OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2002/2003

Tabela rekordów szkoły

3.09.2002 r.
Mityng Lekkoatletyczny w Zielonej Górze

Kamila Lewandowska - złoty medal w pchnięciu kulą
Paweł Krzeszowski - złoty medal w skoku w dal
Kamila Lewandowska - srebrny medal w rzucie dyskiem
Wojciech Antczak - brązowy medal w rzucie oszczepem
Karolina Mrozik - VII miejsce w skoku w dal
Kamil Wojciech - VII miejsce w rzucie dyskiem
Kamil Wojciech - I miejsce w rzucie dyskiem w kategorii dzieci starszych
Wojciech Antczak - I miejsce w rzucie oszczepem w kategorii dzieci starszych

Trenerem ww. zawodników jest Robert Pierzchała.

8.09.2002 r.
Mityng lekkoatletyczny we Wrocławiu

Kamila Lewandowska - I miejsce w pchnięciu kulą
Kamila Lewandowska - I miejsce  w rzucie dyskiem
Marta Kowalska - V miejsce w biegu na 600 m
Karolina Mrozik - V miejsce w  skoku w dal
Piotr Jakubowski - V miejsce w biegu na 300 m
Kamil Wojciech - IX miejsce w rzucie oszczepem
Wojciech Antczak - VIII miejsce w rzucie oszczepem

Trenerem ww. zawodników jest Robert Pierzchała

15.09.2002 r.
Ogólnopolski Mityng Młodzików - Winobranie 2002

Kamila Lewandowska - I miejsce w pchnięciu kulą oraz najlepszy wynik zawodów
Paweł Krzeszowski - II miejsce w skoku w dal
Kamil Kośmider - III miejsce w biegu na 300 m
Kamil Kośmider - V miejsce w biegu na 100 m
Robert Tłuszcz - VIII miejsce w skoku w dal

19.09.2002 r. - Wrocław
III miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół Dolnego Śląska

21.09.2002 r.
Mistrzostwa Polski Gimnazjum o Puchar Humberta

Kamila Lewandowska - IV miejsce w pchnięciu kulą
Kamil Kośmider - V miejsce w sztafecie szwedzkiej

28.09.2002 r. - Polkowice
Mistrzostwa TKKF w biegach przełajowych

Marta Kowalska - I miejsce
Piotr Jakubowski - I miejsce
Karolina Mowińska - II miejsce

trenerzy: Robert Pierzchała, Teresa Kowalska

28-29.09.2002 r. - Siedlce
Mistrzostwa Polski Młodzików

Kamila Lewandowska - kula IX miejsce
Kamil Kośmider - bieg na 300 m X miejsce 
Paweł Krzeszowski- skok w dal XI miejsce
Kamila Lewandowska - kula I miejsce w roczniku 1988

trener: Robert Pierzchała

05.10.2002 r. - Polkowice
Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

dziewczęta - I miejsce
Marta Kowalska, Sylwia Lehner, Karolina Mrozik, Agnieszka Jakóbczyk, Agnieszka Ząbek, Marlena Bzdyra, Martyna Gidel, Joanna Koluźna, Agnieszka Nowak

tenerzy: Robert Pierzchała, Teresa Kowalska, Eugeniusz Niemiec, Krzysztof Olszyński

chłopcy - I miejsce
Piotr Jakubowski, Kamil Kośmider, Paweł Krzeszowski, Piotr Galiński, Kamil Błędowski, Konrad Jańczak, Rafał Sędacki, Marcin Lasota, Michał Pietrowski, Maciej Krupa

trenerzy: Robert Pierzchała, Piotr Korczak, Paweł Szadyko, Dominik Nowak

24.09. 2002 r. - Wrocław
Mistrzostwa województwa w sztafetowych biegach przełajowych

