Laureaci finału konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista

W tym roku szkolnym 6 uczniów naszego Gimnazjum zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego kilku konkursów z cyklu zDolny Ślązak Gimnazjalista. Trzech spośród nich zostało laureatami tego prestiżowego współzawodnictwa. Są to: Michał Kuc (z fizyki) oraz Sebastian Jasinowski i Krzysztof Kozłowski (obaj z geografii).
29 kwietnia w auli Politechniki Wrocławskiej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom konkursów. Jednak ważniejszym od nagród rzeczowych jest specjalne zaświadczenie upoważniające do zwolnienia z jednej części egzaminu gimnazjalnego (w tym wypadku - matematyczno-przyrodniczej). Wymienieni uczniowie otrzymają z tego egzaminu maksymalną ilość punktów. Na zdjęciu po prawej Krzysztof Kozłowski, Sebastian Jasinowski i Michał Kuc stoją w otoczeniu swoich nauczycielek: Anny Liberskiej i Jolanty Wrzos.