A- A A+

Wielki Finał i nasi laureaci

final


Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach po raz drugi została współorganizatorem największego regionalnego projektu czytelniczego pod nazwą: Z książką na walizkach, czyli XII Dolnośląskie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami". W 2015 r. do realizacji projektu zaproszono 10 popularnych i lubianych twórców książek. W naszej szkole gościć będzie 12 czerwca pani Agnieszka Tyszka.

Magiczne drzewo Andrzej Maleszka - Karolina Łosowska III CNiesamowity dwór, Nienacki - Magdalena Konecka I FZ satysfakcją informujemy, że wśród laureatów IX Dolnośląskiego Turnieju Młodych Recenzentów „Przygoda, tajemnica, sensacja w książce"
są uczniowie naszej szkoły:

w kategorii literackiej
Magdalena Lasak kl. I b - II miejsce
Adrian Sikora kl. III f - wyróżnienie

w kategorii plastycznej
Karolina Łosowska kl. III c - I miejsce
Magdalena Konecka kl. I f - wyróżnienie

Laureaci zostaną nagrodzeni w czasie Wielkiego Finału dolnośląskiej imprezy czytelniczej, który odbędzie się już w sobotę 13 czerwca przy amfiteatrze miejskim. Festyn rozpocznie się o godz. 10 00 Paradą Czytelniczą. Potem zabawy, kiermasz, popisy muzyczne i taneczne, a wszystko z udziałem pisarzy. Atrakcje czekają!

Biblioteka szkolna

laureaci