Osiągnięcia uczniów 2013/2014

A- A A+

Zasięg powiatowy

Nazwa konkursuData, organizatorZ
naszej
szkoły
LaureaciNauczyciel - opiekun
XII Powiatowy Konkurs "Bieg na orientację - Wyprawy Odkrywców" Przemków 2013 1.10.2013 r.
Zespół Szkół im. Ireny Sendler - Publiczne Gimnazjum w Przemkowie
3

3 (1 drużyna):

III m. - Stępień Krzysztof kl. III C
Rykowski Norbert kl. III C
Gadomski Piotr kl. III C

 

J. Robak

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Kocham Cię Ojczyzno" w Gaworzycach 20.11.2013 r.
Dom Kultury "Jowisz"
w Gaworzycach
6

5

I m. - Bajon Anna kl. III B
II m. - Klita Sebastian kl. III E
III m. - Musiał Anna kl. I C
wyr. - Piekarz Dominika kl. II C
wyr. - Kikut Wiktoria kl. I A

 

D. Skowyra
J. Glapińska
I. Flisiewicz
J. Glapińska
M. Studzińska

Powiatowy Konkurs "Prawa człowieka we współczesnym świecie"

2.12.2013 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych.- Ped.
i Doradztwa Metodyczn.

3

2

I m. - Sydorów Pola kl. II B
II m. - Sawińska Marta kl. II C

 

E. Kocaj
E. Kocaj

XVII Powiatowy Konkurs Recytatorski "Srebrna Muza"

4.12.2013 r.
Polkowickie Centrum Animacji

10

2

I m. - Bajon Anna kl. III B
II m. - Klita Sebastian kl. III E

 

D. Skowyra
J. Glapińska

IV Powiatowy Konkurs Chemiczny "Promieniotwórczość"

5.12.2013 r.
Gimnazjum nr 2 im. M. Curie - Skłodowskiej w Polkowicach

3

3 (1 drużyna)

II m. - Lasko Weronika kl. II C
Tomczyk Ewelina kl. II C
Kapusta Dominika kl. III C

 

A. Grodecka
A. Grodecka
A. Wierzycka

Powiatowy Przegląd Kolęd w Gaworzycach

14.12.2013 r.

organizator?

50

1(50 - osobowy chór "Cantabile")

I m. - w kategorii: chóry

III m. - w kategorii: soliści zajęła Sydorów Pola kl. II B

 

J. Kąca

J. Kąca

VIII Powiatowy Dwujęzyczny Literacko - Plasyczny Konkurs Jesienne Kombinacje nt.: "Moje, Twoje, nasze"

31.01.2014 r.
Gimnazjum nr 2 im. M. Curie - Skłodowskiej w Polkowicach

7

3

III m. - Lasko Weronika kl. II C
wyr. - Kaszuba Kornelia kl. I E
wyr. - Szubała Małgorzata kl. I E

 

J. Glapińska
I. Flisiewicz
I. Flisiewicz

X Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej

6.03.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped.
i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

10

3

I m. - Sobański Damian kl. III D
II m. - Sydorów Pola kl. II B
III m. - Olejniczak Marta kl. III D
wyr. - Bajon Anna kl. III B
wyr. - Biadała Patrycja kl. III B

 

R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski

IX Powiatowy Konkurs Poprawności Językowej "Licz się ze słowami"

25.03.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped.
i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

9

3

I m. - Tomczyk Ewelina kl. II C
II m. - Kapusta Dominika kl. III C
III m. - Stępień Krzysztof kl. III C

 

J. Glapińska
J. Glapińska
J. Glapińska

IX Powiatowy Konkurs "Mistrz klawiatury"

03.04.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

3

2

III m. - Sydorów Pola kl. 2b
wyr. - Dudka Mateusz kl. 3b

 

R. Królikowski
R. Królikowski

Powiatowy Konkurs "Humor i satyra w poezji i prozie"

03.04.2014 r.
Polkowickie Centrum Animacji

5

2

I m. - Klita Sebastian kl. III E
III m. - Olejniczak Marta kl. III D

 

J. Glapińska
I. Flisiewicz

IX Powiatowe Dyktando Ortograficzne „Gżegżółka w trzcinie”

8.04.2014 r.

Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

9

3

III m. - Wallis Emilia kl. II F
wyr. - Malkut Blanka kl. III A
wyr. - Tomczyk Ewelina kl. II C

 

M. Szybalska
I. Flisiewicz
J. Glapińska

III Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej: "Śpiewać każdy może..."

10.04.2014 r.

Zespół Szkół i POPPPiDM w Polkowicach

3

3

I m. - Komorowska Adrianna kl. III C
III m. - Szmigielska Aleksandra kl.II D
wyr. - Mikołajun Julia kl. II D

 

J. Baran
A. Wieczorkowska

J. Dydak

Powiatowy Konkurs Geograficzny "przez Amerykę - od Atlantyku po Pacyfik"

16.04.2014 r. Gimnazjum nr 2 im. M. Curie - Skłodowskiej w Polkowicach

3

3 (1 drużyna)

II m. - Tomczyk Ewelina kl. II C Sawińska Marta kl. II C Kołecki Jakub kl. II D

 

J. Wrzos

I Powiatowy Multimedialny Konkurs Językowy "My town - Ma Ville - Meine Stadt - Moи гopoд"

9.05.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

9

(2 grupy)

I m. - Ryłko Dawid kl. III D
Rybski Dawid kl. III D,
Ryglicka Kinga kl. I C,
Kowalik Klaudia kl. I C,
Florian Joanna kl. I C
wyr. – Kapusta Dominika kl. III C
Urbańczyk Maciej kl. III C
Narewski Amadeusz kl. III C
Botuszyn Jakub kl. III C

 

I. Flisiewicz




J. Baran

Powiatowy Konkurs Fotograficzny pn. "Drzewa Powiatu Polkowickiego"

20.05.2014 r.
Powiat Polkowicki

9

2

III m. - Sydorów Pola kl. II B
wyr. - Matusiak Oliwia kl. II E

 

R. Królikowski
-

Konkurs poetycki "W kilku strofach o... Polkowicach"

20.05.2014 r.
Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach

4

2

I m. - Tomczyk Ewelina kl. II C
III m. - Szafarz Paulina kl. I C

 

J. Glapińska
I. Flisiewicz

X Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej

20.05.2014 r.
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Przemkowie

2

2

I m. - Bajon Anna kl. III B
II m. - Klita Sebastian kl. III E

 

M. Lamla
M. Lamla

II Powiatowe Potyczki Informatyczne

15.05.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych. - Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

5

3

I m. - Biadała Patrycja kl. III B
II m. - Kowalik Jakub kl. III B
III m. - Rudnikowicz Bartosz kl. III B

 

R. Królikowski
R. Królikowski
R. Królikowski

IV Powiatowy Konkurs Językowy "Polkowicki Poliglota"


Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych.- Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

6

0

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Starożytnej Grecji i Rzymie

26.05.2014 r.
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psych.- Ped. i Doradztwa Metodyczn. w Polkowicach

3

3 (1 drużyna)

III m. - Ryglicka Kinga kl. I C
Dudziak Natalia kl. I F
Koniuszy Norbert kl. I D

 

R. Kajak
R. Kajak
R. Kajak