - Walczak Gabriela kl. IIIF
I m. - Grygiel Martyna kl. ID
II m. - Kapusta Dominika kl. IIIC
II m.-Zawiłowicz Agata kl. ID

E. Róg
E. Róg
E. Róg
E. Róg
Szkolny Konkurs Ortograficzny

31.03.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

65

4

I m. - Wallis Emilia kl. IIF
II m. - Malkut Blanka kl. IIIA
III m. - Tomczyk Ewelina kl. IIC
wyr. - Sądowska Katarzyna kl. IE
wyr. - Dudziak Natalia kl. IF

M. Szybalska
I. Flisiewicz
J. Glapińska
I. Flisiewicz
M. Szybalska
Szkolny etap Konkursu Plastycznego "Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie"

10.04.2014 r.
Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Szef Obrony Cywilnej Kraju

10

3 (zakw. do etapu centralnego):

Diduszko Magdalena kl. IIIA
Bartków Magdalena kl. IC
Stodółka Barbara kl. IID

D. Doskocz
D. Doskocz
D. Doskocz
Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

14.04.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

14

3

I m. - Dziedziulo Aleksandra kl. IB
II m. - Ryglicka Kinga kl. IC
III m. - Mazurkiewicz Gabriela kl. IE

J. Glapińska
I. Flisiewicz
I. Flisiewicz
Przyrodniczy Maraton Naukowy dla klas II

12.05.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

125

4

I m. - Sydorów Pola kl. IIB
II m. - Komarnicki Dawid kl. IIF
III m. - Pytiak Magdalena kl. IIF

Najlepsza grupa:
Kaczanowski Karol kl. IIB
Komarnicki Dawid kl. IIF
Pytiak Magdalena kl. IIF

Nauczyciele przedm. przyr.
Przyrodniczy Maraton Naukowy dla klas I

12.05.2014 r. Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

120

3

I m. - Dudziak Natalia kl. IF
II m. - Grygiel Martyna kl. ID
III m. - Chmielowska Emilia kl. IF
Najlepsza grupa:
Dudziak Natalia kl. IF
Grygiel Martyna kl. ID

Nauczyciele przedm. przyr.
Szkolny Konkurs Wiedzy o Piastach

13.05.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

5

3

I m. - Osiński Kamil kl. I
I m. - Bajus Jakub kl. I
III m. - Dudziak Kacper kl. I

H. Korniłowicz
H. Korniłowicz
H. Korniłowicz
Szkolny Konkurs Chemiczny dla kl. I - "Woda jest życiem"

15.05.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

21

3

I m. - Ryglicka Kinga kl. IC
II m. - Grygiel Martyna kl. ID
III m. - Bajus Jakub kl. IB

A. Grodecka
A. Wierzycka
A. Wierzycka
Naukowy Maraton z Języka Angielskiego dla klas I

29.05.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

5

3

I m. - Małgowski Jakub kl. IE
II m. - Zarecki Bartosz kl. IE
III m. - Dudziak Natalia kl. IE

J. Dydak
J. Dydak
J. Dydak
Naukowy Maraton z Języka Angielskiego dla klas II

29.05.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

5

3

I m. - Goryczko Maciej kl. IIC
II m. - Kordek Aleksandra kl. IIB
III m. - Przygoda Michał kl. IIF

D. Olejniczak
D. Olejniczak
D. Olejniczak
Naukowy Maraton z Języka Niemieckiego dla klas II

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

 

2

I m. - Kuriata Kamila kl. IIB
II m. - Łosowska Karolina kl. IIC

 

Szkolny Konkurs "Drugie życie plastikowej butelki"

1.06.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

6

3

I m. - Rystwej Dariusz kl. IIC
II m. - Tatarynowicz Marcin kl. ID
III m. - Sarbian Tomasz kl. IIA

E. Róg
E. Róg
E. Róg

Szkolny Konkurs Gramatyczno - leksykalny "Mistrz języka angielskiego 2014"

4.06.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

11

3

I m. - Baszak Oskar kl. IIIG
II m. - Walczak Gabriela kl. IIIF
III m. - Kida Jakub kl. IIID

B. Auguścik
D. Olejniczak
K. Gołdyn

Szkolny Konkurs "Mistrz języka niemieckiego"

