Konkurs na najlepsze zdjęcie stadionu KS Polkowice został rozstrzygnięty

15 marca 2013 r. został rozstrzygnięty Konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie stadionu KS Polkowice. Organizatorem konkursu był Klub Sportowy Polkowice, a osobą bezpośrednio zaangażowaną w przeprowadzenie konkursu - pan Jan Wierzbicki.

Do rywalizacji zgłoszonych zostało 27 prac uczniów z Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Młodzi fotograficy robili zdjęcia stadionu jesienią, podczas zajęć technicznych z fotografii cyfrowej. Przez dwa miesiące prace uczniów można było oglądać i oceniać na Oficjalnej stronie Klubu. Największą liczbę głosów otrzymały trzy fotografie.

Zwycięzcą konkursu został Oleksandr Novitskyy z klasy 1c. 2 miejsce przypadło Dawidowi Komarnickiemu z 1f, natomiast miejsce trzecie zajęła Oliwia Matusiak z 1e. Wyróżnienia otrzymały: Aleksandra Więch oraz Izabela Sznerch, obie z klasy 1 f.

Nagrodami w konkursie fotograficznym są akredytacje "FOTO" na mecze KS Polkowice oraz pamiątki klubowe. Dodatkowo rodzice nagrodzonych uczniów otrzymają zaproszenia na mecze ligowe KS Polkowice w rundzie wiosennej. Nagrody wyróżnionym zostaną wręczone w przerwie meczu ligowego pomiędzy KS Polkowice - MKS Oława w dniu 23 marca 2013 r. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Poniżej zamieszczono prace uczniów w następującej kolejności: Oleksandr Novitskyy, Dawid Komarnicki, Oliwia Matusiak, Izabela Sznerch i Aleksandra Więch.