Ranking najpopularniejszych szkół ponadgimnazjalnych

Pod koniec maja zaprosiliśmy uczniów klas trzecich naszego Gimnazjum do zagłosowania w nowej ankiecie. Chcieliśmy, aby podzielili się z innymi uczniami informacją, jaką szkołę wybrali. Jednocześnie apelowaliśmy do nich o to, żeby każdy zagłosował tylko jeden raz. Liczymy też na to, że uczestnicy ankiety namówią do udziału w niej także tych uczniów, którzy sporadycznie zaglądają na naszą stronę, aby także oddali swój głos. Staraliśmy się, by nasza ankieta była w miarę rzetelna i mogła stanowić wskazówkę dla młodszych kolegów i koleżanek, których wybór dalszej drogi edukacji czeka za rok.
Głosy były zbierane do końca wakacji. W ankiecie wzięły udział 172 osoby (a przynajmniej tyle razy głosowano). W rezultacie powstała lista najchętniej wybieranych przez naszych trzecioklasistów szkół ponadgimnazjalnych.