Dzień mamy

26 maja, dzień, który powinien zapaść w pamięć wszystkich matek..., dzień, w którym możemy okazać naszą gorącą miłość do nich. Nie lekceważąc go - i w tym roku uczniowie naszego Gimnazjum nie zawiedli naszych mam. Dwa dni później, a mianowicie 28 maja, o godzinie 17.00 na scenie sali widowiskowej w łączniku odbył się występ z tej właśnie okazji. Udział w nim wzięły: chór szkolny, zespół muzyki dawnej i młodzież gimnazialna recytująca wspaniałe wiersze. Występ ten miał na celu uświadomienie mamom jak bardzo je kochamy za to, że dzięki nim istniejemy. To miłe spotkanie trwało około 30 min.
Nasze drogie mamy, życzymy Wam, żeby cały rok upłynął w takiej radości, jaka gościła na waszych twarzach po występie.

Tysia ;)