Podsumowanie Roku Korczakowskiego

12 grudnia 2012 r. w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II odbyło się uroczyste podsumowanie Roku Korczakowskiego.

Sentencja „Jestem nie po to, aby mnie kochali, ale po to, abym ja działał i kochał" była głównym elementem dekoracji sceny, na której odbywał się program przygotowany przez wychowawczynie Klubu Gimnazjalisty. Towarzyszył temu poczęstunek przygotowany przez koło kulinarne.

Głównym punktem programu było wręczenie nagród laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego „Janusz Korczak – patron dziecięcych marzeń", który był objęty honorowym patronatem Burmistrza Polkowic pana Wiesława Wabika. W konkursie udział wzięły dzieci i młodzież z polkowickich szkół i przedszkoli.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców Gimnazjum nr 1 w Polkowicach, pani Zofia Woźnica – przedstawicielka Biura Pośrednictwa Ubezpieczeniowego i pani Dorota Doskocz – opiekunka szkolnego koła wolontariatu w Gimnazjum nr 1 w Polkowicach.

Nagrody wręczyli:  dyrektor Gimnazjum nr 1 w Polkowicach pani Lidia Kuc i sponsorzy.

Laureaci Gminnego Konkursu Plastycznego „Janusz Korczak – patron dziecięcych marzeń"

Kategoria: przedszkolakorczak

Zuzanna Stępień