Mistrzowie w Chocianowie

klawiaturaPo wymagających eliminacjach szkolnych konkursu "Mistrz Klawiatury" została wyłoniona trójka najlepszych uczniów. Byli to Katarzyna Krawiec i Marcin Serafin z klasy III E oraz Przemysław Pomiechowski z klasy III F. Pojechali 4 kwietnia wraz z panem Jackiem Grysiem w roli opiekuna.

Gdy dotarli do przyjaznego Chocianowa, a później do gimnazjum zostali ugoszczeni ciastkami, które zostały pochłonięte w zadziwiająco krótkim czasie. Najedzeni uczniowie siedli do komputerów i rozpoczęli konkurs. Nie zdążyli wystukać nawet dwóch zdań, gdy wystąpiły problemy techniczne. Nasi reprezentanci skorzystali z przymusowej przerwy i zjedli jeszcze trochę ciastek. Bardziej najedzeni zaczęli pisać ponownie. Zadanie było zaskakująco proste. Mimo trudności poszło im świetnie.

Katarzyna Krawiec - I miejsce

Marcin Serafin - II miejsce