Gimnazjum nr 1 w Polkowicach Polkowice Polkowice
Menu
Wycieczki
Wycieczka w Karkonosze:

Jak sam tytuł mówi drugie dnia obozu zaczęło się chodzenie po górach. "Męczące - dla większości, Niezbędne - dla opiekunów", tak można określić to wycieczkę. Jednak miała ona większy sens bo widoki były cudowne. Dla wzbogacenia dodam ze trwała ona bite 7,5 godziny !
[Rozmiar: 22652 bajtów] [Rozmiar: 31513 bajtów]
[Rozmiar: 34452 bajtów] [Rozmiar: 16703 bajtów]

Zwiedzanie Leśnego Banku Genów:

Na początku w miarę długa droga do... Potem lekcja w wykonaniu Pani Przewodnik. A następnie zwiedzanie pięknego ogrodu. Było tam wszystko czego można sobie życzyć w swoim ogrodzie koło domu fontanny, oczka wodne, ogrom różnorodnych drzew oraz krzewów pojawiały się nawet rzeźby. Uczestnicy określili ja jako najfajniejszą na obozie.
     Pani przewodnik prosiła o nie publikowanie zdjęć na stronach internetowych więc tego nie uczynimy.      Przepraszamy.

Wycieczka do Karpacza:

Wszyscy myśleli i w końcu porządne zakupy a tu zong, najpierw trzeba tam dojść >3 km drogi i pokonanie jednego szczytu dość długa droga po zakupy. Ale udało się doszliśmy, po czym od razu zaczęło się zwiedzanie. Celem były obiekty hydrotechniczne np. elektrownie wodne. Zwiedzanie zakończone więc czas na zakupy. A teraz pojawia się problem ile kupić i czego bo czeka nas droga powrotna i to z obciążeniem. Na nasze szczęście Pani Wrzos odkryła krótszą drogę i to praktycznie po równym terenie : ).
[Rozmiar: 39254 bajtów] [Rozmiar: 31197 bajtów]
[Rozmiar: 38446 bajtów] [Rozmiar: 42369 bajtów]