dziewczęta - IV miejsce
Karolina Mowińska, Sylwia Lehner, Joanna Jakóbczyk, Agnieszka Ząbek, Martyna Gidel, Marlena Bzdyra, Agnieszka Nowak, Klaudia Szkućka, Marta Kowalska, Małgorzata Sobczak, Karolina Mrozik

trenerzy: Teresa Kowalska, Krzysztof Olszyński, Eugeniusz Niemiec, Robert Pierzchała 

chłopcy - X miejsce
Kamil Błędowski, Piotr Jakubowski, Piotr Galiński, Maciej Krupa, Dawid Pawlik, Paweł Krzeszowski, Michał Pietrowski, Rafał Sędacki, Kamil Kośmider, Dawid Targowski, Kajetan Grabowski

trenerzy: Robert Pierzchała, Piotr Korczak, Paweł Szadyko, Dominik Nowak

28.10.2002 r.- Nowa Ruda
Mistrzostwa województwa w dwuboju nowoczesnym

chłopcy - IV miejsce 
Kajetan Grabowski, Piotr Jakubowski

dziewczęta - V miejsce
Anna Wanecka, Magda Godlewska

23.11.2002 r. - Polkowice
Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej chłopców

I miejsce - drużyna w składzie: Michał Pietrowski, Rafał Sądecki, Mateusz Klepacki, Robert Lasota, Patryk Kmieć, Sebastian Jasinowski, Maciej Gromadecki, Konrad Jańczak, Andrzej Gambal, Łukasz Kołtun, Witold Haberek, Ariel Goldstein

trener - Paweł Szadyko

29.11.2002 r. - Wrocław
Mistrzostwa województwa w badmintonie

X miejsce drużynowo (Marta Kowalska, Kaja Kasperska, Michał Pietrowski, Mateusz Klepacki)

trener - Sebastian Rudnicki

30.11.2002 r. - Polkowice
Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

I miejsce - drużyna w składzie: Daria Stempkowska, Sabina Janik, Elżbieta Surawczeska, Karolina Grabiec, Agnieszka Nowak, Katarzyna Iwon, Natalia Gromkiewicz, Karolina Majewska, Karina Lasota, Agnieszka Ruszkowska, Marta Harhań

trener - Krzysztof Olczyński

14.12.2002 r. - Wałbrzych
Halowy mityng gimnazjalistów

I miejsce w pchnięciu kulą - Kamila Lewandowska
II miejsce w biegu na 60 m - Karolina Mrozik
III miejsce w biegu na 300 m - Karolina Mowińska
III miejsce w biegu na 300 m - Piotr Jakubowski

19.12.2002 r. - Rudna
Mikołajkowy turniej piłki nożnej

II miejsce - Gimnazjum nr 1 w Polkowicach ( drużyna w składzie: Grzegorz Duda, Grzegorz Pieczarski, Kamil Wacławczyk, Kamil Błędowski, Patryk Kowalski, Mateusz Heinze, Ariel Sworacki, Robert Lasota, Konrad Jańczak)

trener - Dominik Nowak

06.01.2002 r. - Polkowice
Półfinał strefy legnickiej w piłce koszykowej dziewcząt

I miejsce - Gimnazjum nr 1 Polkowicach (drużyna w składzie: Katarzyna Iwon, Karolina Majewska, Sabina Janik, Magda Domaradzka, Kamila Lasota, Sylwia Stempkowska, Daria Stempkowska, Natalia Gromkiewicz, Monika Kaluźna, Karolina Grabiec, Marta Harhaj, Agnieszka Ruszkowska)

07.01.2003 r.- Głogów
Półfinał strefy legnickiej w piłce koszykowej chłopców

II miejsce- drużyna w składzie: Michał Pietrowski, Rafał Sędacki, Mateusz Klepacki, Patryk Kmieć, Sebastian Jasinowski, Maciej Gromadecki, Łukasz Kołtun, Witold Haberek, Ariel Goldstein, Krzysztof Gnat, Jarosław Tusz

trener - Paweł Szadyko

08.01.2003 r.- Jablonec n/Nisov- Czechy
Międzynarodowy halowy mityng lekkoatletyczny

