„GARNKÓW W GOSPODARSTWIE NIGDY NIE ZA DUŻO”

8 V 2015 r. ogłoszono wyniki V OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „GARNKÓW W GOSPODARSTWIE NIGDY NIE ZA DUŻO". Główną nagrodę Dyrektora Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu otrzymała Kasia Chiżyńska z kl. IIF. Kuba Pauś z kl. IF zdobył III miejsce, a Szymonowi Wójcik z kl. IC przyznano wyróżnienie.

Ponadto jury z 300 prac nadesłanych na konkurs zakwalifikowało 100 prac na wystawę. Autorami wybranych prac z naszej szkoły są: Joanna Florian IIC, Anna Musiał IIC, Agata Zawiłowicz IID, Martyna Grygiel IID, Kuba Pauś IF, Szymon Wójcik IC, Marta Matuszak IID, Paula Bąk IF, Maciej Borowiak IC, Darek Rystwej IIIC, Zuzanna Matejewska IF, Daria Tkaczyk IC.

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Wernisaż i rozdanie nagród odbędzie się w Galerii Centrum Sztuki IMPART we Wrocławiu. Ekspozycja prac trwać będzie od 8-30 czerwca. We wrześniu zaplanowana jest aukcja tych prac.

Jakub PauśSzymon WójcikKasia Chiżyńska