KOLEJNY SUKCES GEOGRAFÓW

TYTUŁY LAUREATA i FINALISTY III OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ!!!

27 kwietnia 2017 r. we Wrocławiu odbyły się zawody finałowe III Olimpiady Geograficznej dla uczniów dolnośląskich gimnazjów. Z naszej szkoły do tego etapu awans uzyskało czworo uczniów. Po etapie finałowym okazało się, że Bartek Pytlak (IIIB) wywalczył tytuł LAUREATA, uzyskując jednocześnie drugie miejsce w kategorii najwyższej liczby zdobytych punktów we wszystkich etapach konkursu. Magda Lasak, Ala Więcław (IIIB) i Piotr Romański (IIA) uzyskali tytuł FINALISTY III Olimpiady Geograficznej. Z sukcesów podopiecznych cieszy się nauczycielka geografii - pani Jolanta Wrzos.
            Gratulujemy wspaniałym geografom i życzymy rozwijania swoich pasji i sukcesów w przyszłości.

JW