I miejsce - Kamila Lewandowska - pchnięcie kulą
II miejsce - Karolina Mowińska - bieg na 600 m

trener - Robert Pierzchała

11.01.2003 r. - Polkowice
Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce - drużyna w składzie: Paulina Bogacz, Ola Bucyk, Sabina Janik, Kamila Lewandowska, Kaja Kasperska, Ilona Górniak, Marta Drozd, Kasia Cirko, Ewa Dziatkiewicz, Justyna Demianowska

trenerzy: Dorota Wojciech, Joanna Kotwica

15.01.2003 r. - Jablonec n/Nisov- Czechy
Międzynarodowy halowy mityng lekkoatletyczny

I miejsce - Kamila Lewandowska - pchnięcie kulą
II miejsce - Karolina Mowińska - bieg na 800 m
II miejsce - Piotr Jakubowski - bieg na 800 m

trener - Robert Pierzchała

16.01.2003 r.- Chobienia
Mistrzostwa województwa w unihoka dziewcząt

IV miejsce - drużyna w składzie: Sylwia Lehner, Sabina Janik, Paulina Siwek, Iga Jaskólska, Paulina Głogowska, Karolina Grabiec, Joanna Adamczyk, Ola Padniewska, Sylwia Maćkowiak

trener - Dorota Wojciech

17.01.2003 r. - Chobienia
Mistrzostwa województwa w unihoka chłopców

II miejsce - drużyna w składzie: Szymon Stępak, Tomek Strzeszkowski, Witold Haberek, Wojtek Suchański, Rafał Laskowski, Rafał Surko, Tomek Zaleski, Sebastian Grzywacz, Wojtek Lupa, Mariusz Chołówka
trener - Sebastian Rudnicki

18.01.2003 r. - Chocianów
Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej chłopców

I miejsce - drużyna w składzie: Adrian Smereczniak, Bogumił Gościniak, Edward Oleksy, Karol Jankowiak, Jarosław Tusz, Witold Haberek, Mateusz Klepacki, Wojtek Kołodziejczak, Rafał Krawczyk, Sławek Juszczak
trenerzy: Katarzyna Hoffman, Paweł Szadyko

trenerzy: Katarzyna Hoffman, Paweł Szadyko

20.01.2003 r. - Polkowice
Mistrzostwa strefy legnickiej w piłce koszykowej dziewcząt

I miejsce - drużyna w składzie: Daria Stępkowska, Ela Szwarczewska, Sabina Janik, Marta Harhaj, Karolina Grabiec, Agnieszka Ruszkowska, Karina Lasota, Magda Domaradzka, Karolina Majewska, Kasia Iwon, Sylwia Stępkowska, Agnieszka Nowak, Monika Kaluźna, Natalia Gromkiewicz

trener - Krzysztof Olszyński

21.01.2003 r. - Jawor
Mistrzostwa strefy legnickiej w piłce koszykowej chłopców

III miejsce - drużyna w składzie: Michał Pietrowski, Mateusz Klepacki, Łukasz Kołtun, Witold Haberek, Sebastian Jasinowski, Ariel Goldstein, Andrzej Gambal, Krzysztof Gnat, Jarosław Tusz, Patryk Kmieć, Maciek Gromadecki, Rafał Sendacki
trener - Paweł Szadyko

23.01.2003 r. - Głogów
Półfinał strefy legnickiej w piłce siatkowej dziewcząt

III miejsce - drużyna w składzie: Paulina Bogacz, Kamila Lewandowska, Ola Bucyk, Kaja Kasperska, Ilona Górniak, Kasia Cirko, Justyna Demianowska, Sabina Janik, Marta Drozd
trenerzy: Dorota Wojciech, Joanna Kotwica

