Kontakt

adres: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego Fiedlera ul. Ociosowa 3 59-101 Polkowice; tel. (076) 8456943, 8456514, 8456515 e-mail: sekretariat@sp3.polkowice.pl; ul. Kardynała B. Kominka 1 59-100 Polkowice; tel. (076) 8451642; e-mail: sp3@sp3.polkowice.pl

Wybierz kategorię 
Szukaj 
Elżbieta Kich-Wiśniewska
Kategoria: Dyrekcja
Emailsekretariat@sp3.polkowice.pl

Dyrektor Gimnazjum

Pokój nr 1 - parter
tel. (76) 845-69-43

 

Przyjmuje interesantów:

Poniedziałek: 13.00 - 14.30
Wtorek: 13.00 - 15.30
Środa: 13.00 - 14.30
Czwartek: 09.30 - 10.30
Piątek: 08.30 - 09.30

Jolanta Wrzos
Kategoria: Dyrekcja
Emailj.wrzos@sp3.polkowice.pl

Wicedyrektor

ul. Ocosowa 3
Pokój nr 105 - piętro I
tel. (76) 845-69-43 wew. 205

 

Czas pracy:
Poniedziałek: 08.30 - 15.20
Wtorek: 08.00 - 15.00
Środa: 08.00 - 15.20
Czwartek: 08.30 - 15.20
Piątek: 08.30 - 15.20

Aleksandra Kowalska
Kategoria: Dyrekcja
Emaila.kowalska@sp3.polkowice.pl

Dyrektor ds. dydaktycznych

ul. Ociosowa 3
Pokój nr 114 - piętro I
tel. (76) 845-69-43 wew. 214

 

Czas pracy:
Poniedziałek: 08.00 - 15.00
Wtorek: 08.00 - 10.00
Środa: 08.00 - 15.00
Czwartek: 08.00 - 15.00
Piątek: 08.00 - 14.00

Małgorzata Kaczmarek
Kategoria: Dyrekcja
Emailm.kaczmarek@sp3.polkowice.pl

Wicedyrektor

ul. Kardynała B. Kominka 1
Pokój nr 109; piętro-I
tel. (76) 845-16-42 wew. 2
Wioletta Ginczelewska
Kategoria: Dyrekcja
Emailw.ginczelewska@sp3.polkowice.pl

Wicedyrektor

ul. Kardynała B. Kominka 1
Pokój nr 213; piętro-II
tel. (76) 845-16-42 wew. 1

 

 

Alicja Szałkowska
Kategoria: Sekretariat i administracja
Emailsp3@sp3.polkowice.pl

Sekretarz szkoły

ul. Ociosowa 3; pokój nr 1 - parter
tel. (76) 845-69-43 wew. 101
Czas pracy: 7.30 - 15.30

Monika Rezler
Kategoria: Sekretariat i administracja
Emailm.rezler@sp3.polkowice.pl

Sekretarz szkoły

ul. Kardynała B. Kominka1
Pokój nr 1 - parter
tel. (76) 845-16-42 wew. 9
Czas pracy: 07.30 - 15.30

Alicja Jakubczyk
Kategoria: Sekretariat i administracja
Emaila.jakubczyk@sp3.polkowice.pl

Główna księgowa

Pokój nr 5 - budynek administracyjny
tel. (76) 845-69-43 wew. 123
Czas pracy: 07.30 - 15.30

Anna Gołębiowska
Kategoria: Sekretariat i administracja
Emaila.golebiowska@sp3.polkowice.pl

Specjalista ds. kadr

Pokój nr 214 - budynek administracyjny
tel. (76) 845-69-43 wew. 314
Czas pracy: 07.30 - 15.30

 

 

Helena Kantor
Kategoria: Sekretariat i administracja
Emailh.kantor@sp3.polkowice.pl

Kierownik gospodarczy

Pokój nr 17 - parter
tel. (76) 845-69-43 wew. 117
Czas pracy: 07.30 - 15.30

 1  2   next