Sukcesy szkolnych recytatorów

W ostatnim czasie nasi szkolni recytatorzy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na ważnych konkursach. 14 maja Sebastian Klita z klasy II E, po przejściu „eliminacyjnego sita" w konkursach rejonowych, wziął udział w Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim, który odbywał się w Oławie. Sebastian został wyróżniony spośród blisko 40 osób z naszego województwa (jury nie przyznawało „numerowanych" miejsc, najlepsi uzyskali nagrody i wyróżnienia).

Sebastian KlitaSebastian Klita

Inny sukces to zwycięstwo Przemysława Pomiechowskiego z klasy III F i trzecie miejsce Ilony Krotosz z klasy II E w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim w Radwanicach. Konkurs odbywał się 6 czerwca pod hasłem Katalog wartości, czyli... drogowskazy w poezji i prozie i był szansą zaprezentowania spojrzenia młodzieży na to, co w ich życiu najważniejsze. Nasi recytatorzy wypadli świetnie, pokonując między innymi kolegów z Gaworzyc i Głogowa.

Przemysław PomiechowskiPrzemysław Pomiechowski, Ilona Krotosz

Gratulujemy sukcesów i czekamy na więcej w przyszłym roku szkolnym