Kontakt

adres: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego Fiedlera ul. Ociosowa 3 59-101 Polkowice; tel. (076) 8456943, 8456514, 8456515 e-mail: sekretariat@sp3.polkowice.pl; ul. Kardynała B. Kominka 1 59-100 Polkowice; tel. (076) 8451642; e-mail: sp3@sp3.polkowice.pl

Wybierz kategorię 
Szukaj 
Dominka Fiszer
Kategoria: Sekretariat i administracja
Emaild.fiszer@sp3.polkowice.pl

Kierownik gospodarczy

ul. Kardynała B. Kominka 1
Pokój nr 9 - parter
tel. (76) 845-16-42 wew. 33

Małgorzata Niklasińska
Kategoria: Pomoc psych.-pedagogiczna
Emailm.niklasinska@gmail.com

Psycholog szkolny

Pokój nr 107 - piętro I
tel. (76) 845-69-43 w 124

 

 

GODZINY PRACY:

Poniedziałek:        9:00 – 14:00

Wtorek:               9:00 – 17:00

Środa:                 9:00 – 14:00

Czwartek:            9:00 – 14:00

Piątek:                9:00 – 14:00

KONSULTACJE DLA RODZICÓW:

Możliwe w godzinach pracy (w wyjątkowych przypadkach także w innych godzinach), po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

 

 

 

Marlena Rudnicka
Kategoria: Pomoc psych.-pedagogiczna
Emailmru@gim1.polkowice.pl

Szkolny Doradca Zawodowy

Pokój nr 101 - piętro I
tel. (76) 845-69-43 wew. 201

 

Konsultacje dla rodziców:
Wtorek: 16.00 -17.00
Środa: 15.00 - 16.00
Piątek: 8.00 - 9.00

Konsultacje dla uczniów:
Wtorek: 14.30 - 16.00
Środa: 14.30 - 16.00

Rada Samorządu Uczniowskiego
Kategoria: Agendy
Emailsu@gim1.polkowice.pl

Opiekun SU: p. Edyta Kocaj

Spotkania rady SU odbywają się w poniedziałki w godz. 14.30 - 16.00

Biblioteka Szkolna
Kategoria: Agendy
Emailbiblioteka@gim1.polkowice.pl

Pokój nr 218 - budynek administracyjny
tel. (76) 845-69-43 wew. 318

Klub Uczniowski "Sezam"
Kategoria: Agendy
Emailkg@gim1.polkowice.pl

Pokój nr 26 - za łącznikiem
tel. (76) 845-69-43 wew. 126
Kierownik - Maria Dziadkiewicz
Czas pracy: Poniedziałek - Piątek: 7.45-16.00

Stołówka Szkolna ul. Ociosowa 3
Kategoria: Agendy
Emailintendent@gim1.polkowice.pl

Pokój nr 124 - budynek administracyjny
Telefon kontaktowy: 76 845 65 15;
Kierownik Maria Dziadkiewicz wew. 224;
Intendent Ewa Bukatowicz wew. 225

Stołówka Szkolna ul. Kardynała B. Kominka 1
Kategoria: Agendy
Emailm.jakubowska@sp3.polkowice.pl

ul. Kardynała B. Kominka 1
Małgorzata Jakubowska - kierownik stołówki
Telefon kontaktowy kierownik stołówki i intendent: 76 845-16-42 wew. 7

Admin strony
Kategoria: Admin
Emailmju@sp3polkowice.edu.pl
  prev   1  2