10.06.2014 r.
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

15

3

I m. - Bułhak Natalia kl. IE
II m. - Stępień Krzysztof kl. IIIC
III m. - Jankowiak Tomasz kl. IIB

S. Juszczak
A. Wieczorkowska
A. Wieczorkowska


Zasięg gminny

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
Gminny Konkurs "Chronię życie przed rakiem" 27.01.2014 r.
Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych
13

13 (4 zespoły)

kat. FILM - praca zespołowa:
I m. - Nowak Klaudia, Tomaszewicz Patrycja, Czajkowska Natalia, Marynowska Alicja z kl.II E;
III m. - Grejć Weronika kl.II E, Reguła Kinga kl. II D;
wyr. - Wierdak Karolina kl. II B, Rebij Zuzanna kl. II D, Krysztofiak Aleksandra kl.D , Partyka Justyna kl.II D, Sydorów Pola kl. II B;
wyr. - Matusiak Oliwia kl.II E, Napierała Weronika kl. II E

 


M. Wacińska


M. Wacińska

M. Wacińska



M. Wacińska

Gminny etap Konkursu "Młodzież zapobiega pożarom" 7.03.2014 r.
Zarząd Gminnych Związków Ochotniczych Straży Pożarnych w Polkowicach
3

1

III m. - Świątek Agnieszka kl. III D

 

D. Doskocz

Gminny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej 9.05.2014 r.
Gmina Polkowice, Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych.- Ped.
i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach
6

6 (2 drużyny)

II m. - Kapusta Dominika kl. III C, Dudziak Natalia kl. I F, Chmielowska Emilia kl. I F
III m. - Sawińska Marta kl. II C, Tomczyk Ewelina kl. II C, Sydorów Pola kl. II B

 

E. Kocaj


E. Kocaj


Zasięg powiatowy

Nazwa konkursuData, organizatorZ
naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
XII Powiatowy Konkurs "Bieg na orientację - Wyprawy Odkrywców" Przemków 2013 1.10.2013 r.
Zespół Szkół im. Ireny Sendler - Publiczne Gimnazjum w Przemkowie
3

3 (1 drużyna):

III m. - Stępień Krzysztof kl. III C
Rykowski Norbert kl. III C
Gadomski Piotr kl. III C

 

J. Robak

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Kocham Cię Ojczyzno" w Gaworzycach 20.11.2013 r.
Dom Kultury "Jowisz"
w Gaworzycach
6

5

I m. - Bajon Anna kl. III B
II m. - Klita Sebastian kl. III E
III m. - Musiał Anna kl. I C
wyr. - Piekarz Dominika kl. II C
wyr. - Kikut Wiktoria kl. I A

 

D. Skowyra
J. Glapińska
I. Flisiewicz
J. Glapińska
M. Studzińska

Powiatowy Konkurs "Prawa człowieka we współczesnym świecie"

2.12.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych.- Ped.
i Doradztwa Metodyczn.

3

2

I m. - Sydorów Pola kl. II B
II m. - Sawińska Marta kl. II C

 

E. Kocaj
E. Kocaj

XVII Powiatowy Konkurs Recytatorski "Srebrna Muza"

4.12.2013 r.
Polkowickie Centrum Animacji

10

2

I m. - Bajon Anna kl. III B
II m. - Klita Sebastian kl. III E

 

D. Skowyra
J. Glapińska

IV Powiatowy Konkurs Chemiczny "Promieniotwórczość"

5.12.2013 r.
Gimnazjum nr 2 im. M. Curie - Skłodowskiej w Polkowicach

3

3 (1 drużyna)

II m. - Lasko Weronika kl. II C
Tomczyk Ewelina kl. II C
Kapusta Dominika kl. III C

 

A. Grodecka
A. Grodecka
A. Wierzycka

Powiatowy Przegląd Kolęd w Gaworzycach

14.12.2013 r.

organizator?

