A- A A+

Szkolna liga w grach zespołowych

Wyniki końcowe rywalizacji w piłkę siatkową

Miejsce

Klasy I

Klasy II

Klasy III

I

I B

II A

III B

II

I D

II D

III D

III

I E

II E

III A

IV

I C

II B

III C

V

I F

II F

III F

VI

I A

II C

III E

MVP dziewcząt

Kamila Piotrowska
I B

Aleksandra Czermanowicz
II A

Rusinko Kinga
III C

MVP chłopców

Nalichowski Hubert
I D

Malec Mateusz
II D

Inglot Filip
III B

Awans do finału, który zostanie rozegrany w dniach 23 - 24.06.2015 uzyskali zwycięzcy poszczególnych roczników, czyli:
klasa I b, klasa II a oraz klasa III b

Wyniki rywalizacji w piłkę ręczną

Miejsce

Klasy I

Klasy II

Klasy III

I

I E

II A

III B

II

I D

II B

III A

III

I A

II C

III C

IV

I B

II E

III D

V

I C

II D

III F

VI

I F

II F

III E

MVP dziewcząt

Weronika Kwiatek
I A

Aleksandra Czermanowicz
II A

Magdalena Źrebiec
III C

MVP chłopców

Dawid Staniecki
I E

Klaudiusz Sobczyk
II A

Filip Inglot
III B

Awans do finału, który zostanie rozegrany w dniach 23-24.06.2015 uzyskali zwycięzcy poszczególnych roczników, czyli:
klasa I e, klasa II a oraz klasa III b

Wyniki rywalizacji w piłkę koszykową

Miejsce

Klasy I

Klasy II

Klasy III

I

I D

II B

III E

II

I C

II E

III D

III

I F

II A

III F

IV

I E

II D

III A

V

I B

II C

III B

VI

I A

II F

III C

MVP dziewcząt

Natalia Osos
I C

Klaudia Kłosińska
II E

Patrycja Tomaszewicz
II E

MVP chłopców

Dawid Niciński
I D

Paweł Smereczniak
II B

Dominik Kapłon
III F

Awans do finału, który zostanie rozegrany w dniach 23-24.06.2015 uzyskali zwycięzcy poszczególnych roczników, czyli:
klasa I d, klasa II b oraz klasa III e

Wyniki rywalizacji w piłkę nożną

Miejsce

Klasy I

Klasy II

Klasy III

I

I D

II A

III B

II

I E

II F

III D

III

I A

II D

III F

IV

I F

II C

III C

V

I B

II B

III E

VI

I C

II E

III A

MVP dziewcząt

Alicja Bąk
I E

Aleksandra Czermanowicz
II A

Emilia Walis
III F

MVP chłopców

Hubert Nalichowski
I D

Klaudiusz Sobczyk
II A

Patryk Bochen
III B

Awans do finału, który zostanie rozegrany w dniach 23-24.06.2015 uzyskali zwycięzcy poszczególnych roczników, czyli:
klasa I d, klasa II a oraz klasa III b

Ostateczne wyniki rywalizacji w szkolnej lidze w grach zespołowych rok szkolny 2014/2015

Miejsce

Kl. I

Pkt

Kl. II

Pkt

Kl. III

Pkt

I

I D

22

II A

22

III B

20

II

I E

18

II B

16

III D

18

III

I B

13

II D

14

III A

13

IV

I C

11

II E

13

III F

12

V

I F

10

II C

10

III C

11

VI

I A

10

II F

9

III E

10