III Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej „Śpiewać każdy może…”

Dnia 10 kwietnia b. r. w Auli Forum Zespołu Szkół w Polkowicach odbył się III Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej "Śpiewać każdy może...''. Festiwal przeznaczony był dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu polkowickiego.

Jurorzy oceniający wykonawców brali pod uwagę: opanowanie pamięciowe tekstu, prawidłową wymowę i intonację oraz wrażenia artystyczne i interpretację. W kategorii szkół gimnazjalnych uczniowie naszej szkoły zdobyli następujące nagrody:

- Adrianna Komorowska z kl. III c wykonując piosenkę zespołu Rock Mafia "Big Big Bang'' zdobyła – I miejsce
- Aleksandra Szmigielska z kl. II d śpiewając piosenkę Latte "Wer Bin Ich'' zdobyła – III miejsce
- Julia Mikołajun z kl. II d prezentując piosenkę Elvisa Presley'a "Can't Help Falling in Love'' zdobyła wyróżnienie.

Serdeczne gratulacje!!!