Laureaci X Powiatowego Konkursu Grafiki Komputerowej

7 marca 2014 r. zostały ogłoszone wyniki X Powiatowego Konkursu Grafiki Komputerowej zorganizowanego przez PODM w Polkowicach. Tematem prac dla gimnazjalistów było w tym roku zaprojektowanie znaczka okolicznościowego "X lat Polski w Unii Europejskiej". Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znalazły się projekty uczniów z naszego Gimnazjum.

Damian Sobański (3d) Pola Sydorów (2b) Marta Olejniczak (3d) Anna Bajon (3b) Patrycja Biadała (3b)

I miejsce zajął Damian Sobański (3d), II miejsce zdobyła Pola Sydorów (2b), a III miejsce - Marta Olejniczak (3d). Wśród wyróżnionych znalazły się Anna Bajon i Patrycja Biadała (obie z 3b). Dyplomy i nagrody za najlepsze prace zostaną wręczone podczas XI Powiatowej Gali Laureatów, która odbędzie się w Auli Forum Zespołu Szkół w w Polkowicach w czerwcu 2014 r.

Wszystkie projekty, które zostały zakwalifikowane do udziału w konkursie można obejrzeć na Szkolnym Portalu Edukacyjnym w dziale Prace uczniów.