Laureaci konkursu fotograficznego "Wiosna w makro"

9 czerwca 2015 r. w auli Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w rejonowym konkursie fotograficznym pt. "Wiosna w makro". W grupie nagrodzonych i wyróżnionych znalazło się aż dziewięciu uczniów z naszego Gimnazjum. Śmiało można powiedzieć, że nasi gimnazjaliści zdominowali grono laureatów tego konkursu.

Klaudiusz Koziołek - nagroda głównaWeronika Sowińska - nagroda główna Warsztaty fotograficzneWarsztaty fotograficzne

Po wręczeniu nagród i dyplomów uczniowie uczestniczyli w warsztatach fotograficznych przygotowanych przez organizatorów konkursu. Warto wiedzieć, że w Zespole Szkół nr 2 w Lubinie funkcjonuje Technikum nr 2, a ramach tego technikum - klasa o specjalności Fototechnik.Trzy równorzędne główne nagrody zdobyli: Gracjan Partyka (kl. 1f), Klaudiusz Koziołek (kl. 1a) i Weronika Sowińska (kl. 3b). Natomiast wyróżnienia otrzymali: Adrian Patera (3b), Adrian Puniach (3b), Aleksandra Jakubowska (1f), Daniel Doulakis (1a), Dawid Smyrak (3b) i Gracjan Cyran (1a).