XIX Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Tradycją Dyktowane"

20 stycznia 2017 r. w siedzibie organizatora - Polkowickiego Centrum Animacji - odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XIX Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego "Tradycją Dyktowane".

Miłosz Brzeziński (1a) Agata Szczepańska (1e)

Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy i upominki wszystkim laureatom konkursu. Można też było obejrzeć wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace

Roksana Lepa (1e) Klaudia Adamczyk (2e)

Wśród laureatów tradycyjnie znaleźli się uczniowie naszego Gimnazjum.
W kategorii "anioł bożonarodzeniowy" wyróznienia otrzymali: Karolina Smereczniak i Paulina Grzywacz (kl. 1c). W kategorii "kartka komputerowa" (w grupie wiekowej 10-13 lat) główną nagrodę zdobyła Amelia Raczyńska (kl. 1a), a wyróżnienia uzyskali: Miłosz Brzeziński (1a), Agata Szczepańska (1e) i Roksana Lepa (1e).

Paulina Grzywacz (1c)

Seweryn Gołdyn (2a), Miłosz Brzeziński (1a) i Roksana Lepa (1e)

Natomiast w tej samej kategorii, ale w grupie wiekowej 14-17 lat, główną nagrodę otrzymała Urszula Diduszko (kl. 3a), a wyróżnienia - Klaudia Adamczyk (2e), Seweryn Gołdyn (2a) i Milena Jawor (3e). Wszystkie kartki komputerowe, które brały udział w konkursie, można obejrzeć na Szkolnym Portalu Edukacyjnym w dziale "Prace uczniów".