24.01.2003 r. - Gaworzyce
Mistrzostwa powiatu w szachach

II miejsce - drużyna w składzie: Piotr Jakubowski, Michał Niewiadomski, Małgorzata Kwiatkowska, Kasia Rybska

20.02.2003 r. - Lubin
Półfinał strefy legnickiej w piłce siatkowej chłopców

III miejsce - drużyna w składzie: Adrian Smereczniak, Jarosław Tusz, Wojtek Kołodziejczak, Edward Oleksy, Bogumił Gościniak, Karol Jankowiak, Witold Haberek, Mateusz Klepacki, Michał Pietrowski, Rafał Krawczyk, Sławek Juszczak, Krzysztof Ratajczak
trenerzy: Katarzyna Hofman, Paweł Szadyko

22.02.2003 r. - Gaworzyce
Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

II miejsce - drużyna w składzie: Sabina Janik, Iga Jaskulska, Sylwia Lehner, Paulina Bogacz, Kaja Kasperska, Agnieszka Dąbrowska, Kamila Lewandowska, Marta Miszczak, Marta Krupińska, Monika Skowronek
trener - Dorota Wojciech

01.03.2003 r. - Radwanice
Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej chłopców

II miejsce - drużyna w składzie: Wojtek Suchański, Bogumił Gościniak, Sebastian Dżugla, Karol Jankowiak, Piotr Jakubowski, Jarosław Tusz, Adrian Smereczniak, Jan Wójtowicz, Mateusz Klepacki, Michał Pietrowski, Rafał Sendacki
trener - Dorota Wojciech

08.03.2003 r. - Żagań
Indywidualne mistrzostwa makroregionu w biegach przełajowych - CROSS żagański

III miejsce - Joanna Jakubczyk, udział - Agnieszka Zombek, Karolina Mowińska, Kamil Błędowski, Konrad Jańczak, Paweł Lasota, Martyna Gidel, Monika Kałużna
trenerzy: Eugeniusz Niemiec, Krzysztof Olszyński, Dominik Nowak, Robert Pierzchała

8.03.2003 r. - Gaworzyce
Mistrzostwa Związku Gmin Zagłębia Miedziowego w piłce ręcznej dziewcząt

II miejsce - drużyna w składzie: Paulina Bogacz, Ola Bucyk, Kamila Lewandowska, Marta Miszczak, Marta Krupińska, Justyna Demianowska, Sylwia Lehner, Kaja Kasperska
trener - Dorota Wojciech

14.03.2003 r. - Polkowice
Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym

dziewczęta - I miejsce - drużyna w składzie: Iza Ziomek, Majka Paszek, Ewelina Kaczor
chłopcy - I miejsce - drużyna w składzie: Grzegorz Przybysz, Wojtek Suchański
trener - Sławomir Słowiński

15.03.2003 r. - Bystrzyca Oławska
Indywidualne mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach przełajowych

III miejsce - Asia Jakubczyk, udział: Agnieszk Ząbek, Karolina Mowińska, Sylwia Lehner, Michał Pietrowski
trenerzy - Eugeniusz Niemiec, Robert Pierzchała, Paweł Szadyko

21.03.2003 r. - Legnica
Mistrzostwa strefy legnickiej w szachach

VII miejsce - drużyna w składzie: Piotr Jakubowski, Michał Niewiadomski, Gosia Kwiatkowska, Kasia Rybska

27.03.2003 r. - Polkowice
Mistrzostwa strefy legnickiej w sztafetach pływackich 10x50 m

chłopcy - I miejsce - drużyna w składzie: Piotr Szczepanek, Łukasz Bilewski, Piotr Jakubowski, Kajetan Grabowski, Michał Pietrowski, Tomek Zaleski, Krzysztof Marcjan, Michał Kardyś, Rafał Krzysiek, Maciek Lenczuk
dziewczęta - I miejsce pk - drużyna w składzie: Magda Godlewska, Karolina Puchalska, Dominika Mędrkowska, Paulina Bogacz, Iwona Korolewicz, Anna Wanecka, Anna Szymańska, Ilona Górniak, Monika Marciniak
trenerzy - Dorota Pabis, Paweł Hoffman

