Psiaki Kociaki i Inne Zwierzaki

Psiaki Kociaki i Inne Zwierzaki6 X 2015 r. odbyło się podsumowanie Rejonowego Konkursu Plastycznego „Psiaki Kociaki i Inne Zwierzaki” zorganizowanego przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

Celem konkursu było zaprezentowanie możliwości twórczych dzieci i młodzieży w dziedzinie plastyki oraz zdobywanie i poszerzanie wiedzy na temat zwierząt znanych i nieznanych.

Po obejrzeniu 1126 prac jakie napłynęły na konkurs w Kategorii Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych jury przyznało

Paulinie Szafarz z kl. III C NAGRODĘ GŁÓWNĄ DYREKTORA MCK W LEGNICY

ORAZ WYRÓŻNIENIE Katarzynie Chiżyńskiej z kl. III F

Wyróżniono również kwalifikacją do wystawy 100 prac, w tym prace wykonane przez:

• Kingę Spigiel I E
  • Oliwiera Sikorę II F
  • Ulę Diduszkę II A
  • Joannę Florian III C
  • Szymona Wójcika I IC
  • Julię Parzuchowską III F
  • Karinę Mościńską I D

Na konkurs wysłaliśmy prace 11 uczniów.

Uczestniczyliśmy w podsumowaniu tego konkursu. Obejrzeliśmy pokaz tresury psów, prezentację multimedialną na temat bezpiecznego kontaktu z psami połączoną z instruktażem pracownika ze schroniska dla zwierząt z Legnicy. W dalszej kolejności programu nastąpiło wręczenie nagród i wyróżnień oraz zaproszenie na pokonkursowy wernisaż.

GRATULUJEMY SUKCESÓW NASZYM MŁODYM ARTYSTOM