Wyniki konkursów

25.10.2002
Etap szkolny konkursu biologicznego

I miejsce - Kacper Ogorzelec (3a) i Krzysztof Kozłowski (3a), obaj po 30 punktów
II miejsce - Robert Tłuszcz (3b) i Mateusz Pieczarka (3f), obaj po 25 punktów
III Miejsce - Marta Wołowiec (3r), 24 punkty

29.10.2002
Szkolny konkurs fizyczny

I miejsce - Krzysztof Kozłowski (3a)
II miejsce - Michał Kuc (3b)
III Miejsce - Kacper Ogorzelec (3a), Ilona Bejma (3l) i Monika Przyłębska (3n)

04.11.2002
Szkolny konkurs recytatorski

I miejsce - Olga Malig (2h)
II miejsce - Mateusz Berezowski (1e)
III Miejsce - Anna Synowiec (1g) i Dorota Bajon (1h)

04.11.2002
Szkolny etap konkursu chemicznego

I miejsce - Krzysztof Kozłowski (3a)
II miejsce - Ilona Bejma (3l)
III miejsce - Iga Jaskólska (3c)

08.11.2002
Szkolny konkurs geograficzny

I miejsce - Kozłowski Krzysztof (3a)
II miejsce - Bejma Ilona (3l), Jasinowski Sebastian (3b)
III miejsce - Ogorzelec Kacper (3a)

13.11.2002
Szkolny konkurs polonistyczny

I miejsce - Małgorzata Kwiatkowska (2m)
II miejsce - Ilona Bejma (3l)
III miejsce - Monika Tramś (2h)

18.11.2002
Muzyczny przegląd instrumentalny.

Z naszej szkoły została wybrana jedna laureatka Marta Tomaszewska (1c) 3 miejsce

19.11.2002
Szkolny konkurs języka angielskiego "zDolny Ślązak Gimnazjalista"

I miejsce - Małgorzata Kwiatkowska (2m)
II miejsce - Kacper Ogorzelec (3a)
III miejsce - Marcin Dziadkiewicz (3l) i Sebastian Jasinowski (3b)  

20.11.2002
Etap szkolny konkursu historycznego

I miejsce - Kwiatkowska Małgorzata (2m), 60 punktów
II miejsce - Jasinowski Sebastian (3b), 59 punktów
III Miejsce - Przyłębska Monika, 57 punkty

20.11.2002
Powiatowy konkurs recytatorski "Srebrna muza"

I miejsce - Bajon Dorota (1h) i Berezowski Mateusz (1e)
wyróżnienie- Mielniczek Martyna (2l)

29.11.2002
"Euro-Quiz", eliminacje wojewódzkie

Drużyna w składzie: 
Iwona Bejma (3l), Małgorzata Kwiatkowa (2m) i Magdalena Jakubczyk (1t) 
zdobyła 2 miejsce i zakalikowała się do zawodów centralnych.

1.12.2002
Konkurs portalu EDUSEEK na szkolną witrynę

I miejsce w edycji listopadowej dla Gimnazjum nr 1 w Polkowicach w kategorii szkół gimnazjalnych

10.12.2002
Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. O niepodległość i granice 1904-1922"

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
1. Sebastian Jasinowski
2. Mateusz Zieliński
3. Marcin Fidut

16.12.2002
Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Kartek Świątecznych organizowany przez Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej

I miejsce - Barbara Kręgiel (1a)
II miejsce - Katarzyna Prus (1m)
III miejsce - Grażyna Pełech (2m)

10.01.2003
Konkurs wojewódzki na kartkę świąteczną.

Z naszej szkoły została wybrana jedna laureatka Żaneta Gackowska (1c) 3 miejsce
Wyróżnienie otrzmała Karolina Hajdacka (1l)

15-17.01.2002
 Szkolny Konkurs o wiedzy pożarniczej

1. Cichowicz Tomasz (3f)
2. Stanek Dawid (3f)
3. Oleksy Edward (3b)

20.01.2003
Szkolny konkurs historyczny "Polska czasów królów elekcyjnych"

Do konkursu powiatowego zakwalifikowali się:
Marcin Dziekiewicz (3l) - 28p. 
Szymon Stępak (3b) - 28p. 
Sebastian Jasinowski (3b) - 27p. 
Mateusz Przybecki (2r) - 27p. 

12.02.2003
Ogólnopolski Konkurs Kartek Świątecznych organizowany przez Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej

I miejsce w kategorii gimnazjów - Grażyna Pełech (2m)
wyróżnienie dla Gimnazjum nr 1 w Polkowicach za prezentację prac przygotowywanych na Konkurs na szkolnej stronie internetowej

25.02.2003
zDolny Ślązak Gimnazjalista

Są już wyniki etapów powiatowych konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista. Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapów wojewódzkich znajduje się tutaj.

