Szkolna Liga w Grach Zespołowych

18 marca 2015 roku zainaugurowaliśmy w naszym gimnazjum rozgrywki Szkolnej Ligi w Grach Zespołowych. Na początek do rywalizacji przystąpili uczniowie klas pierwszych, którzy w środę po lekcjach rozegrali mecze w piłkę siatkową.

Na zawody stawili się uczniowie z klas: I B, I C, I D, I E, I F. Po zaciętej, wyrównane i pełnej zaangażowania grze wyłoniono najlepsze drużyny.

I miejsce zajęła klasa I B
II miejsce zajęła klasa I D
III miejsce zajęła klasa I E
IV miejsce zajęła klasa I C
V miejsce zajęła klasa I F.

Spośród wszystkich, biorących udział w zawodach uczniów wybrano najlepszą zawodniczkę i najlepszego zawodnika (MVP). Zostali nimi:
Kamila Piotrowska z klasy I B oraz Hubert Nalichowski z klasy I D.

Tydzień później, 25.03.2015 do rywalizacji przystąpili uczniowie klas II A, II B, II D, II E i II F. Zawodnicy rozegrali bardzo ciekawe, pełne emocji, ambicji i zabawy mecze, które wyłoniły zwycięzców:

I miejsce klasa II A
II miejsce klasa II D
III miejsce klasa II E
IV miejsce klasa II B
V miejsce klasa II F

Wyłoniono również najlepszą zawodniczkę i zawodnika. MVP zostali:
Aleksandra Czermanowicz z klasy II A oraz Mateusz Malec z klasy II D

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w turnieju i aktywnie spędzili czas wolny po lekcjach.
Informujemy również, że dla klasy która okaże się najlepsza (najbardziej aktywna) we wszystkich zawodach Szkolnej Ligi przewidziana jest nagroda niespodzianka.