KONKURS „LOGO TURNIEJU U-13”

25 maja 2013 r. na stadionie Klub Sportowy Polkowice odbyło się podsumowanie konkursu „Zaprojektuj logo dla Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej U-13 Polkowice Footbal Cup 2013”. W przerwie meczu z Chojniczanką Chojnice ogłoszono wyniki i wręczono nagrody. W konkursie wzięło udział 22 uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu polkowickiego.

Patrycja Biadała Piotr Zaraś

Miło nam poinformować, że wśród laureatów znalazło się dwoje uczniów z naszej szkoły. Pierwsze miejsce zdobyła Patrycja Biadała (z klasy 2b), a wyróżnienie - Piotr Zaraś (3e). Nauczycielami informatyki naszych gimnazjalistów są: Robert Królikowski i Jacek Gryś.

logo-pbiadala1 Praca Piotra

Zwyciężkie logo będzie znakiem międzynarodowego turnieju piłkarskiego, który rozpocznie się w Polkowicach już 29 czerwca 2013 r.