03.03.2003
Gminny konkurs wiedzy pożarniczej

I miejsce zespół Oleksy Edward (3b), Superson Dawid (3b), Stanek Dawid (3f)
indywidualnie drugie miejsce zajął Oleksy Edward

06.03.2003
Szkolna olimpiada wiedzy o zdrowiu

I miejsce - Marta Wołowiec (3r)
II miejsce - Joanna Robak (1f)
III miejsce - Paulina Pełech (1f)

11.03.2003
Szkolny konkurs biograficzny o Janie Pawle II

I miejsce - Kamil Franczak
II miejsce - Mariola Litawiec
III miejsce - Natalia Kozak

12.03.2003
Szkolny konkurs wiedzy o morzu

I miejsce - Agnieszka Kuchta (1l)
II miejsce - Magdalena Godlewska (1p)
III miejsce - Martyna Maik (1h)

19.03.03
Szkolny konkurs "Ekologiczna Marzanna"

I miejsce - Marzena Wojnarowska, Monika Wierszyńska, Iga Wawrzyniak (III M)
II miejsce - Agnieszka Agatowska, Kamila Trancbor (II E)
III miejsce - Amelia Dziduch, Katarzyna Wojeńska, Katarzyna Rybska (I H)

20.03.2003
Szkolny konkurs matematyczny "Kangur"

I miejsce - PIOTR WIĘCŁAW (I l)
II miejsce - Katarzyna Szewc (II m)

25.03.2003
Szkolny konkurs ekologiczny pod hasłem "Flora i fauna Karkonoskiego Parku Narodowego"

I miejsce - Grażyna Pełech (II M)
II miejsce - Ewelina Puniach (II M)
III miejsce - Małgorzata Kamińska (III B)

03.2003
Konkurs na najciekawszy album o gminie

I miejsce - Marta Kapuścińska (II O)
II miejsce - Adrian Łopuszynski (II I)

25.03.2003
Szkolny konkurs fizyczny dla klas 1 i 2

I miejsce - Jakóbczyk Joanna (II C)
II miejsce - Chodor Katarzyna (II B) i Murawski Paweł (II J)
III miejsce - Starzyński Jan (II R) i Ościak Anna (II H)

11.04.2003
Finał II etapu VIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1904-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej"

VI miejsce - Mateusz Zieliński (3k)
VII miejsce - Sebastian Jasinowski (3b)

12.04.2003
Rejonowy Konkurs Matematyczny

X miejsce - Paweł Murawski (2i)

24.04.2003
Szkolny konkurs na strój ekologiczny

I miejsce - Patrycja Kurzawa (III b)
II miejsce - Agnieszka Ząbek (II g)
III miejsce - Tomasz Uloil (1 f)

25.04.2003
Szkolny Turniej Ekologiczny "Ziemia jest naszym domem"

I miejsce - klasa 3a

25.04.2003
Eliminacje rejonowe V Dolnośląskiego Przeglądu Zespołów Artystycznych Dzieci i Młodzieży

wyróżnienie - zespół muzyki dawnej "Brevis Chorea" (zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego)

29.04.2003
III etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego

I miejsce - Damian Inglot (Ih)
II miejsce - Dominika Murjas (IIn)
III miejsce - Karolina Kurasz

04.05.2003
Miejski konkurs plastyczny "Poznaj swoją parafię"

I miejsce - Elżbieta Łuczyńska (II n)
II miejsce - Mateusz Chmielewski (II n)
III miejsce - Dominika Bojrakowska (III n)

15.05.2003
VI Powiatowy Konkurs o Europie

I miejsce - drużyna z naszego gimnazjum w składzie: Ilona Bejma, Małgorzata Kwiatkowska, Karolina Kochanowska i Joanna Doroszuk

19.05.2003
Szkolny konkurs chemiczny "Tajemnice pierwiastków"

I miejsce - Urszula Litawa (2a)
II miejsce - Joanna Jakóbczyk (2c)
III miejsce - Mariola Borowska (2c) i Ewa Dziatkiewicz (1p)

23.05.2003
Szkolny konkurs polonistyczny

I miejsce - Maciej Pieczarka
II miejsce - Anna Ościak
III miejsce - Martyna Gajerska

05.06.2003
Zbiórka makulatury

I miejsce - 2r (844 kg)
II miejsce - 1r (566 kg)
III miejsce - 1a (438 kg)
IV miejsce - 2k (413 kg)
V miejsce - 3l (387 kg)
VI miejsce - 3b (321 kg)
VII miejsce - 1m (288 kg)
VIII miejsce - 2i (278 kg)
IX miejsce - 2g (275 kg)
X miejsce - 3f (202 kg)

indywidualnie:
I miejsce - Aldona Zięba z 1r (255 kg)
II miejsce - Mateusz Przybecki z 2 r (152 kg)
III miejsce - Mateusz Mika z 2 r (144 kg)

09.06.2003
Konkursu "WWWebsk@ Szkoła" na najlepszą stronę www - pomoc dla uczniów, zorganizowany przez firmę Komputronik

Gimnazjum nr 1 w Polkowicach uzyskało wyróżnienie

Jonasz Smętek, Piotr Więcław i Adrian Koszewar (1l)

Powrót do Archiwum