50

1(50 - osobowy chór "Cantabile")

I m. - w kategorii: chóry

III m. - w kategorii: soliści zajęła Sydorów Pola kl. II B

 

J. Kąca

J. Kąca

VIII Powiatowy Dwujęzyczny Literacko - Plasyczny Konkurs Jesienne Kombinacje nt.: "Moje, Twoje, nasze"

31.01.2014 r.
Gimnazjum nr 2 im. M. Curie - Skłodowskiej w Polkowicach

7

3

III m. - Lasko Weronika kl. II C
wyr. - Kaszuba Kornelia kl. I E
wyr. - Szubała Małgorzata kl. I E

 

J. Glapińska
I. Flisiewicz
I. Flisiewicz

X Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej

6.03.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped.
i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

10

3

I m. - Sobański Damian kl. III D
II m. - Sydorów Pola kl. II B
III m. - Olejniczak Marta kl. III D
wyr. - Bajon Anna kl. III B
wyr. - Biadała Patrycja kl. III B

 

R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski

IX Powiatowy Konkurs Poprawności Językowej "Licz się ze słowami"

25.03.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped.
i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

9

3

I m. - Tomczyk Ewelina kl. II C
II m. - Kapusta Dominika kl. III C
III m. - Stępień Krzysztof kl. III C

 

J. Glapińska
J. Glapińska
J. Glapińska

IX Powiatowy Konkurs "Mistrz klawiatury"

03.04.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

3

2

III m. - Sydorów Pola kl. 2b
wyr. - Dudka Mateusz kl. 3b

 

R. Królikowski
R. Królikowski

Powiatowy Konkurs "Humor i satyra w poezji i prozie"

03.04.2014 r.
Polkowickie Centrum Animacji

5

2

I m. - Klita Sebastian kl. III E
III m. - Olejniczak Marta kl. III D

 

J. Glapińska
I. Flisiewicz

IX Powiatowe Dyktando Ortograficzne „Gżegżółka w trzcinie”

8.04.2014 r.

Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

9

3

III m. - Wallis Emilia kl. II F
wyr. - Malkut Blanka kl. III A
wyr. - Tomczyk Ewelina kl. II C

 

M. Szybalska
I. Flisiewicz
J. Glapińska

III Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej: "Śpiewać każdy może..."

10.04.2014 r.

Zespół Szkół i POPPPiDM w Polkowicach

3

3

I m. - Komorowska Adrianna kl. III C
III m. - Szmigielska Aleksandra kl.II D
wyr. - Mikołajun Julia kl. II D

 

J. Baran
A. Wieczorkowska

J. Dydak

Powiatowy Konkurs Geograficzny "przez Amerykę - od Atlantyku po Pacyfik"

16.04.2014 r. Gimnazjum nr 2 im. M. Curie - Skłodowskiej w Polkowicach

3

3 (1 drużyna)

II m. - Tomczyk Ewelina kl. II C Sawińska Marta kl. II C Kołecki Jakub kl. II D

 

J. Wrzos

I Powiatowy Multimedialny Konkurs Językowy "My town - Ma Ville - Meine Stadt - Moи гopoд"

9.05.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

9

(2 grupy)

I m. - Ryłko Dawid kl. III D
Rybski Dawid kl. III D,
Ryglicka Kinga kl. I C,
Kowalik Klaudia kl. I C,
Florian Joanna kl. I C
wyr. – Kapusta Dominika kl. III C
Urbańczyk Maciej kl. III C
Narewski Amadeusz kl. III C
Botuszyn Jakub kl. III C

 

I. Flisiewicz




J. Baran

Powiatowy Konkurs Fotograficzny pn. "Drzewa Powiatu Polkowickiego"

20.05.2014 r.
Powiat Polkowicki

9

2

III m. - Sydorów Pola kl. II B
wyr. - Matusiak Oliwia kl. II E

 

R. Królikowski
-

Konkurs poetycki "W kilku strofach o... Polkowicach"

20.05.2014 r.
Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach

4

2

I m. - Tomczyk Ewelina kl. II C
III m. - Szafarz Paulina kl. I C

 

J. Glapińska
I. Flisiewicz

X Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej

20.05.2014 r.
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Przemkowie

2

2

I m. - Bajon Anna kl. III B
II m. - Klita Sebastian kl. III E

 

M. Lamla
M. Lamla

II Powiatowe Potyczki Informatyczne

15.05.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

5

3

I m. - Biadała Patrycja kl. III B
II m. - Kowalik Jakub kl. III B
III m. - Rudnikowicz Bartosz kl. III B

 

R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski

IV Powiatowy Konkurs Językowy "Polkowicki Poliglota"


Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych.- Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

6

0

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Starożytnej Grecji i Rzymie

26.05.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych.- Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

3

3 (1 drużyna)

