Geografia górą! Pola i Dawid laureatami Wojewódzkiej Olimpiady Geograficznej!!!

Dawid KomarnickiPola Sydorów30 maja 2015 r. we Wrocławiu odbyły się zawody finałowe Wojewódzkiej Olimpiady Geograficznej. Z naszej szkoły w tym etapie po rywalizacji powiatowej wzięło udział pięciu uczniów. Gimnazjaliści z całego Dolnego Śląska rozwiązywali test, a następnie w Wielkim Finale zadania związane z rozpoznawaniem różnych obiektów geograficznych na slajdach.

Po podsumowaniu wyników okazało się, że Pola Sydorów (IIIB) i Dawid Komarnicki (IIIF) uzyskali tytuł LAUREATA, a Magda Pytiak (IIIF), Marta Sawińska(IIIC) i Michał Przygoda(IIIF) otrzymali tytuł FINALISTY Wojewódzkiej Olimpiady Geograficznej. Dla Dawida to kolejny wojewódzki sukces po tytule Laureata konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista" z geografii.

Z sukcesów podopiecznych cieszą się również nauczycielki geografii: pani Janina Robak i pani Jolanta Wrzos.
Gratulujemy wspaniałym geografom i życzymy rozwijania swoich pasji i sukcesów w przyszłości.

JW