02.04.2003 r. - Legnica
Mistrzostwa strefy legnickiej w tenisie stołowym chłopców

III miejsce - drużyna w składzie: Grzegorz Przybysz, Wojtek Suchański
trener - Sławomir Słowiński

04.04.2003 r. - Legnica
Mistrzostwa strefy legnickiej w tenisie stołowym dziewcząt

I miejsce - drużyna w składzie: Izabela Ziomek, Ewelina Kaczor
trener - Sławomir Słowiński

16.04.2003 r. - Brzeg Dolny
Mistrzostwa województwa w tenisie stołowym

dziewczęta - II miejsce - drużyna w składzie: Izabela Ziomek, Ewelina Kaczor
chłopcy - VII miejsce - drużyna w składzie: Grzegorz Przybysz, Wojciech Suchański
trener - Sławomir Słowiński

16-17.04.2003 r. - Brzeg Dolny
Mistrzostwa województwa w piłce koszykowej dziewcząt

III miejsce - drużyna w składzie: Agnieszka Ruszkowska, Karolina Grabiec, Elżbieta Szwarczewska, Sabina Janik, Marta Harhaj, Daria Stempowska, Karina Lasota, Karolina Majewska, Magdalena Domaracka, Sylwia Stempowska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Iwon
trener - Krzysztof Oszlyński

29.04.2003 r. - Zgorzelec
Mistrzostwa województwa w sztafetach pływackich 10x50 m

dziewczęta - II miejsce - drużyna w składzie: Paulina Bogacz, Anna Wanecka, Anna Szymańska, Karolina Puchalska, Magdalena Godlewska, Dominika Mędrkowska, Ilona Górniak, Kamila Bednarek, Iwona Korolewicz, Martyna Błaszczyk
chłopcy - IV miejsce - drużytna w składzie: Piotr Jakubowski, Łukasz Bilewski, Michał Pietrowski, Piotr Sczepanek, Ryszard Lenczuk, Krzysztof Marcjan, Tomasz Zaleski, Kamil Wojciech, Michał Kardyś, Rafał Krawczyk
indywidualnie - IV miejsce Karolina Puchalska 100 metrów stylem grzbietowym
trenerzy - Dorota Pabis, Paweł Hoffman

03.05.2003 r. - Bojanowo
Ogólnopolski mityng otwarcia sezonu lekkoatletycznego

I miejsce - Kamila Lewandowska - pchnięcie kulą
I miejsce - Piotr Jakubowski - bieg na 300 metrów
I miejsce - Piotr Jakubowski - skok w dal
II miejsce - Piotr Rak - rzut oszczepem
III miejsce - Wojciech Antczak - rzut oszczepem
IV miejsce - Kamil Wojciech - rzut oszczepem
II miejsce - Piotr Burak - bieg na 300 metrów
II miejsce - Jan Wojtowicz - pchnięcie kulą
III miejsce - Robert Tłuszcz - skok w dal
V miejsce - Karolina Mowińska - bieg na 300 metrów
trener - Robert Pierzchała

