Sukces z Historii i Geografii

Kolejne prestiżowe tytuły LAUREATA w „zDolnym Ślązaku” - to efekt ciężkiej pracy intelektualnej dwóch uczniów i ich opiekunów merytorycznych.

patryk gajPatryk Gaj z kl. III C – laureat Dolnośląskiego Konkursu Historycznego, przygotowywany przez pana Rafała Kajaka - rywalizował z 56 uczniami z całego województwa w dwóch etapach finału: pisemnym i ustnym. Pokonał ich swoją wiedzą i elokwencją. Gratulujemy.

kacper laszczynskiKacper Laszczyński z kl. III A – laureat Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego, uczył się pod kierunkiem pani Lidii Kuc. Pokonał 49 finalistów odpowiadając poprawnie na 96 pytań dotyczących całego świata. To drugi tytuł laureata dla Kacpra, a jeszcze ma szansę na trzeci z chemii... trzymamy kciuki!