Komunikat z zawodów L.A.

Znakomite wyniki uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach podczas Mistrzostw Makroregionu odbywających się we Wrocławiu. Złoty medal i awans do Mistrzostw Polski wywalczyła Roksana Lepa w pchnięciu kulą z wynikiem 12,22 m, co również jest jej nowym rekordem życiowym. Roksana w rzucie oszczepem również wywalczyła minimum na Mistrzostwa Polski, zajęła drugie miejsce z wynikiem 33,31 m. Srebrny medal w pchnięciu kulą zdobył Jakub Józefowicz uzyskując wynik 11,63 m. Jan Biernat po konkursie pchnięcia kulą stanął na trzecim stopniu podium z wynikiem 11,54 m. Czwarte miejsce wywalczył Kornel Powaserowski w rzucie oszczepem. Szóste miejsce zajęła Nikola Majcher, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach w rzucie oszczepem i ósme w pchnięciu kulą. Trenerem zawodników jest Robert Pierzchała. Trzymamy kciuki za naszych lekkoatletów, Roksanie życzymy powodzenia w zbliżających się Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Bełchatowie, 22-23 września 2018 r.