20.05.2003 r. - Polkowice
Mistrzostwa powiatu w lidze lekkoatletycznej

I miejsce - dziewczęta
I miejsce - chłopcy

I miejsce - Sylwia Lehner - rzut oszczepem
I miejsce - Kamila Lewandowska - pchnięcie kulą
I miejsce - Karolina Mowińska - bieg na 600 metrów
I miejsce - Agnieszka Ruszkowska - bieg na 100 metrów
I miejsce - Katarzyna Iwon - bieg na 300 metrów
II miejsce - Sylwia Stępkowska - skok w dal
II miejsce - Paulina Klimek - bieg na 100 metrów
I miejsce - Karolina Majewska - skok w dal
II miejsce - Joanna Jakóbczyk - Bieg na 600 metrów
II miejsce - Martyna Gidel - bieg na 300 metrów
II miejsce - Patrycja Napierała - pchnięcie kulš
III miejsce - Ewa Kowal - skok w dal
III miejsce - Katarzyna Ożóg - bieg na 100 metrów
III miejsce - Agnieszka Ząbek - bieg na 600 metrów
III miejsce - Monika Kalużna - bieg na 300 metrów
III miejsce - Marta Miszczak - pchnięcie kulą
I miejsce - Paweł Krzeszowski - skok w dal
I miejsce - Kamil Kośmider - bieg na 100 metrów
I miejsce - Michał Korgul - pchnięcie kulą
I miejsce - Rafał Krawczyk - rzut oszczepem
I miejsce - Kamil Wojciech - rzut dyskiem
I miejsce - Piotr Jakubowski - bieg na 300 metrów
I miejsce - Kamil Błędowski - bieg na 1000 metrów
II miejsce - Robert Tłuszcz - skok w dal
II miejsce - Piotr Galiński - bieg na 100 metrów
II miejsce - Piotr Rak - rzut oszczepem
II miejsce - Piotr Burak - bieg na 300 metrów
II miejsce - Konrad Jańczak - bieg na 1000 metrów
II miejsce - Mateusz Wojciech - rzut dyskiem
II miejsce - Jan Wojtowicz - pchnięcie kulą
III miejsce - Michał Hnytko - skok w dal
III miejsce - Witold Haberek - pchnięcie kulą
III miejsce - Wojciech Antczak - rzut oszczepem
IV miejsce - Jarosław Partyka - pchnięcie kulą
trenerzy - Robert Pierzchała, Dorota Wojciech, Paweł Szadyko, Krzysztof Olszyński

22.05.2003 r. Złotoryja
Mistrzostwa strefy legnickiej w lekkiej atletyce

Złote medale zdobyli:
Paweł Krzeszowski - skok w dal
Kamila Lewandowska - pchnięcie kulą
Rafał Krawczyk - Rzut oszczepem

Srebrne medale:
Kamil Kośmider - 100 m
Jan Wojtowicz - pchnięcie kulą
Karolina Mowińska - 600 m
Piotr Rak - rzut oszczepem
Martyna Gidel - 300 m
Sylwia Lehner - rzut oszczepem
sztafeta 4x100 kobiet
sztafeta szwedzka kobiet

Medale brązowe:
Agnieszka Ruszkowska - 100 m
Joanna Jakubczyk - 1000 m
sztafeta szwedzka mężczyzn

Pozostałe wyniki:
IV miejsce - Piotr Jakubowski - 300 m
IV miejsce - Michał Korgul - pchnięcie kulą
V miejsce - Michał Hnytko - skok w dal
V miejsce Paulina Klimek - 100 m
V miejsce - Katarzyna Iwon - 300 m
V miejsce - Wojciech Antczak - rzut oszczepem
V miejsce - Agnieszka Ząbek - 1000 m
VIII miejsce - Ewa Kowal - skok w dal

Drużynowo dziewczęta zajęły II miejsce, a chłopcy - III miejsce. Startowało 21 zespołów.

10.06.2003 Wrocław
Mistrzostwa Województwa o Puchar J. Humberta

IV miejsce drużynowo zajęli chłopcy (Kamil Kośmider, Piotr Jakubowski, Paweł Krzeszowski, Michał Korgul, Kamil Błędowski, Robert Tłuszcz, Piotr Rak)
VI miejsce drużynowo zajęły dziewczęta (Agnieszka Ruszkowska, Kamila Lewandowska, Katarzyna Iwon, Martyna Gidel, Karolina Mowińska, Sylwia Lehner)

Kamil Wojciech (1P) i Kitek (2i)

Powrót do Archiwum