Koszykarskie sukcesy!

Reprezentacje koszykarskie naszego gimnazjum awansowały do Finałów Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży. Dziewczęta pewnie i wysoko pokonały rówieśniczki z Chojnowa i Lubina. Chłopcy pokonali w półfinale Gimnazjum z Legnicy by zmierzyć się o pierwsze miejsce z Gimnazjum z Głogowa. Finał był bardzo zacięty i wyrównany a losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w końcówce meczu. Awans do najlepszej 4 szkół gimnazjalnych województwa wywalczyli zaledwie 6 punktami.

Finał dziewcząt odbędzie się w Polkowicach w dniu 23 stycznia 2013 gdzie nasze dziewczyny bronić będą mistrzowskiego tytułu z przed roku.

Chłopcy natomiast pojadą do Wrocławia 16 stycznia 2013 gdzie zmierzą się z bardo silnymi drużynami z Wrocławia, Zgorzelca i Wałbrzycha.

Trenerem zwycięskich drużyn jest pan Sebastian Rudnicki, gratulujemy i życzymy sukcesów w Finale Dolnego Śląska.

Skład drużyny dziewcząt: Jochańska Marika, Żukowska Paulina, Siewruk Katarzyna, Figas Jolanta, Maria Rudzińska, Magdalena Pachura, Maślanka Patrycja, Fiszer Karolina, Ludwicka Paulina, Ochędowska Kamila, Rybak Malwina, Oleksak Natalia, Siwek Alicja, Kąklewska Aleksandra, Dzieciątkowska Patrycja, Patrycja Tomaszewicz.

Skład drużyny chłopców: Kałmuczak PiotrSerafin Marcin, Brusk Karol, Piotrowski Tomasz, Jężak Bartosz, Konofał Jakub, Węgielski Maciej, Uciechowski Daniel, Wajdner Jarosław, Smyrak Dawid, Laskowski Remigiusz, Korsak Oliwier.