A- A A+

Teatralne osiągnięcia naszych uczniów

Międzynarodowy Dzień Teatru, czyli 27 marca, okazał się bardzo pomyślny dla naszych młodych aktorów, którzy zdobyli w Wiosennych Spotkaniach z Teatrem Jednego Aktora w Legnicy aż pięć wyróżnień (w tym rejonowym konkursie przyznawane są wyróżnienia i jedno wyróżnienie specjalne). Naszą szkołę reprezentowało ośmiu uczniów, którzy rywalizowali z 22 uczestnikami z innych szkół i domów kultury Legnicy i okolic.

Laureatami zostali: Anna Bajon kl.II b, Kacper Laszczyński kl.III a, Anna Itkowiak kl.I e, Martyna Matusiak kl.III b oraz Sebastian Klita kl.II e. Gratulujemy!

Ogromnym sukcesem dwóch młodych aktorów – Sebastiana Klity i Kacpra Laszczyńskiego jest również zakwalifikowanie się do Ogólnopolskiego Festiwalu ewentualnych Talentów Aktorskich.

FeTa 2013, którego finał odbędzie się w najbliższą sobotę 13.04.2013r. w Centrum Kultury „Agora” we Wrocławiu. Trzymamy kciuki za naszych zdolnych kolegów! Niech trzynastka okaże się Waszą szczęśliwą liczbą!

zdj. 1 zdj. 2