III m. - Ryglicka Kinga kl. I C
Dudziak Natalia kl. I F
Koniuszy Norbert kl. I D

 

R. Kajak
R. Kajak
R. Kajak


Zasięg rejonowy

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
XII Regionalny Konkurs Plastyczny i Fotograficzny TPD "Chrońmy Przyrodę Ojczystą" 7.11.2013 r.
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci - oddział miejski w Legnicy
1

1

Bajon Anna kl. III B

 

K. Bajon

 

Rejonowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza polskiego..." 11.12.2013 r.
Dolnośląski Kurator Oświaty
3

0

-

Konkurs LIGA NAUKOWA - Liga Humanistyczna 18.12.2013 r.
Dolnośląski Kurator Oświaty, LO nr XIV we Wrocławiu
4

4 (zakw. do etapu wojewódzkiego):

Smolczyński Damian kl. III D Sądowska Katarzyna kl. I E Kordek Aleksandra kl. II B
Tomczyk Ewelina kl. II C

 

I. Flisiewicz
I. Flisiewicz
D. Skowyra
J. Glapińska

Konkurs LIGA NAUKOWA - Liga Matematyczna
Dolnośląski Kurator Oświaty, LO nr XIV we Wrocławiu
4

4 (zakw. do etapu wojewódzkiego):

Bajon Anna kl. III B
Jankowiak Tomasz kl. II B
Kapusta Dominika kl. III C
Ściana Natalia kl. III C

 

A. Kowalska
A. Kowalska
A. Klasowska
A. Klasowska

Konkurs Plastyczny im. Zenona Weinerta "Narysuj mi prawa człowieka 2014" 10.03.2014 r.
Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie
9

6

II m. - Musiał Anna kl. I C
III m. - Walczak Gabriela kl. III F
wyr.- Biadała Patrycja kl. III B
wyr.- Komorowska Adrianna kl. III C
wyr.- Zawiłowicz Agata kl. I D
wyr.- Dudziak Natalia kl. I F

 

D. Doskocz
D. Doskocz
D. Doskocz
D. Doskocz
D. Doskocz
D. Doskocz

Międzyszkolny etap VI Konkursu Historycznego Wiedzy o Rosji "Białe noce" w Legnicy 24.03.2014 r.
DODN we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
2

0

-

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny - Parki Narodowe w Polsce 4.04.2014 r.
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św.Jana Bosko w Lubinie
4

4 (1 drużyna)

II m. - Pytiak Magdalena kl. II F
- Komarnicki Dawid kl. II F
- Piekarz Dominika kl. II C

 

J. Robak
J. Robak
J. Robak

XII Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski pod hasłem "Raz na ludowo" w Legnicy

11.03.20114 r.
Gimnazjum nr 5 w Legnicy

2

2

I m. - Klita Sebastian kl. III E
wyr. - Bajon Anna kl. III B

 

J. Glapińska
D. Skowyra

Międzyszkolny etap Międzynarodowego Konkursu Historycznego "Polska - Saksonia. Dzieje sąsiedztwa" w Karpaczu

14.03.2014 r.
Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

3

0

-

VI Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka

16.05.2014 r.
Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

3

3 (1 drużyna)

II m. - Kapusta Dominika kl. III C, Sawińska Marta kl. II C, Sydorów Pola kl. II B

 

E. Kocaj

Etap rejonowy konkursu: "Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze" w Legnicy

29.04.2014 r.
Dolnośląske Kuratorium Oświaty

3
(drużyna)

0

-

I etap I edycji interdyscyplinarnego konkursu dla gimnazjalistów pn.: "Przez epoki" pod hasłem "W mitologicznym świecie"

12.05.2014 r.
Gimnazjum nr 5 im. Księcia Wilhelma w Legnicy

5

5 (1 drużyna) zakw. do etapu wojewódzkiego:

III m. - Świątek Agnieszka kl. III D Dudziak Natalia kl. I F Sydorów Pola kl. II B Dudziak Kacper kl. I B Sawińska Marta kl. II C

 

Izabela Flisiewicz Monika Szybalska Dorota Skowyra Joanna Glapińska Joanna Glapińska


Zasięg wojewódzki

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
II edycja konkursu "Rysuję PROW 2007-2013" 2.12.2013 r.
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

1

1

II m. - Bajon Anna kl. III B

 

