Konkurs fotograficzny "Wieczorne wędrówki po powiecie"

Monika Czaja25 czerwca w budynku Starostwa Powiatowego w Polkowicach odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego pn. "Wieczorne wędrówki po powiecie". Na uroczystość zostali zaproszeni zarówno laureaci, jak i pozostali uczestnicy konkursu. A tylko z naszej szkoły było ich siedmiu. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.
Miło nam poinformować, że w gronie laureatów znalazła się uczennica z naszego gimnazjum, Monika Czaja (z klasy III g). Monika zdobyła III miejsce, ale trzeba pamiętać, że w konkursie uczestniczyli, w jednej kategorii wiekowej, zarówno uczniowie szkół gimnazjalnych jak i ponadgimnazjalnych z całego powiatu. W nagrodę za zdjęcie, które zamieszczamy poniżej, otrzymała tablet multimedialny.
Gratulujemy!

Nagrodzone zdjęcie Moniki