ZWYCIĘSKA DRUŻYNA

krajoznawczy 201526 marca drużyna w składzie: Andżelika Rafałowicz, Michał Przygoda i Dawid Komarnicki z kl. III f reprezentowała naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Krajoznawczo – Turystycznym „Znam Dolny Śląsk" zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Konkurencje były zróżnicowane. Uczniowie rozwiązywali test z krajoznawstwa oraz ze znajomości pierwszej pomocy przedmedycznej, brali udział w zadaniach praktycznych z wyznaczaniem azymutu, musieli również pokonać na rowerze tor przeszkód.

Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna i wywalczyła I miejsce. Zdobyte miejsce i otrzymane dyplomy sprawiły uczniom i ich opiekunce - pani Marzenie Adamczyk wiele radości.

Gratulujemy!!!

JW