K. Bajon

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej "Fundusze Europejskie? Spoko, znam i wygrywam!" 18.12.2013 r.
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu pod patronatem Marszałka Woj. Dolnośląskiego
1

1

IV m. i tytuł LAUREATA zdobył
Rykowski Norbert kl. III C

 


E. Kocaj

Finał LIGI NAUKOWEJ MATEMATYCZNEJ

15.01.2014 r.
Dolnośląski Kurator Oświaty, LO nr XIV we Wrocławiu

4

0

-

XVI Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Tradycją dyktowane" 21.01.2014 r.
Polkowickie Centrum Animacji
27









2

13

11

kategoria: kartka komputerowa:
nagroda główna - Szymkowiak Dorian kl. I E
nagroda główna - Sipurzyńska Anna kl. I E
wyr. - Kurowska Julia kl. I D
wyr. - Bajon Anna kl. III B
wyr. - Olejniczak Marta kl. III D
wyr. - Kowalik Jakub kl. III B

kategoria: ozdoba świąteczna:
nagroda główna - Musiał Anna kl.I C
kategoria: kartka świąteczna tradycyjna:
wyr. - Łukasiewicz Beniamin kl. I D
kategoria: anioł bożonarodzeniowy:
nagroda główna - Rystwiej Dariusz kl. II C
nagroda specjalna: Kisiel Sonia kl.IIC
wyr. - Ryglicka Kinga kl. I C

 


R. Królikowski

R. Królikowski

R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski


M. Wacińska


M. Wacińska


E. Róg


M. Wacińska

XXI Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej w Krzeszowie 2.05.2014 r.
Kuria Legnicka, Kustosz Sanktuarium MB Łaskawej w Krzeszowie

41

41 (chór "Cantabile")

I m. - chór "Cantabile"

 

J. Kąca

>Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Wędrówki szlakiem wartości" 10.05.2014 r.
Fundacja "PAX ET BONUM", Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu

2

2

I m. – Klita Sebastian kl. III E
II m. – Bajon Anna kl. III B
II m. - Pociecha Milena kl. II F
wyr. - Szczepański Wojciech kl. II F

 

J. Glapińska
D. Skowyra
M. Szybalska
M. Szybalska

Dolnośląski Konkurs Plastyczno - Fotograficzny "Przyroda wokół nas - czysta woda" 5.06.2014 r.
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

12

3

I m. - Chiżyńska Katarzyna kl. I F
wyr. - Mędrzak Aleksandra kl. I E
wyr. - Zaraś Karolina kl. I F

 

R. Królikowski,
E. Róg


Zasięg ogólnopolski

Nazwa konkursuData, organizatorZ naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
VIII Festiwal Piosenki Obcojęzycznej 25.10.2013 r.
Zespół Szkół Społecznych w Wołowie
5

5

III m. - zespół wokalny "Cantabile"

 
J. Kąca
B. Auguścik

II edycja ogólnopolskiego konkursu astronautyczno - robotycznego ASTROBOT 9.02.2014 r.
Mars Society Polska, Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci
2

0

I. Marchlewska

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Astronomicznego "Astrolabium" 26.03.2014 r.
Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, Fundacja "Akademia Astronomii"
2

2

IX m. - Doszczeczko Bartosz kl. III B
IX m. - Stępień Krzysztof kl. III C

 

I. Marchlewska
I. Marchlewska

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko 2014" 31.03.2014 r.
Stowarzyszenie Absolwentów V LO w Krakowie
34

4

Tytuły taona otrzymali:
Sikora Adrian kl. II F
Komarnicki Dawid kl. II F
Lasko Weronika kl. II C
Tomczyk Ewelina kl. II C

 


I. Marchlewska
I. Marchlewska
I. Marchlewska
I. Marchlewska

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Orlęta Grodzieńskie 1939" 30.04.2014 r.
Fundacja "Polacy znad Niemna"
4

1

wyr. - Wacińska Aleksandra kl. I B

 

H. Korniłowicz

 

VIII Ogólnopolski Przegląd Pieśni Sakralnej "Vox Domini" 22.06.2014 r.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach, Parafia Rzymsko - Katolicka w Prusicach, Starostwo Powiatowe w Trzebnicy
45

45 (chór "Cantabile")

wyróżnienie w kategorii:
chóry mieszane zawodowe

 

J. Kąca