XI Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej

19 lutego 2015 r. odbyło się posiedzenie Powiatowej Komisji Konkursowej, która oceniała prace nadesłane na XI Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej. Organizatorem konkursu był Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach. W kategorii "gimnazja" należało wykonać znaczek okolicznościowy na temat: „Rok 2015 Międzynarodowym Rokiem Światła  i Technologii Wykorzystujących Światło (IYL 2015)”. Komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić łącznie 7 prac, w tym aż 5 z naszego Gimnazjum.

Julia Kurowska (2d) - I miejsceAdrian Puniach (3b) - I miejsce

I miejsce zdobyli ex aequo Julia Kurowska z klasy 2d i Adrian Puniach z klasy 3b. II miejsce otrzymał Maksymilian Marszał (3b), a III miejsce - Kamila Kuriata (3b). Wyróżniono także projekt Katarzyny Czajkowskiej (1b).
Wszystkie prace naszych uczniów (w tym także te nagrodzone i wyróżnione) można obejrzeć na Szkolnym Portalu Edukacyjnym.