DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI

21 marca to tradycyjne święto wagarowiczów. Jednak w naszej szkole obchodzimy go jako Dzień Samorządności. W tym dniu nie ma "normalnych" lekcji. Część uczniów organizuje sobie wycieczki do lasu. Dla tych, którzy pozostają w szkole Rada SU przygotowuje szereg imprez o charakterze masowym. Ponieważ imprezy planowane były w cieniu nadciągającej wojny na Bliskim Wschodzie, postanowiono, że naczelnym hasłem tego dnia będzie "Pokój Światu - radość każdego dnia". W tym klimacie przeprowadzono konkurs plastyczny na plakat o tematyce pokojowej oraz konkurs na zaprezentowanie zdobywców Pokojowej Nagrody Nobla. Poza tym odbyły się: konkurs mody wiosennej, turniej "Co jest grane", finał szkolnego "Idola", Młodzi Milionerzy" i na zakończenie dnia - rozstrzygnięcie konkursu "Klasa na medal". Ci, którzy mimo wszystko poszli w tym dniu na wagary - mogą sobie chociaż zdjęcia pooglądać.

Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie